Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

EMKEJ

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  447
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

375 Świetna

1 Follower

About EMKEJ

 • Rank
  Starszy Kapral
 • Birthday 06/06/1989

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Zielona Góra

Recent Profile Visitors

1010 profile views
 1. Jak ktoś lubi żyć w kłamstwie to jego sprawa, jak komuś prawda się nie podoba i wszędzie widzi "teorie spiskowe" to też jego sprawa. Mnie nie interesuje czy komuś się podoba to co piszę, do świadomych ludzi to trafia, reszta wyśmiewa/olewa/wyzywa i buduje na tym swoje ego. Mnie to kompletnie nie rusza. Wielu nie wierzy we własne zmysły ale łykną papkę z tv jakby nie jedli od miesiąca. A potem narzekania ,że brak sensu w życiu albo ,że jakaś dziwna pustka czy matrix. Chodzi o to ,że w relacji pokazano rakietę ,która wylądowała ,a w rzeczywistości wybuchła. Chyba nie zrozumiałeś tego.
 2. Elon to postać sztuczna, wykreowana do pewnej roli. Stworzył ją Werhner von Braun (kapitan nazi NASA) w swojej powieści. Rolę zarządcy na kolonii marsa pełni właśnie gość imieniem Elon- cóż za przypadek nie? Rola w ScamXie jest wiadomo, zwodzić dalej ludzi, że jego program komiczny coś osiąga. Na ekranie jego rakiety wspaniale lądują podczas gdy są filmiki i relacje ludzi ,którzy zarejestrowali wybuch. Ponoć nad ziemią lata jego(?) Tesla. Jak ktoś chce w to wierzyć proszę bardzo. Polecam obejrzeć wystąpienie "Elon Musk Press Conference Successful Falcon Heavy Launch" i zobaczyć na mowę ciała tego gościa. Mówi wszystko. Poza tym co napisałem jest jeszcze przygotowanie do jego roli czyli transplantacja włosów i operacje plastyczne, żeby gość wyglądał męsko.
 3. Bez przesady ,ze nie możecie wytrzymać kilku tygodni czy miesięcy. Jak będzie trzeba organizm pozbędzie się części nasienia podczas snu i tyle. Samokontrola i tyle.
 4. Nie sądzę, że będzie wyjście z kryzysu (specjalnie stworzonego) gospodarczego. Jedyna inwestycja w tym momencie to jedzenie które może poleżeć, woda(w szkle), garderoba, broń czarnoprochowa.
 5. Dokładnie. Mnie ostatnio strigerował artykuł o zakonnicy, w głowie pojawiła się myśl aby odpalić jakieś porno z zakonnicą, ale TYLKO odpalić. Jak najszybciej trzeba taką myśl wyłapać i odsunąć.
 6. Uświadomić sobie ,że wszelkiego rodzaju związki albo o zgrozo małżeństwo niesie za sobą ogromne ryzyko. Myślę, że świadomość tego i obserwacja rzeczywistości bardzo w tym pomoże. Zawsze również można "naładować baterie" oglądając różne kanały MGTOW.
 7. Dobrze widzieć, że mój temat nadal na topie. Pozdrawiam "wierzących"
 8. https://www.nik.gov.pl/aktualnosci/e-w-zywnosci-bez-kontroli.html Nie wiem czy ktoś z Was czytał/analizował ten raport. Jedzenie w Polsce(?) ma masę dodatków na które mało kto chyba zwraca uwagę. Jako dodatki o wysokim potencjale pro-nowotworowym wymieniono konserwanty: kwas benzoesowy (E 210) i jego pochodne oraz azotyny i azotany (E 249, E 250, E 251, E 252). Czyli wszelkiego rodzaju kiełbaski z supermarketów i KABANOSY. Mniam. Polecam filmik J. Zięby na ten temat: Czy wiesz co jesz?
 9. Temat pochwalający picie alkoholu, co tu się odpierdala na tym forum o_O
 10. Ta strona to fejk, co pomiar to inny wynik
 11. Takie wydarzenia ,które ściągają na dno często weryfikują kto przyjaciel, a kto klakier. Dają też możliwość rozejrzenia się za nowymi znajomościami.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.