Jump to content

BumTrarara

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  1,787
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

1,969 Świetna

About BumTrarara

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Zostawię to w tym temacie bo to w sumie feministki. Naprawdę warto obejrzeć. 🤣 Takich ceremonii nie odprawiono na naszych ziemiach od czasu chrystianizacji. 😎 😲
 2. U nas chyba nie ale u wschodnich braci: No i całe japońskie Yaoi, które też jest popularne nad Wisłą np. jako pisarskie fanfictiony. Znajoma jest w to wkręcona i stąd wiem np. o gorących przygodach Harrego P. i Severusa. 🙀 Jak to pisał Pratchett: Laska maga ma na czubku gałkę. 🤣
 3. Raczej piłem do tego, że "brat autor" nie wygląda jak paczka gwoździ. I tak się tylko kryguje, jak pół internetu. No i wtedy to możesz powiedzieć prawie cokolwiek... i nie będzie źle.
 4. Ukraina też nie ma, a Kijów jeszcze stoi. A jak mają brać? Tylko Julki i PeOwców? 🤣😎 Zawsze brali na szkolenia rezerwy, w tym tych którzy nie odbyli zasadniczej służby. Tylko, że parę tysi rocznie, teraz po prostu skala ++.
 5. Sprawdź ich konta numeryczne. 🤣 No i sędziów. Tych z meczy z PL też. Co jest swoją drogą fajną teorią spiskową... bo o ile dobrze pamiętam to PL ma z błędami sędziowskimi regularne problemy. Co ciekawe to chyba głównie na takich dużych imprezach.
 6. Takie stwierdzenia to są akurat w internetach popularne. Każdy/a 7+ z twarzy 😎 twierdzi, ze kiepsko wygląda. Kompleksy czy inne racjonalizacje. Ale prawdziwi brzydale to mają się często za osoby atrakcyjne. Jak panna, po takich krindżowych tekstach o jej chrupaniu na środku alejki, nie zaczęła krzyczeć "ochronaaaaa", to sorry... coś nam tu ściemniasz.
 7. Za to po latach się okazuje, że takie sowiety to na sponsorowanie ruchów antywojennych w USA (np. według Lunev'a - taki ruski z GRU co zwiał do USA) wydały więcej niż na dostawy broni dla towarzyszy z Wietnamu.
 8. Przecież to jest bardzo proste zastosuje się np. analogię do amerykańskiego "demokratycznego" case'a: "że gej nie może popierać Trumpa. I taki ktoś to nie jest dumny członek społeczności literek" i pozamiatane.
 9. Nabijanie kliknięć i tyle. Więcej czytelniczek naciśnie i obejrzy reklamy, bo kontrowersyjne.
 10. Bo kobiety są większymi wzrokowcami niż mężczyźni - przez swoją hipergamię. Liczą się tylko nasi ulubieni "bracia czady". 😎 A mężczyźni? Testosteron, wysoki pociąg a co za tym idzie spermiarstwo i szersze widełki. To przecież nic nie zmienia, tylko się ludzie za zdradami bardziej kryją... a i tak cała wieś o tym wie, poza mężem.
 11. Jak zegarek był za 100k to musiała odnieść sukces... bo większość to tam zarabia grosze. Onlyfans podawało coś koło 200 USD jako "średnią miesięczną". No to np. emerytowana gwiazda porno może zostać jutuberką gejminowo-kulinarną. I nawet nie musi się już rozbierać i kombinować "jak ominąć regulamin, żeby pokazać co się tylko do i nie dostać bana".
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.