Skocz do zawartości

Shit testy?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam bracia, zastanawiają mnie pewne wczorajsze sytuacje. Ciekawi mnie czy jestem przewrażliwiony przez poznanie tej "drugiej" - prawdziwej strony kobiet. 

 

Przykładowe wczorajsze sytuacje;

- Piszę do znajomej "Laska dawaj jedziemy nad jezioro", odpowiedz "Nie mam ochoty".

Nie odpisałem nic, wsiadłem w samochód pojechałem na miasto ogarnąć parę spraw, spotkać się ze znajomym.

Po godzinie dostaję wiadomość "Może jednak wieczorem" odpisałem jedynie, że zobacze jak z czasem. Jako iż wróciłem o 21 to jeszcze się z nią spotkałem oczywiście zaznaczyłem, że jedynie nad jezioro możemy się przejść, w innym wypadku mam ciekawsze zajęcia.

 

- Druga sytuacja, gdy rozchodziliśmy się do domu, około 2 w nocy. Pięknie się żegnamy i na dowidzenia słyszę "Może jeszcze kiedyś wyjdziemy razem" - zaśmiałem się i śmignąłem do domu. 

 

- Próba zachęcenia mnie abym po nią przyjechał, ale od zawsze wyznaje jedną zasadę (wydaje mi się że z lenistwa;D) spotkanie w połowie drogi bądź kobieta przyjezdza sama do mnie. 

 

Tak po całej sprawie zastanawiam się czy są to shit testy czy może jestem przewrażliwiony.

Edytowane przez Margon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Margon napisał:

Wczoraj miałem to gdzieś a dziś rozkmina mnie złapała:D

A teraz zostałeś zzzzztestowany.

 

To jest test typu(brzmi mniej więcej tak/tłumaczenie wolne na męski):

 

....sprawdzam....jak mocno jest w stanie poświęcić swój zaplanowany czas....jaka jest długość OBECNEJ smyczy......+ zanęcenie do bliskiej orbity....REASUMUJĄC było to ważenie współcxxxynnika MOCY CIPKI danej dziewczyny w stosunku do małej główki.

 

 

.....dałeś ciała gdyż zbyt długa była randka w stosunku do jej początkowego zapału, po wtóre jest możliwość iż jej plany osobiste nie poszły więc zeeepchała dziurę Tobą.

 

 

....mocno jesteś przewrażliwiony skoro WALISZ rozkminę czasu wstecznego.

4 godziny temu, Margon napisał:

Laska dawaj jedziemy nad jezioro",

TU zadałeś z wysooookiego 'C' a potooom  piszczałeś jakoś wrubrloś potrzebus.....oczywiście to subiektywne, zbyt mało danych tła.

 

Edytowane przez Tornado
  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.