Skocz do zawartości

Priorytety w życiu mężczyzny


smerf

Rekomendowane odpowiedzi

Każdy mężczyzna powinien znać swoje priorytety życiowe, nie ważne czy singiel czy w związku ale jest ważne aby mieć to poukładane w głowie aby się nie zagubić.

Jako 35 latek coś już wiem o życiu chociaż ciągle się ucze. Poniżej przedstawiam liste priorytetów na bazie swoich doświadczeń uwzględniając to też pozycje ptd. kobieta.

 

1. Wiara - każdy w coś wierzy, wiara nadaje życiu kierunek, bez wiary w obrany cel cięzko jest go osiągnąć. Ja osobiście wierzę w kreacjonizm czyli Boga.

2. Własne lokum nie ważne czy swoje czy wynajęte ale ważne abyś miał swój kąt gdzie odpoczniesz zbierzesz siły i odpoczniesz od motłochu.

3. Stały dochód - praca, firma, czy pasywny przychód.

4. Osczędności - należy cały czas coś odkładać na chude lata - kobieta nie może wiedzieć o tych funduszach.

5. Inwestycje - warto coś mieć zainwestowanego, może być to mała kwota ale z czasem zrobi sie ona duża jeśli zrobisz to mądrze.

6. Auto - nie ważne czy nowe czy używane ale w dobrym stanie technicznym gotowe pokonać setki kilometrów jak trzeba.

7. Zdrowie plus praca nad sylwetką - aby wyglądać młodo i zdrowo, odpowiednia dieta, siłownia czy inny ruch. W zdrowym ciele zdrowy duch.

8. Dzieci - jeśli masz i dobrze wychowasz to na stare lata pomogą, jesli zle to kilka gwozdzi do twojej trumny przybiją.

9. Kobieta/Żona - "żywe pasywo",  zawsze wiąze się z wydatkami i dodatkowymi problemami, kobieta to doadek do twojego życia dlatego jest na nr. 9. Jeżeli nie myślisz już "mniejszą głową" to pewnie już to wiesz.

10. Zwierzęta domowe - psy koty chomiki sam lubie ale nie mam za bardzo się przywiązuje  ale na stare lata jak wszyscy mnie opuszczą to pewnie jakaś psine przygarnę.

 

Jako ciekawostke dodam że na liście priorytetów kobiet-feministek mężczyzni czesto są pozycjonowani za zwierzakami domowymi...

 

Zapraszam do dyskusji jaka jest wasza lista priorytetów gdzie na tej liście umięściliście by kobietę?

 

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.