Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

BumTrarara

Użytkownik
 • Content Count

  163
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

138 Świetna

About BumTrarara

 • Rank
  Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. DTo była form retoryczna czy tam stylistyczna. Taka tu na forum nomenklatura. Przystojny = CHAD, wiec trzeba się dostosować. To w czym problem? - jesteś bardzo fajny i wartościowy ale to ze mną jest problem.... zostańmy przyjaciółmi. :trololo: I załatwione.
 2. Sensowne alternatywne spojrzenie na koronawirusa. przynajmniej dla mnie, to celowe działanie Chińczyków. Sami go zrobili, sami rozpuścili u siebie.... tylko ,ze byli gotowi żeby wszystko wziąć za mordę. Jak to dyktatura komunistyczna. Po prostu pierwsze uderzenie w ramach III wojny światowej i przejęcia roli jedynego światowego supermocarstw/największej gospodarki świata.
 3. Już się z nim związała, w sumie nic o nim nie wiedząc, a teraz problem, bo "charakter po 2 miesiącach nie jest taki, na jaki wskazywał szał macicy na widok CHADowskiego DNA". Czy źle czytam? Po to się chyba ludzie spotykają, żeby sobie zweryfikować czy druga osoba "rokuje".
 4. To na pewno byli iluminaci, robiący opryski korona wirusem na zlecenie towarzyszy z Chin. 🙄 ps. Apki radarowe nie pokazują lotów wojskowych, więc pewnie jakiś transport zaopatrzenia na x samolotów.
 5. Jak to w UE, od x lat... jak coś nie jest po myśli Niemiecko-Francuskiej to nasyła się eurokratów/trybunały/komisje i robi raban. W stylu: "buuuu złe polaczki przejmują niemieckie linie lotnicze. Niedozowolona pomoc publiczna. buuuuu", jak coś takiego robią prawilni niemcy/francuzi to jest "alles gut". Może by się tak lemingi ocknęły?
 6. Najzabawniejsze w Grecie jest to, że taki projekt już kiedyś robili. Dziewczynka, przemawiająca przed ONZetem o klimacie... co ciekawe przemówienie różni się tylko szczegółami. Klimatyczne lobby dobrze żyje z tej walki, no i ma swoich wyznawców za kompletne lemingi, które nie pamiętają co było 30 lat temu. W sumie to nie było wtedy fejsbuczka, jutubka i twiterka to pewnie liczyli, że nikt tego nie wygrzebie. Zobaczcie
 7. Wiesz, że jest udowodniony związek pomiędzy umieralnością dzieci (do lat bodajże 5) a dzietnością? Po prostu ten słynny "gadzi mózg" i, kompletnie podświadoma, presja ewolucyjna na zabezpieczenie genów. Umieralność dzieci, w krajach rozwiniętych spadła prawie do 0, więc nie ma presji biologicznej na posiadanie więcej niż 1-2.
 8. Murzyn kalifornijski to jednak inna liga niż Murzyn somalijski. Przynajmniej w teorii. Ale za to jaki: I te emocje 🤣
 9. Typowa szuria z jutuba. Brakuje tylko stron mocy, kosmitów, turbosłowian i płaskiej ziemi Ale wejścia się kręcą, i o ile tego nie zdemonetyzowano, to $$$ się zgadzają.
 10. Praca na kasie w biedrze czaka. 🧤 Nie? Czyli jednak panie coś kręcą. Jak zawsze. 🤣
 11. PO prostu można i tyle. Znak czasów i wysokiego poziomu życia. Za 50 lat wejdzie islam (i szariat) albo wielki kryzys (wojna/ekologia/starzenie się społeczeństwa/whatever) który zaora poziom życia i związki staną się znowu trwałe. Ten cały kryzys damsko-męski dotyczy tylko krajów rozwiniętych i postępowych.
 12. Dokłądnie. Takie rady, że to "nic" i "same przyjdą jak się zajmiesz hobby i będziesz normalnie żył" dają, za przeproszeniem, CHADy. Nie lubię tego słowa ale, na tym forum, jest taka nomenklatura, więc trzeba się jej trzymać. Niech będzie: przystojni, atrakcyjni, popularni, whatever.... którzy mieli branie od podstawówki. edit: A co do samego tematu. To tylko z internetów... i to nie randek, bo sorry Winnetou, nie z moim wzrostem i twarzą, a forów - do tego dawno temu, jak jeszcze taka forma komunikacji żyła, no i chciało mi się jeszcze bawić w dłuższe wypowiedzi.
 13. Lewactwo + polityczna poprawność + kompleksy kolonialne (?) Przecież on tylko chce wymusić kasę na frajerstwie z UE. Ma "środek" to ciśnie. Co w tym dziwnego? Tylko UE powinna się postawić, czy tam wysłać na odpowiednie granice wojsko z siatkami :lol:. Np.: jestem w stanie zrozumieć czemu Angela Merkel zapraszała imigrantów te X lat temu. W końcu osoba o statusie uchodźcy może tam podjąć pracę, więc liczyli na napływ dużej ilości taniej siły roboczej i reanimowanie gospodarki. Trochę podobnie do sytuacji kiedy to sprowadzali sobie robotników z Turcji (gastarbeiterzy od budowy m.in. autostrad) tylko, że tym razem się nie udało. Same niemieckie urzędy podają, że 75% uchodźców od 2015 nie znalazło (bo zapewne nie chciało :lol;) pracy. Tylko, że mleko się rozlało i teraz wszyscy z bliskiego wschodu i połowy Afryki liczą na darmowy socjal.
 14. I jak tu nie zacząć mówić o CHADAch Jesteś przystojny i wygadany? Brawo TY, możesz poderwać pannę na "zaczepkę żula". Nie jesteś? Czyli łapiesz się w tej statystycznej większości... no to sorry Winnetou.
 15. a) szuka haków na rozwód, b) zdradziła i gryzie ją sumienie, c) chce zdradzić i szuka pretekstu, d) ma zamiar przemycić jakieś fantazje erotyczne/liczyła na propozycję w stylu: "ależ kochanie, chętnie ale to ty mi tak zrób", e) kręci ją, że jej facet jest z inną - jak są tacy faceci to baby pewnie też, f) troll. Więcej pomysłów nie mam.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.