Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

BumTrarara

Użytkownik
 • Content Count

  28
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

11 Dobra

About BumTrarara

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dziwisz się? Facet z dzieckiem, do tego jakaś ex - która zawsze tam będzie bo dziecko -, dla niedzieciatej i szukającej LTR? Pewnie jeszcze alimenty płacisz.
 2. Dzieciata baba, z drugiego końca świata, która szuka na gwałt bogatego Europejczyka/Amerykanina który zapewni jej i jej potomstwu utrzymanie. Dobrze rozumiem? No, może to być jeszcze Tajski Gang Handlarzy Organami 🤣
 3. Obrazek z postu powyżej, o korelacji między dzietnością a sytuacją kobiet, pokazuje, że najwięcej dzieci rodzi się w Nigrze, Mali i Czadzie - 6+. Krajach kilkanaście razy biedniejszych od Polski. W PL, nawet z 500+, socjalem, becikowym i innymi cudami 1,45 dziecka. Ostatni gasi światło. Starczy brak antykoncepcji i ta.... no.... opresyjna patriarchalna kultura 🤣 i nagle są dzieci. Dziwne, że to się wykształconemu lewactwu w głowach nie mieści. Jeszcze 50 lat i będzie po zabawie.
 4. Ale kombinacje. Jest coś takiego jak maska oralna - taka od razu "przecięta" prezerwatywa dla kobiet. W tym stylu: Pierwsze z brzegu z wyszukiwarki cenowej.
 5. Bykowe od singli i singielek. 🤣 Już badali sytuację pis-wprowadzi-nowy-podatek-dla-singli-i-singielek Mnóżcie się jak króliki. Zresztą, to też nam zalecał rząd PISu.
 6. Terroryści, na ten moment, nie są problemem. Są tylko medialni. Ile osób zginęło w zamachach w Europie? Według wiki Terrorism_in_Europe dodawane na oko (od 2004): - ofiary śmiertelne 500 - ranni - 4000 W 14 lat zginęło i odniosło rany, w całej Europie, mniej osób niż w ciągu miesiąca umiera z powodu otyłości. Realnym problemem jest nielegalna imigracja i lewackie przyklepywanie tego stanu. Potem będą robić dzieci, przecież w EU dzietność ponad 2 ma tylko Francja - właśnie dzięki "nowym Francuzom" - które będą się radykalizować. 30-50 lat i demografia będzie po ich stronie, a wtedy: Allah akbar, niech żyje Francuski Kalifat.
 7. Da się tak? 🤣 Psychologia ewolucyjna pisze od lat, że kobiety i mężczyźni osiągają sukces reprodukcyjny inną drogą. Inna droga do sukcesu biologicznego = inne uwarunkowania psychiczne. Jakość vs ilość.
 8. Domagam się: - natychmiastowego przyjęcia do Wojsk Obrony Terytorialnej, - refundacji paliwa z budżetu państwa, - dotacji na budowę lądowiska. Inaczej zostaniecie oskarżeni o helikopetrofobie i pociągnięci do odpowiedzialności przed organami UE. A tak serio... Zwykły clickbait, robienie dramy dla popularności i skok na brudną kasę z youtubowych reklam. Tak mnie jeszcze naszło: Jaki heteroseksualny facet oglądałby glamour? 😨
 9. I słusznie. Jak ktoś prowadzi działalność gospodarczą, czy tam osiąga inne dochody, to powinien płacić podatki. Taksówkarz, budowlaniec, fotograf, modelka, pisarz muszą a "panienka sprzedająca brudną bieliznę/swoje zdjęcia to jakaś lepsza". Produkt jak każdy inny W całym płaczu widać kobiecą logikę.... "buuuuu to wina facetów bo nie ruchają. Przecież było dobrze, miałyśmy kasę bez formalności. Tak jest uczciwie bo mamy cipy. buuuuuuuuuuu".
 10. - bo to lubią/daje im spełnienie/satysfakcję? Równie dobrze można by zapytać: "jaki sens ma życie?".
 11. To całkiem dobre hasło. Zresztą XXI wiek pewnie skończy się powrotem do religii, woltą w prawo i wysłaniem lewactwa w kosmos albo "europejskim kalifatem". Osobiście wolę chrześcijańskiego Boga niż muezinów za oknem. Tak patrząc to i tak będziemy w doborowym towarzystwie: - na banknocie dolarowym pisze ""in god we trust", - autor flagi UE przyznał się, że 12 gwiazd to odwołanie do Maryi i Apokalipsy św. Jana.
 12. To zobacz sobie jeszcze na jakieś zestawienia światowego PKB/PKB na głowę/zarobków/itd. Pomimo swoich 3500 netto... jesteś wśród najbogatszych/posiadających najwyższy poziom życia ludzi świata. Większość państw (i ludzi na sztuki) to 3ci świat. Rozumiem, że za studia to płacisz samodzielnie? Czy jednak "socjal od państwa"? Więc ktoś się musi na to zrzucić.
 13. No to miotła w dłoń i leć, zamiatać chodnik za minimalną krajową. Siedzieć na kasie w markecie? Też nie? To czemu się dziwić, że na gwałt potrzeba Ukraińców. To tak, jak Polacy np.: w Niemczech, ktoś musi robić te prace których Prawdziwy Niemiec nie wykonuje.
 14. Planowane? lol Wszystko to efekt naturalnych procesów. - widziałeś kiedyś, w historii, socjalistyczny kraj z wydolną, na wiele lat, gospodarką? - albo religijną dyktaturę? No, przynajmniej drogę w kierunku takiej dyktatury - patrz Turcja. Wymieranie ludzi w Europie? Przecież to już na tym forum było opisane. Niejaki eksperyment na myszach pt. Mysia Utopia. Jest po prostu "za dobrze" (niska śmiertelność, długie życie, łatwy dostęp do pokarmu, niska śmiertelność dzieci, itd.), więc mamy to samo co myszy: kobiety mają chore wymagania, nie chcą rodzić masowo dzieci, ludzie wolą dbać o wygląd a nie walkę o byt, pojawia się dużo homoseksualistów. Kropka w kropkę -> zachowanie myszy = zachód. Nic "nas" już nie pcha do przodu. Więc przyjdą pewnie Muzułmanie i zaorają, pod jakiś "Wielki Europejski Kalifat". Tak jak kiedyś został zaorany Rzym. Tak to widzę. Żadne spiski.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.