Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

EMKEJ

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  470
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

418 Świetna

1 Follower

About EMKEJ

 • Rank
  Starszy Kapral
 • Birthday 06/06/1989

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Zielona Góra

Recent Profile Visitors

1158 profile views
 1. Odpowiadając na pytanie z tematu czy koronawius to ściema. I tak i nie. Wirusy w naszym ciele spełniają ważną rolę, są naszymi sprzymierzeńcami. Koronawirus to wirus przeziębienia. Nasz organizm sam decyduje kiedy zacznie się oczyszczanie (może ono być jednak spowodowane np alkalizatorem jak zimne powietrze) i wykorzystuje do tego wirus. Wirusa nie łapie się z powietrza, przed podanie ręki, przez pieniądze itp. Wirus każdy z nas ma w sobie, lub nie ma w zależności od tego co ORGANIZM zdecyduje się robić. Nie masz na to wpływu czy wirusa masz czy nie. Test na koronawirusa jest wykonywany metodą RT PCR, jest to badanie sekwencji RNA ,a nie obecności wirusa. W zależności od tego ile zrobi się odwirowań materiału badanego tak można uzyskać wynik jaki się chce. Robiąc maksymalną ilość odwirowań uzyskujemy zawsze 100% pozytywny wynik. Przypomina mi to sytuację gdy pracowałem jako laborant na spektrometrze rentgenowskim. Gdy pomiary grubości były niezgodne z normą robiłem poprawkę lub mierzyłem części na brzegach. Nie ważne co się robi, ważne kto prezentuje wyniki. Tak naprawdę dzisiejsza medycyna to jedna wielka pseudonauka i supresja objawów. Idąc po nitce do kłębka skąd to wszystko pochodzi dochodzimy do TEORII zarazków (Germ theory) L. Pasteura .Słysząc słowo teoria już powinna się zapalić lampka ,że cała dzisiejsza medycyna stoi na glinianych nogach niepotwierdzonej teorii. Zupełnie jak z teorią grawitacji. To co robi rząd natomiast to zupełnie inny temat. Niestety ja nadal mam przeczucie ,że to są ćwiczenia przed czymś gorszym w przyszłości.
 2. @Sundance Kid Nie wiem co ta ściana tekstu (i jakieś głupoty o czapkach) ma do tego co napisałem. Nikt nie zna nikogo z nazwiska kto rzekomo zginął, nie ma żadnej możliwości zweryfikować choć jedną osobę. Ja chciałbym właśnie poznać kilka nazwisk ,a nie tylko dostawać jakieś cyfry ,które do otaczającej rzeczywistości nijak się mają.
 3. @leto Czyli pseudonauka/religia. Ktoś(rzekomo) widział, opisał, a Ty uwierzyłeś. I do tego nie masz możliwości tego sprawdzić.
 4. Zaciekawiła mnie ta liczba. Podaj jakieś nazwiska tych ofiar, nekrologi, wywiad jakiś z rodziną w żałobie lub znajomymi/przyjaciółmi, relację z pogrzebu itp. Z pewnością nie będzie to problemem aby zweryfikować kilka przypadków prawda?
 5. Kolejny dzień w którym nie dałem się podpuścić na manipulację medialnym "wirusem". Uważam ,że każdy taki dzień jest dobry
 6. Cóż, dość standardowa sytuacja. Ze swojej perspektywy nic nie zastąpi rozmowy z native speakerami. Trzeba przełączyć się z trybu tłumaczenia sobie z pl-ang na myślenie i mówienie w języku angielskim. Żadne pisanie tego nie zastąpi.
 7. Miałem, ale nie w brzuchu tylko bardziej w klatce piersiowej
 8. Dobre pytanie. Jakiś czas temu natrafiłem na Dr Morsa. Świetnie tłumaczy istotę tego problemu w tym filmiku: Logika chemioterapii mnie zadziwia. Zbombardować jakąś część ciała i przy okazji inne wokół tylko po to aby usunąć objawy. Po czymś takim kilka dni temu jeden z dalszych kuzynów (26 l) został pogrzebany.
 9. Witam, Składam propozycję dodania opcji blokady użytkowników, brakuje mi jej na tym portalu. Pozdrawiam
 10. Ludzie MUSZĄ (nie lubię tego słowa) zrozumieć ,że apteka jest na łące, a nie w budynku. Bez tego będzie jak jest.
 11. Obserwuję również to samo. Zawsze pytam babcię, jak to jest, że bierze "leki" od 20 lat ,a nadal jest chora? Lekarz kazał brać ,więc ona będzie brała. Brak samodzielnego myślenia i świadomości co i jak w organizmie działa. Bierze statyny mając cholesterol 140 w wieku 85 lat. Do tego aspiryna na ból serca (acard) i zapewne inne bezsensowne trucizny. Starałem się uświadomić ale jak grochem o ścianę. Jak dla mnie branie "leków" to kolejny etap w tak zwanym matrixie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.