Skocz do zawartości

Płacz


Portista

Rekomendowane odpowiedzi

Z obłedu to nikt czerwonego nie toleruje%-)a Mati to mati.nawet do honoru mozna sie przyjebac.tutaj polska najwazniejsza a leci kawałek narodowy socjalizm i rudolf hess.sraczka ideologiczna na maksa.Ian stuard spiewa o Polsce zeby komunisci sie wynosili a potem przeprasza niemiecka strone ze spiewa taki kawałek.na szczescie landser juz nie spiewa polaken tango bo na pizde za to dostali%-)Ogólnie czesc ruchu skins to smiech na sali i jak by nikt nie widział to by sie w dupe zapinali na gejowskich paradach popalajac zioło.Wyrosłem z pewnych rzeczy no ale pewne kuku na muniu zostaje wełbie%-)przeciez komunisci i lewacy to nie sa ludzie%-)a pewne tradycje i pamiec trzeba kultywowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Honor miał bardzo spójny przekaz, nie ma się do czego przyczepić. :)

"Cena Idei" i "Ogień ostatniej bitwy" zajebiste albumy.

 

Ian stuard spiewa o Polsce zeby komunisci sie wynosili a potem przeprasza niemiecka strone ze spiewa taki kawałek.na szczescie landser juz nie spiewa polaken tango bo na pizde za to dostali%-)

 

Ogólnie czesc ruchu skins to smiech na sali i jak by nikt nie widział to by sie w dupe zapinali na gejowskich paradach popalajac zioło.

 

pewne tradycje i pamiec trzeba kultywowac.

 

Z tym się zgadzam, co do reszty niekoniecznie, ale luz. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Może wrócimy do tematu płaczu?

 

Mężczyzna płacze jak mężczyzna i jest to inny płacz niż kobiet i dzieci.

Jeśli  mężczyzna płacze jak kobieta albo jak dziecko to znak, że musi trochę nad sobą popracować, stać się silnym.

 

Ja mam tak, że często chciałbym iść w jakieś miejsce i zwyczajnie się rozpłakać. To najlepsza i najbardziej naturalna forma oczyszczenia z żalu bólu i rozczarowań. Można by to nazwać obmyciem duszy utrudzonej w staraniach.

Sam, dlatego, że chwila tak intensywnego odsłonięcia własnych emocji jest głęboko intymna. Obecność osób trzecich to potencjalne problemy wynikające z niezrozumienia, nadinterpretacji, chęci wykorzystania do swoich celów.

Niestety na skutek mojego spieprzonego wychowania stałem się tak cholernie odizolowany od swoich własnych emocji, że aż mnie to czasami przeraża. Dużo osób nazywało mnie wcześniej psychopatą, socjopatą, zaburzonym emocjonalnie, podejrzewało, że w ogóle nie mam emocji, albo mam w sobie bryłę lodu.

Filmy mnie nie ruszają, muzyka mnie nie rusza. Nie ma dla mnie właściwej muzyki, szukałem. Jestem na nią doskonale obojętny. Irytują mnie postacie filmowe, zachowują się dla mnie jak rozkapryszone dzieci.

Minus jest taki, że żadna praca nie daje i satysfakcji. Emocje odczuwam bardzo słabo.

Będąc niemalże "ideałem filmowym twardziela" chciałbym się czasem rozpłakać bo bycie taką kłodą jest nieludzkie.

Pokazywanie ludziom filmów z takimi kłodami też uważam za nieludzkie. Zmusza się mężczyzn do tak głębokiego zamykania w sobie i zaprzeczania własnym emocjom, że dziwię się że w ogóle są wstanie żyć i cokolwiek robić. ze zatracają się w pracy lub nałogach.

Chciałbym zacząć właśnie od oczyszczenia jakim jest płacz.

 

Dlatego podbijam temat i mam nadzieję że pójdzie w dobrą stronę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.