Jump to content

BumTrarara

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  996
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

894 Świetna

About BumTrarara

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Tak mnie jeszcze naszło. Patrząc na tą reklamę to trudno nie zgodzić się z pewnymi publicystami, że cała ta "zachodnia" hucpa to walka z ICH własną przeszłością. Ich, a nie naszą, bo Europa wschodnia ma zupełnie inną historię. Kolonie, niewolnictwo, murzyni? USA czy król Belgów i jego afrykańskie posiadłości. Skąd wzięło się w Angielskim -> Francuskim -> Łacinie słowo "slave". Zastanówmy się... od jakiej grupy etnicznej? Hmm... Zresztą, można to znaleźć w słowniku. Homoseksualizm? UK i Turing czy Niemcy, gdzie za homoseksualne kontakty sadzano do pierdla jeszcze w 1994 ro
 2. Ciesz się, że jeszcze za bodyshejming nie poszedłeś pierdzieć w pasiak. Ale to już niedługo. Czy wy tyż jesteście ciałopozytywnymi bunto(wojo)wniczkami bez macic?
 3. No ba. 🙄 To jest, niestety, przykład psychozy w świecie zachodnim. Kilkadziesiąt lat dobrobytu, braku zagrożeń i, praktycznie zerowej śmiertelności, zryło ludziom mózgi. A politycy, którzy żyją z bycia wybieranymi, dobrze wiedzą, że muszą grać pod wyborcę. Wyborca chce walki z covid to ma. Od połowy marca 2020, w Chinach, średnia tygodniowa liczba przypadków covid wynosi kilkadziesiąt. Tak, tak... źli komuniści fałszują statystyki i chowają resztę ofiar, milionyyyyyyyyyyyy, po nocy w dołach z wapnem.
 4. Jeszcze tylko 2 tygodnie i wejdzie nowe rozporządzenie o przeciwdziałaniu afrykańskiemu szczepowi covid21. Jedyna maska uprawniająca do opuszczania mieszkania, będzie wyglądać tak:
 5. To se ne vrati... jak mawiają Rosjanie. Wszystko się będzie dalej sypać - znaczy w kierunku postępowej lewicowości, atomizacji jednostek i seryjnej monogamii z czadami.
 6. Za 30 lat to tu będzie 3ci świat i nie będzie żadnych emerytur. Technologia? Azja. Wolny rynek? Azja. Tania siła robocza? Afryka/Azja. Feminizm, multikulti, zielony ład, korporacje optymalizujące koszty wynosząc krajowe biznesy do Azji, rozbuchany socjal, brak innowacji, rozszczeniowość? UE/USA. Cywilizacja przeniosła się do wschodniej Azji.
 7. Czytaj: - Nie podbije ego jej widowni (młodym, pięknym, niezależnym, singielkom z wielkich miast, robiących karierę w korpo i nie mogących znaleźć księcia w białym ferrari).
 8. Spoko. Tylko ilu gości taką aplikacje sciagnie? Przecież to jest aplikacja do ZDALNEJ kontroli pralki samsunga. Musisz mieć TEN model z WIFI, samart i w ogóle. Ciekawe kiedy ktoś napisze wirusa na pralkę. Żeby tak parafrazować Bieruta: Komuniści pralki nie używają.
 9. To ciekawe. Znaczy, tak na logikę, że kobiety nie chcą zakładać hidżabów i zostawać kurami domowymi bez praw?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.