Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

BumTrarara

Użytkownik
 • Ilość treści

  23
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

8 Neutralna

O BumTrarara

 • Ranga
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. BumTrarara

  Rząd chce opodatkować cyfrowych gigantów

  Bykowe od singli i singielek. 🤣 Już badali sytuację pis-wprowadzi-nowy-podatek-dla-singli-i-singielek Mnóżcie się jak króliki. Zresztą, to też nam zalecał rząd PISu.
 2. Terroryści, na ten moment, nie są problemem. Są tylko medialni. Ile osób zginęło w zamachach w Europie? Według wiki Terrorism_in_Europe dodawane na oko (od 2004): - ofiary śmiertelne 500 - ranni - 4000 W 14 lat zginęło i odniosło rany, w całej Europie, mniej osób niż w ciągu miesiąca umiera z powodu otyłości. Realnym problemem jest nielegalna imigracja i lewackie przyklepywanie tego stanu. Potem będą robić dzieci, przecież w EU dzietność ponad 2 ma tylko Francja - właśnie dzięki "nowym Francuzom" - które będą się radykalizować. 30-50 lat i demografia będzie po ich stronie, a wtedy: Allah akbar, niech żyje Francuski Kalifat.
 3. BumTrarara

  Tanie plemniki.

  Da się tak? 🤣 Psychologia ewolucyjna pisze od lat, że kobiety i mężczyźni osiągają sukces reprodukcyjny inną drogą. Inna droga do sukcesu biologicznego = inne uwarunkowania psychiczne. Jakość vs ilość.
 4. Domagam się: - natychmiastowego przyjęcia do Wojsk Obrony Terytorialnej, - refundacji paliwa z budżetu państwa, - dotacji na budowę lądowiska. Inaczej zostaniecie oskarżeni o helikopetrofobie i pociągnięci do odpowiedzialności przed organami UE. A tak serio... Zwykły clickbait, robienie dramy dla popularności i skok na brudną kasę z youtubowych reklam. Tak mnie jeszcze naszło: Jaki heteroseksualny facet oglądałby glamour? 😨
 5. I słusznie. Jak ktoś prowadzi działalność gospodarczą, czy tam osiąga inne dochody, to powinien płacić podatki. Taksówkarz, budowlaniec, fotograf, modelka, pisarz muszą a "panienka sprzedająca brudną bieliznę/swoje zdjęcia to jakaś lepsza". Produkt jak każdy inny W całym płaczu widać kobiecą logikę.... "buuuuu to wina facetów bo nie ruchają. Przecież było dobrze, miałyśmy kasę bez formalności. Tak jest uczciwie bo mamy cipy. buuuuuuuuuuu".
 6. Mężczyzn "na straty" skazuje sama natura. Przecież wskaźnik urodzeń chłopcy-dziewczynki jest 107:100.
 7. - bo to lubią/daje im spełnienie/satysfakcję? Równie dobrze można by zapytać: "jaki sens ma życie?".
 8. To całkiem dobre hasło. Zresztą XXI wiek pewnie skończy się powrotem do religii, woltą w prawo i wysłaniem lewactwa w kosmos albo "europejskim kalifatem". Osobiście wolę chrześcijańskiego Boga niż muezinów za oknem. Tak patrząc to i tak będziemy w doborowym towarzystwie: - na banknocie dolarowym pisze ""in god we trust", - autor flagi UE przyznał się, że 12 gwiazd to odwołanie do Maryi i Apokalipsy św. Jana.
 9. To zobacz sobie jeszcze na jakieś zestawienia światowego PKB/PKB na głowę/zarobków/itd. Pomimo swoich 3500 netto... jesteś wśród najbogatszych/posiadających najwyższy poziom życia ludzi świata. Większość państw (i ludzi na sztuki) to 3ci świat. Rozumiem, że za studia to płacisz samodzielnie? Czy jednak "socjal od państwa"? Więc ktoś się musi na to zrzucić.
 10. No to miotła w dłoń i leć, zamiatać chodnik za minimalną krajową. Siedzieć na kasie w markecie? Też nie? To czemu się dziwić, że na gwałt potrzeba Ukraińców. To tak, jak Polacy np.: w Niemczech, ktoś musi robić te prace których Prawdziwy Niemiec nie wykonuje.
 11. BumTrarara

  Coś się zbliża niedobrego...

  Planowane? lol Wszystko to efekt naturalnych procesów. - widziałeś kiedyś, w historii, socjalistyczny kraj z wydolną, na wiele lat, gospodarką? - albo religijną dyktaturę? No, przynajmniej drogę w kierunku takiej dyktatury - patrz Turcja. Wymieranie ludzi w Europie? Przecież to już na tym forum było opisane. Niejaki eksperyment na myszach pt. Mysia Utopia. Jest po prostu "za dobrze" (niska śmiertelność, długie życie, łatwy dostęp do pokarmu, niska śmiertelność dzieci, itd.), więc mamy to samo co myszy: kobiety mają chore wymagania, nie chcą rodzić masowo dzieci, ludzie wolą dbać o wygląd a nie walkę o byt, pojawia się dużo homoseksualistów. Kropka w kropkę -> zachowanie myszy = zachód. Nic "nas" już nie pcha do przodu. Więc przyjdą pewnie Muzułmanie i zaorają, pod jakiś "Wielki Europejski Kalifat". Tak jak kiedyś został zaorany Rzym. Tak to widzę. Żadne spiski.
 12. Albo "matka natura". Sposób na dywersyfikację puli genowej potomstwa. 3 dzieci, każde z innym ojcem to lepsza inwestycja niż 3 z tym samym. W końcu facet może mieć jakiś felerny/wrażliwy na specyficzną chorobę gen. Bach, jedna epidemia i całe potomstwo "w plecy".
 13. Potwierdzenie tego, że mogą być roszczeniowymi księżniczkami? Bo im się należy.
 14. Kwestia imienia, nazwiska i miejsca zamieszkania. Paweł Nowak z Warszawy może być ciężki do znalezienia, szczególnie jak nie ma fejsów i innych wynalazków. Za to jak się nazywasz Bożydar Wyrwidąb to... odkładaj na pieluchy.
 15. To raczej wygląda na jakiś przekręt, tylko zamiast klasycznego Nigerian Scam i kradzionych "czarnych" milionów, masz wschodnioeuropejską cipkę . Mogę się założyć, że po 2-3 wiadomościach, "lala" będzie chciała 100 euro na bilet albo łapówkę.
×

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.