Jump to content

BumTrarara

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  1,617
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

1,797 Świetna

About BumTrarara

 • Rank
  Starszy chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. To strasznie wsteczniackie myślenie. 🙀 Dzisiaj wygrywa się życie, przynajmniej w USA, zostając tsipą.
 2. I wreszcie można z KE docisnąć Polskę, zmienić rząd na POwski, zatrzymać wsparcie dla Ukrainy, wrócić do biznesów z Rosją. Teoriami można się przerzucać do oporu.
 3. Patocelebrytka zapomniałeś dodać. Warsztat/wsparcie jakieś ma... bo takich klipów to się w piwnicy nie kręci. polka na miarę XXI wieku.
 4. I jak to się ma zgrywać z: Zakochany, przyszły matrixo-zonkiś nie będzie robił testów. Cyniczni mizogin z wykopu się nie ożeni. 🙀
 5. Qrwa, dobrze że nie mieszkam w ameryce XD Pewnie mieli jakiś error jak im się spotkał murzyn (jako domniemany sprawca) i kobieta (ofiara, bo jakżeby inaczej). Wyszło na to, że BLM bije feminizm. Nie jestem pewien czy da się być kimś w miarę normalnym i zostać (porno)modelką z 2 mln fanów.
 6. Bo da z większym prawdopodobieństwem/więcej? Wiesz ilu ona musi zaczepić żeby na nową teslę nazbierać? Sumienia nie masz. 😎🙀😢 A może miała na piersi taką puszkę z datkami na ukraine.
 7. - wspólne zamieszkanie, - niebieska karta, - natychmiastowa separacja sprawcy od ofiary, - wprowadza się Mokebe. Nigeryjski szwindel 2.0. 🙄
 8. To pewnie następna kampania Fundacji Nasze Dzieci Kornice. Jak właściciela Eko-Okien stać, a stać, to niech sobie prowadzi misję ewangelizacyjną. W końcu wolność słowa i takie tam wartości. Nie widzę problemów... a, że np. takiego Gdulę od tego **** boli to jest tym zabawniejsze.
 9. Nie ma to jak p00lskie dziennikarstwo. Wiesz jakie jest "retention rate" pilotów w USAF za 2020? 51%. Czyli tylu pilotów podpisuje kolejny kontrakt na przedłużenie służby. Widać nawet w roku covidowym, woli iść do sektora prywatnego.
 10. Ten news wychodzi tylko w 2 miejscach: https://teleg.eu/s/intelslava i https://ruprop.live/🇺🇦-infantry-is-dying-in-batches-ukrainian-chief-medical-officer-on-the-losses-of-the-armed-forces-of-ukraine-in-her-emotional-posts-chief-medical-officer-of-the-56th-brigade/ Mocny towar. 😎
 11. Nie. Około 1/3 to będzie stosunek liczby rozwodów do liczby nowo zawieranych małżeństw w danym roku. Typu 60k rozwodów w 2021 i 168k małżeństw.
 12. To znaczy, że bez insiderskiego info od Blinkena nikt nie wpadłby na to, że wojna w sumie musi się zakończyć jakimś dyplomatycznym porozumieniem? Chyba nikt się nie spodziewa, że Ukraińcy zajmą Moskwę, a Rosja zostanie poddana parcelacji i likwidacji.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.