Skocz do zawartości

Zablokowana tarczyca


Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, BrightStar napisał:

chyba działa, wpływa na libido, choć biorę też i inne suple.

Bardzo mi się podoba to słowo klucz: chyba, bo... mam zablokowaną tarczycę :D (cokolwiek to znaczy). Wieczna chwała dla człowieka, który wskaże suplementujących się ludzi przed powstaniem Big Pharmy.

 

Jak już wydoili kasę za suplę, to teraz pora na leki na tarczycę. Kolejnym krokiem wycięcie tarczycy i bycie zależnym od leków do końca życia. Seems legit!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, BrightStar napisał:

teorie spiskowe o big pharmie

Nie ma w tym nic spiskowego, pójdziesz do endokrynologa i skończysz biorąc "leki" do końca życia. Myślę, że wolałbyś tego uniknąć więc trzeba porobić kilka badań m.in D3 bo to pokaże wiele. Dobrze byłoby zacząć od razu zacząć suplementację magnezem. Nie w tabletkach. Ja stosuje chlorek magnezu w formie oliwy magnezowej.

Edytowane przez EMKEJ
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, EMKEJ napisał:

Nie ma w tym nic spiskowego, pójdziesz do endokrynologa i skończysz biorąc "leki" do końca życia.

Oczywiście wolałbym tego uniknąć dlatego pytałem o konkretne rozwiązania czyli jakie badania, jaka dieta i jaka suplementacja. Magnez akurat suplementuję również w dość sporych ilościach, z uwagi na moje stany nerwicowe w formie cytrynianu w proszku i diglicynianu to bardzo dobrze przyswajalne formy, nie wiem jak jest z przyswajalnością chlorków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, BrightStar napisał:

Zadałem konkretne pytania i jak nie masz nic do dodania w temacie, to idź szerzyć swoje teorie spiskowe o big pharmie gdzie indziej.

Nie ma się o co spinać. Nikt, myślę, nie będzie Cię tutaj przez internet diagnozował, mówił co masz jeść, kiedy i gdzie i ewentualnie co suplementować, tym bardziej że nikt tak właściwie nie zna istoty Twoich problemów. Sam @Mordimer polecił Ci wizytę u dietetyka klinicznego. 

 

4 godziny temu, BrightStar napisał:

z uwagi na moje stany nerwicowe

 Widzisz, teraz wspominasz o tym, a wcześniej to już było nieistotne? Ile jest jeszcze takich kwiatków? Idź po prostu do specjalisty!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Cycles napisał:

Ile jest jeszcze takich kwiatków? Idź po prostu do specjalisty!

Człowieku, nic merytorycznego do tematu nie wnosisz tylko ferment siejesz. Nie masz nic w temacie do powiedzenia to się nie wypowiadaj. Ja pytałem osób które mogły mieć podobny problem bądź zetknęły się z problemami tarczycy, mają na ten temat wiedzę. Tak dietetyk kliniczny to jest jakiś słuszny pomysł w przeciwieństwie do Ciebie dając rady w stylu "zmień pracę i weź kredyt". Dodam, że swoją nerwicę, leczyłem właśnie u specjalisty na psychoterapii więc oszczędź sobie przytyków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, BrightStar napisał:

Człowieku, nic merytorycznego do tematu nie wnosisz tylko ferment siejesz.

Ależ ja Ci życzę wszystkiego dobrego i dużo zdrowia. Nawet nie wiesz jaką drogę przeszedłem w kierunku zdrowia w walce ze swoimi chronicznymi dolegliwościami. Powiem nawet więcej, wciąż jestem na tej drodze, bo to niekończąca się dyscyplina w moim przypadku.

 

Jeżeli chcesz sobie pomóc i rozwiązać swój problem z tarczycą, to chyba zrozumiałe. Odebrałeś moje posty jako ataki personalne, a tymczasem zawarłem w nich wskazówki.

 

Nie powiem Ci co masz zrobić od A do Z, bo ja już pomagałem ludziom w tym aspekcie i ZAWSZE jest to samo, czego sam dowiodłeś - silne wyparcie. Nie będę z tym walczyć, tym bardziej nie będę z tym walczyć przez internet. Co ja z tego mam? Jeżeli zechesz przyjąć moje (albo kogokolwiek) rady w kwesti żywienia i zdrowia - dobrze. W przeciwnym razie "po pierwsze nie szkodzić", a więc odrzucamy diagnozowanie się przez internet.

Edytowane przez Cycles
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.