Jump to content

BumTrarara

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  2,196
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

2,485 Świetna

About BumTrarara

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. - mąż: wybaczę ci kochanie, tylko idź złóż donos na policję na tego xxxx. - chlip, chlip panie policjancie. Ten pervers mnie molestował/zgwałcił, - wstydziłam się wcześniej powiedzieć ale w końcu mąż się domyślił...
 2. I bardzo dobrze. Wyrwijmy się z patriarchalnych schematów i niech kobiety też utrzymują swoich facetów. Przecież taka sytuacja, że facet utrzymują swoją bezrobotną tajkę byłaby w pełnio normalna i akceptowana.
 3. Że trzeba sprawdzić u źródła, a nie na twiterze jakieś lewicowej julki. Jak z tymi samochodami na placu czerwonym. Świetny przykład z PL podwórka:
 4. Ale to jest mniejszość. Trzeba poczekać aż większość dostanie w dupę. Może lepiej nie? Bo zaraz będzie coś obrzydliwego z tiktoka. 🏴‍☠️
 5. Nic się dzisiaj nie liczy. Przynajmniej dla tych które mają atencję na tinderze/instagramie/tiktoku/.... To jak to jest 7/10 🤣 to już rozumiem czemu 6/10 ma niby być z pannami 8/10. Faceci jak zawsze zaniżają innym/sobie skalę, a kobiecie dodają ze +2 pkt.
 6. Lewicowa Ameryka to naprawdę wariatkowo. W kobiecych uniwersyteckich zawodach pływackich pierwsze 2 miejsca na pudle zajęły/li: - trangendrowa kobieta, która wcześniej była mężczyzną, - transgendrowy mężczyzna, który wcześniej był kobietą. To juz wiecie jak osiągnąć sukces w akademickim sporcie w USA. No to teraz robimy popcorn i czekamy na przebudzenie kobiet ale prawdziwe a nie to lewackie.
 7. Dorzucę jeszcze jeden staroć. Grievance studies affair Samozaoranie się postępackiej nauki społecznej z zakresu gender studies i podobnych. Fikcyjne artykuły, fikcyjnych naukowców, pracujących na fikcyjnych uniwersytetach, z fikcyjną bibliografią ale na "ważne tematy" . Część artykułów została nawet opublikowana: - "Human Reactions to Rape Culture and Queer Performativity at Urban Dog Parks in Portland, Oregon, - "Who Are They to Judge? Overcoming Anthropometry and a Framework for Fat Bodybuilding" - "Going in Through the Back Door: Challengi
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.