Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

BumTrarara

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  346
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

287 Świetna

About BumTrarara

 • Rank
  Kapral

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jeden psycholog wymyślił, lata temu, coś takiego jak Love-shyness. https://psychology.wikia.org/wiki/Love-shyness Przyjął taką definicję: Trochę jak współczesny incel? Mówimy tu o USA na przełomie 70/80, więc dyplom dużo znaczył i nie dawali go jak cukierków. Nieudane życie towarzyskie w młodości/brak relacji z kobietami, a w efekcie dalsze zawalanie wszystkiego. Tylko, że u podstaw leży brak dostępu do baby. Dziwnym trafem to się jakoś łączy... no tak, powiecie, że przecież nie lecą na gościa bo jest biedny, jako 30+. Tylko, że większość chłopaków ma jakieś kontakty już w wieku podstawówki/gimnazjum/lo, a ci którzy ich nie mieli to się chyba rzadko wyrabiają. Tak mi się jakoś skojarzyło. Czyli baba, nie koniecznie "ta jedna konkretna z himalajów" ale po prostu "dostęp do waginy". Co się powinno zgadzać z całą teorią naukową o ewolucji, psychologiami ewolucyjnymi, blackpillami i takimi tam. U podstawy wszystkiego, nawet kompletnie podświadomie, leży przekazanie genów i tyle. Konkurencja. Z kim? Z innymi facetami? O co? Oczywiste, że o baby. 😲 Tak to pewnie działa u 95% ludzi. A potem wybory wygrają komuniści, czy tam zrobią rewolucję, znacjonalizują i zakwaterują ci w tym mieszkaniu trzech uchodźców z Somalii. 😆
 2. In a 2011 interview with Journal Frankfurt, Grey commented that she dislikes the term 'feminist', saying she would be a 'post-modern feminist' if she was one.
 3. Ta sama genetyka to byliby tylko bliźniacy jednojajowi. Akurat tak wybranego żeby telewizja mogła, drzeć łacha z takich nieudanych facetów. Wiadomo, że nie wprost ale "co sobie pomyśli młody wykształcony z wielkiego miasta" - do którego to jest adresowane? Prawie jak "z kamerą wśród Przedstawicieli Polski B", oczywiście Polsat. Jest też coś takiego jak "Warsaw shore" - tam to sami młodzi, atrakcyjni, rozrywkowi i ruchający. Ideały dla młodzieży
 4. Przecież to zawsze tak wygląda, znaczy w sytuacja "mieszanopłciowych". W pracy, hobby (myślałem o jakimś sporcie *edit*), kursie gotowania... pojawia się baba i sporo facetów zaczyna taniec godowy.
 5. Zespół cieśni nadgarstka? Chyba najczęstsza zawodowa choroba, u osób dużo piszących na klawiaturze.
 6. 160 godzin miesięcznie to będzie ponad 5 godzin sprzątania dziennie. 😲 Ten feminizm to dochodowy biznes, skoro sobie walnęła 400 metrową chatę. Dziwne, że nie ma na pomoc, czy tam "pomoca" domowego. Przeciętnego Polaka nie stać na takie luksusy.
 7. A to w ogóle prawda? Bo już takie agentki były https://innpoland.pl/157775,agata-k-z-siedlec-wyludzila-prawie-400-tys-zl-na-pomaga-pl
 8. A rynek substytutów mięsa rośnie z roku na rok nie ma to jak podrabiany schaboszczak.
 9. Od lat, najczęstszym powodem wypalania/karczowania lasów deszczowych w Ameryce Południowej jest zakładanie nowych upraw soi. Tak, soi, bo popyt spowodował, że jest to bardzo opłacalne. Chiny kupują soję na potęgę. Pierwszy z brzegu art na ten temat: http://www.rainforestrelief.org/What_to_Avoid_and_Alternatives/Soy.html https://news.mongabay.com/2019/04/brazil-soy-trade-linked-to-widespread-deforestation-carbon-emissions/ https://www.worldwildlife.org/industries/soy Wszystko o deforestacji z powodu uprawy soi. W Argentynie ranczerzy przestają hodować bydło, które było wypasane na wolnym wybiegu na pampasach + oczywiste pozyskiwanie nowych terenów, i sadzą soje. Bo też się bardziej opłaca. No i monokultura niszczy środowisko, a wrócić do tego co było się już łatwo nie da.
 10. I cała, postepowo-lewicowa, UE . Wśród przypływających muslimów jest 2/3 młodych mężczyzn. A tu tabelka z innego źródła, i pewnie za inny rok.
 11. Dla faceta to mina. Babie się coś odwidzi i będzie cyrk. Jak z tymi ogłoszeniami z netu o robieniu dzieci. Wiecie, w stylu: "singielka szuka dawcy spermy + pisemne zrzeczenie się alimentów". Tylko, że alimentów zrzec się nie można.
 12. I wszystkich muzułmanów którzy nei będą chcieli pracować u Niemca, wiec będą - w ramach europejskiej solidarności - lokowani do Polski. Pewnie do "Polnische Konzentrationslager für Flüchtlinge". 🙄
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.