Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

EMKEJ

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  327
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

297 Świetna

1 Follower

About EMKEJ

 • Rank
  Kapral
 • Birthday 06/06/1989

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Zielona Góra

Recent Profile Visitors

683 profile views
 1. Jak dla mnie przyczyn może być wiele. Od "podpalmy katedrę i zobaczmy jak ludzie się zachowują" poprzez "Macron ją podpalił żeby odwrócić uwagę" do "Eskimosi chcą zamieszać między chrześcijanami ,a muzułmanami" . Who knows ?
 2. Może w tym właśnie problem. Ból jest sygnałem, jeśli ktoś układa sobie życie wokół bólu lub zaczyna zatruwać życie innym dokoła przez to to nie dziwię się ,że budzi to obrzydzenie i niechęć. To nie jest zdrowe bo marudzeniem jeszcze nikt nic nie zmienił. @Mnemonic Ten film powinien być obejrzany przez każdego mężczyznę w Polsce. Taki must watch.
 3. Ja biorę z allegro, Ostatnio kupiłem stąd -> Link allegro oraz stąd -> Link allegro . Uwielbiam Pajarito cytrynowo-miętową, mogę pić litrami dzienne Amanda też jest ok ale wyczuwalnie słabszy posmak cytryny. Przy Pajarito odczuwam taki miły chłodek w gardle .
 4. @ByłybiałyrycerzDokładnie, nic dodać nic ująć. Ze swojej strony polecam Yerba Mate, do wyboru do koloru. Zawiera witaminy i daje o wiele większego kopa po wypiciu.
 5. Acta + TERREG + Cyber Norm Initiative i władze zrobią z wami co będą chciały bo wszystko można podciągnąć będzie pod knucie przeciw politykom
 6. Zawsze można pieniążków dodrukować, OH WAIT, przecież to by pobudziło gospodarkę ... 🤦‍♂️
 7. Spalacz tłuszczu xD Czego to firemki nie wymyślą ,żeby frajerom sprzedać
 8. Oczywiście ,że się należy. Nauczyciele gówno zarabiają. powinni zarabiać spokojnie 2-3x więcej. To jest ogromna odpowiedzialność uczyć nowe pokolenie. Oczywiście nie piszę tutaj o kiepskim PROGRAMIE nauczania i idiotycznych kluczach.
 9. Wiem dlatego napisałem tak lakonicznie jak się tylko dało
 10. Jestem ciekaw tej urody bez nałożonych gramów tapety na twarz,
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.