Skocz do zawartości

Problem z lapkiem


Wincenty

Rekomendowane odpowiedzi

Laptop Lenovo ideapad 320

Dodam temat a może jakimś trafem coś podpowiecie, sprzęt odpalany z przycisku włącza się "na parę razy"

Czasem to włączanie moze trwać 20 min a czasami i 20h, wczoraj z rozpędu go wył o godz. 22, chciałem włączyć go spowrotem szybko, probuje się uruchamiać jeszcze do teraz, na jutro sprzęt pilnie potrzebny, do naprawy nigdzie nie podlecę bo siedzę na kwarantannie, probowalem odpinac baterię ale nie pomogło ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedź będzie trochę z tyłka :D

Przejrzałeś anglojęzyczny internet?

Na wszelkie problemy, szczególne informatyczno-komputerowe, prawie zawsze są odpowiedzi. Jak coś się zepsuło to zepsuło się wcześniej 1000 innych osób, które o to zapytały i dostały kupę możliwych odpowiedzi.

Zwykle sam coś prędzej znajdziesz, niż doczekasz się pomocy na jakimś forum. Bo to jednak zwykle trwa.

 

Pierwszy przykład z brzegu z forum lenovo:

https://forums.lenovo.com/t5/Lenovo-IdeaPad-1xx-3xx-5xx-7xx/Lenovo-Ideapad-320-not-turning-on-power-key-button/m-p/4200909

 

Jak nie to, to next....

 

59 minut temu, Wincenty napisał:

probowalem odpinac baterię ale nie pomogło

Znaczy wyjąć baterię, bez zasilacza, przytrzymać power jakieś 30 sekund, a potem złożyć. Mi coś takiego pomagało na starego asusa, jak się nie uruchamiał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Wincenty napisał:

Czasem to włączanie moze trwać 20 min a czasami i 20h, wczoraj z rozpędu go wył o godz. 22, chciałem włączyć go spowrotem szybko, probuje się uruchamiać jeszcze do teraz, na jutro sprzęt pilnie potrzebny, do naprawy nigdzie nie podlecę bo siedzę na kwarantannie, probowalem odpinac baterię ale nie pomogło ?

Weź ogarnij płytkę z linuksem, wirtualnie ci się odpali z płyty. Zmienisz w biosie ustawienia, żeby z płyty czytało i może pomoże. Ewentualnie linuks z pena USB.

Edytowane przez mac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.