Skocz do zawartości

Jej kompleksy i powszechna inwigilacja.


Rekomendowane odpowiedzi

zawsze mnie to dziwi, że faceci tak tracą głowę dla lasek, zaskakuje mnie to gdy słucham relacji moich znajomych ...

pamietam że w swoim życiu straciłem ją tylko raz w gimnazjum I do dziś pluje sobie w brodę jakim idiotą byłem z drugiej jednak strony, to wydarzenie ukształtowało mój obecny obraz nieukrywam, jest w nim sporo pogardy I nienawiśi, ale jestem świadom tych cech.

 

jeszcze odnosząc się do wcześniejszych wypowiedzi, ja jakoś nie odczuwam, żeby "red pill" zyskiwał popularność -_- za to codziennie słysze w robocie jak koleżanki robią ze swoich synów klasycznych "blue pillow" -_-

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze odnosząc się do wcześniejszych wypowiedzi, ja jakoś nie odczuwam, żeby "red pill" zyskiwał popularność -_- za to codziennie słysze w robocie jak koleżanki robią ze swoich synów klasycznych "blue pillow" -_-

 

Mamusia kocha swojego synka przecież i dlatego chce mu spierdolić życie. Oczywiście może też mścić się na ojcu dziecka.

A wszystko to w duchu politycznej poprawności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.