Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

EMKEJ

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  552
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

488 Świetna

1 Follower

About EMKEJ

 • Rank
  Plutonowy
 • Birthday 06/06/1989

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Zielona Góra

Recent Profile Visitors

1391 profile views
 1. Nie widzę treści tematu ale nazwa wątku jest błędna, nie było tam nic radioaktywnego. Po prostu duże ilości środków wybuchowych i tyle.
 2. Zmieniłeś jedną korporację na drugą. Gratulacje
 3. Mieć jaja i powiedzieć nie. Kuzyn pracuje w KGHMie, totalne korpo mentalne i jako jedyny nie nosi maski i powiedział, że nie będzie nosił. Nic nie wymyśla i nie zasłania się 18.1. 3) chociaż mógłby dla świętego spokoju.
 4. Zastanawia mnie te napędzanie strachu przed grypą. Jest to przecież forma detoksykacji organizmu, znana od chyba zawsze. Wystarczy trzymać się kilku bardzo prostych zasad (jak najszybsze zażycie węgla, spore ilości witaminy C i odpoczynek) i mamy po grypie w przeciągu kilku dni.
 5. Z mojego doświadczenia wynika, że jeśli laska ma "problemy" z byłym to albo: a) chce je mieć- zawsze to ktoś do dawania mocnej atencji, szczególnie jeśli się mu czasem da cień nadziei b) była w związku mocna patola i ciągnie się dalej mimo, że kobieta tego nie pokazuje c) źle to świadczy o kobiecie, że wybrała do związku kogoś tak słabego psychicznie ,który nie umie się pogodzić z przeszłością d) kobieta nie umie powiedzieć stop i zakończyć relacji definitywnie. Nawet jeśli wiązałoby się to ze zmianą nr, usunięcie social mediów, zgłoszenie tego na 997. Może być również kombinacja powyższych
 6. I co mu zrobicie? Nic. Gość miesza prawdę z fałszem, robi ludzi w wała ,a naród nie może mu zrobić nic mimo, że jest ministrem i powinien być na naszych usługach, a jest odwrotnie.
 7. Wchodziłem i wchodzę wszędzie i tylko jedna osoba coś napomknęła o masce. Jestem wykluczony z noszenia z powodów zdrowotnych zgodnie z rozporządzeniem paragraf 18.1 pkt. 3
 8. Nie sądzę, że trzeba będzie się przygotowywać inaczej niż mentalnie do drugiej fali propagandy. Gdy zachowamy zdrowy rozsądek nic się nie stanie. Chyba ,że ludzie znów pod wpływem tell-lie-vision rzucą się na papier toaletowy. Niee, maski i rękawiczki pozostawiam dla wierzących covidian i fanatyków teorii zarazków. No thanks.
 9. Słowo klucz Jak mieszkacie we wspólnocie to zasady wymagają aby uszanować też sąsiadów. Są tacy to mają to jednak gdzieś.
 10. Ale go nie ma i nie będzie. Tak zwana Polska to korporacja, zarejestrowana. Większość ludzi wierzy w wybory i niewidzialne wirusy nosząc maskę jak posłuszne owieczki. Być może na zgliszczach będzie można coś zbudować, na razie wygląda to bardzo kiepsko. Nadzieja w małych grupach ludzi wzajemnie się wspierających i powiększających świadomość.
 11. Nie głosować, nie wpierać chorego systemu. Głosujesz= nie masz prawa narzekać gdyż wpierasz ten system. Nie będę odkrywał koła na nowo, kto ma oczy ten widzi.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.