Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

EMKEJ

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  358
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

320 Świetna

1 Follower

About EMKEJ

 • Rank
  Kapral
 • Birthday 06/06/1989

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Zielona Góra

Recent Profile Visitors

773 profile views
 1. Czyżby Peterson coś wiedział i dlatego wystartował ze swoim portalem ?
 2. Jak się wybiera syjonistów do władzy to co się dziwić ,że realizują plan odgórny demoralizacji społeczeństwa ?
 3. Słowo kojarzy mi się negatywnie, najczęściej jest to ktoś kto nie potrafi stworzyć zdrowej relacji.
 4. Bo nie mają kręgosłupa moralnego + spierdolenie lewackie pierze im mózgi. To tak w skrócie
 5. Temat dość stary ale widzę, że mnóstwo ludzi nie wie w ogóle o czym pisze bo przecież wszyscy to wyśmiewają to będę i ja. Ignorowanie tysięcy lat starożytnych no bo... NASA ? Co bardziej świadomi wiedzą ,że lot na księżyc to był fejk więc trzeba drążyć dalej, a znajdzie się naprawdę perełki .
 6. Dajcie jawne wyniki ,żebym mógł zobaczyć kto jest tak niespełna rozumu ,że zaznaczył pis .
 7. Intuicja. Ale często jest ignorowana.
 8. Jak się nie znasz to i teoria że otacza nas powietrze będzie dla Ciebie konspiracją
 9. Jest zapewne więcej, sporo więcej. Ale to nadal nikły procent lub nawet promil i pewnie odnosząc się statystycznie do innych grup społecznych będzie porównywalny.
 10. Wczoraj pisałem ,żeby tego nie łykać ale mimo wszystko pelikanów przybywa. Jak ktoś nie rozumie lub raczej nie chce zrozumieć ,że temat wybuchł teraz jako taki mięsny ochłap rzucony stadu głodnych psów to jest mi przykro bo to pokazuje jak łatwo można wami manipulować. Wszystkie stacje głównego scieku jak i takie radyjka jak np. Zachód trąbią o pedofilii cały czas. No tak- bo to przecież dzieci- nasz skarb ! Ale gdy koncerny wstrzykują tym samym dzieciom trucizny w postaci szczepionek to jakoś dziwna cisza ? A o bilionie zł bezpodstawnych roszczeń żydów ? Też cisza . A o Mosbacher, która ustawia do pionu "polskich" polityków i niebawem z jej polecenia członkowie Konfederacji będą mieli problemy także cisza. Przecież to są tematy mało ważne, bo najważniejsza jest czarna pedofilska mafia. Niektórym może dopiero kolejne setki lat rozbiorów otworzą oczy, chociaż wtedy pewnie i tak wina będzie tego złego Polskiego kościoła i kilku-nastu pedofili przez których w Polsce jest tak źle, a może nawet już jej nie ma. Kto wie...
 11. Jeśli chodzi o dobór psychoterapeuty trzeba się kierować intuicją, to najlepszy drogowskaz. Kiedyś chodziłem do kobiety, teraz do mężczyzny. Dla mnie niebo, a ziemia . Dla mnie sprawa jasna, szukać kogoś innego.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.