Jump to content

BumTrarara

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  699
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

640 Świetna

About BumTrarara

 • Rank
  Sierżant

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ale po co wychodzić z domów jak masz dochód podstawowy i netfilxa? Ci foliarze są nielogiczni
 2. Przecież on jest skrajnie wierzącym mówcą motywacyjnym. Jego rodzina to australijski pastor czy ktoś podobny. Jakby się urodził w PL, w tym samym roku, to mała szansa żeby odniósł taki sukces. Dobre geny, mocna wiara w Boga zaszczepiona przez rodziców, bogaty kraj startu... ale to i tak jest przypadek 1 na 100.
 3. https://www.focus.pl/artykul/spada-iq-ludzkosci-to-bardzo-niepokojace-180613122741 Jak w takiej szkole od dziesiątek lat, bo temat jest o szkole, nie trzeba wielu rzeczy umieć. Choćby liczyć bo kalkulator... bo wiki... bo w internecie jest... To nic dziwnego, że spada.
 4. Ciekawe jakby pani zareagowała na sytuacje, że jedna z jej koleżanek siks, cycata 20tka, nagle mówi: - Wiesz "mężatko 40" jak ty jesteś u X, to ja sobie fikam z twoim mężulkiem. Pewnie nagle okazałoby się, że zdrady są be.
 5. - fejkowe konta/naciaganie na kase, - panny zbierają lajki - ale chyba nie byłoby tak masowo, - jesteś CHADem, syryjskim księciem i zobaczyły cię w proponowancych znajomych, bo znasz ich znajomą, więc są chętne. 😎
 6. Tylko, że to jest atencyjny program, gdzie do tego gra się o wygraną. edit: jesteś bez pary? wylatujesz. Więc nie ma bata, trzeba zacisnąć zęby i brać co jest /edit Finał też mają fajny Zbajerować, żeby parner/ka dała "love", a samemu brać kasę. 😎
 7. I tu można skończyć. Ile tam było reżyserowane? Albo jak bardzo grali pod publikę? Więc nijak to się ma do reala.
 8. Weź przestań. Bodnar to V-kolumna europejskiego lewactwa, a jako antymaseczkowiec musisz być konfederatem A doktorzyni Spurek to jedna z jego współpracownic, zanim opuściła pracę u rzecznika i wyniosła się do europarlamentu, gdzie walczy o lepszy los zwierzątek i sojowe latte dla wszystkich.
 9. O wywodzącym się z kultury afrykańskiej, machaniem dużym tyłkiem? Że to prymitywna moda. Chociaż z drugiej strony to nie jesteśmy lepsi nasze celebryty-piosenkarki promują machanie cycem: 🤣
 10. Nie lubię całego randkowania i poznawania nowych lasek. Nie bawi mnie to. Jakbym był, tym przysłowiowym, CZADem i same by się pchały, to nie wiem bo nie jestem.
 11. Chiny nic nie zawojują, bo to też jest kraj wysokorozwinięty. N o i zaorali się programem 1 dziecka + dostępem do aborcji + kulturą w której to syn utrzymuje rodziców. Przez lata, masowo abortowano dziewczynki... i nawet dzisiaj, już bez polityki 1 dziecka, mają wskaźnik urodzeń chłopiec:dziewczynka - 114:100. W Chinach brakuje młodych kobiet, a przeciętny 20-30 letni chińczyk to o dziewczynie może sobie pomarzyć, bo w tej grupie wiekowej to nierównowaga płci jest największa. edit: Skleroza. Dzietność w chinach, według wujka guugla za 2018, jest 1.66. Mniej niż w USA
 12. Za to w Afryce do 2050 ma przybyć 1 mld nowych ludzi. Ciekawe co oni zrobią? Może pomaszerują na północ w ramach XXI wiecznej wędrówki ludów? Islam, do 2050, pod względem ilości wyznawców ma też przeskoczyć Chrześcijaństwo. Więc sorry. Twoja wizja jest nie do utrzymania... no chyba, że granice obstawisz wojskiem/automatyczną bronią strzelającą do przekraczających nielegalnie.
 13. Bo dzieci się mieć nie opłaca (ekonomicznie i biologicznie) i tyle. Patrzcie jak to wyglądało we Włoszech Więc presja biologiczna na posiadane dzieci, + oczywiście skuteczne tabsy anty/gumy, spadła. NIkt o tym świadomie nie myśli, ale społeczeństwo "kolektywnie", przez 2-3 pokolenia pozbywa się "parcia na dzieci". Nawet jak masz 1 to raczej nie umrze. -> efekt bezpieczeństwa. Ile znasz par które straciły dziecko? 100 lat temu to byłaby norma.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.