Jump to content

BumTrarara

Starszy Użytkownik
 • Posts

  2,889
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Everything posted by BumTrarara

 1. Tak samo jak teraz jak chcesz dostać kasę z OC/AC. Będzie katalog co ma być z mocy prawa szkodą całkowitą i luz. Wystarczy wprowadzić Centralny EUropejski System Monitoring Części i Napraw. Każda część ma numerek i wszystko trzeba wklepywać oraz się rozliczyć. Minimalny dodatek do programów księgowych dla warsztatów/sprzedawców części - tak jak wprowadzili jpkVAT w PL. I wszystko będzie można centralnie prześledzić od fabryki do montażu - dla ratowania planety i ochrony żyć przed śmiercią w wypadkach. Zresztą są też kroczące zakazy na jazdę starymi samochodami/beznyniakami/diesalami/itd... Po x latach zostaną tylko skomputeryzowane elektryki, a tam będzie jakiś DRM i naprawa tylko w ASO. Przecież już są takie zboczenia jak np abonamenty na funkcjonalność twojego kupionego samochodu. Mercedes czy BMW już sondowały rynek w tym kierunku: Wycofali się po reakcji konsumentów. Mercedes podajże ma pomysł ponad miesięcznego abonamentu za jakieś wyższe osiągi w twoim elektryku.
 2. Wiesz ile przemysł samochodowy u szwabów stracił na eco, covidzie i chińskiej konkurencji? Jakoś muszą ludzi zmusić do kupna. Nowa wspaniała EUropa.
 3. Przykro mi ale to i tak finansowe flepiarstwo patrz co tu masz: modelka victoria secret + programistka + kobieta + person of color/miniority 4 x combo fatality 🤣 i jeszcze cię pozwie o dyskryminację. A kto, wygladający jak czad, chciałby się żenić? - kombinować z poznaniem jakiejś, - potem ślub i udowodnienie urzędnikom, że to nie handel obywatelstwem EUrokomuny, I teraz masz 2 opcje: a) zamknąć ją w piwnicy żeby się nie zjulczyła, po tym jak pozna kilka koleżanek i zobaczy jak na nią reagują inni faceci, b) prowadzić normalne życie i czekać, aż zniknie z kochankiem/złoży papiery rozwodowe w najwcześniejszym terminie. 🤡
 4. Jak to mówił nasz wieszcz? wygraj w polu, a wygrasz i w sądzie? RUS gospodarka się na razie trzyma, fabryki pracują, ludność popiera cara, problemy organizacyjne z ubiegłego roku załatwili, ofensywa UKR zdechła, dostaw ciężkiego sprzętu z zachodu raczej nie będzie. Może Rosjanom uda się to wymęczyć w 2024-2025. Jakoś z Abchazją i Osetią południową im nie przeszkadzało, że np. USA tego nie uznało. Jeszcze jest Górski Karabach i Naddniestrze - z państw nieuznawanych, w okolicy rosyjsko-zielono-ludzikowej. To i Demokratyczna Ludowa Republika Zachodniej Ukrainy może przejdzie. Janukowycz zostanie dziedzicznym prezydentem przecież były plotki, że na początku trzymali go już w Mińsku i miał być przywieziony do Kijowa, po ucieczce Zełenskiego. On klepnie włączenie wschodu i południa do macierzy, a wszyscy staną przed faktem dokonanym. Uznania takiej Ukrainy albo iść na wojnę z Rosją. Jak bomby przestaną spadać to opinia publiczna szybko zapomni. Takie sf. A teraz powiedz ile już nazbierała? Astrolodzy ogłaszają tydzień simpa. Przychody złota podwajają się. 😍
 5. A trzeba było inwestować w niemieckiego siemensa: Ciekawe którzy politycy na tym zarobili? 🤡
 6. Jak to hodowcy psów zrobili kółko z buldogiem? Od Chada (kiedyś dawno ze spiczastą mordką) -> przez flepiarza (dzisejszy z płaską) -> do Chada (próba powrotu do oryginalnego wyglądu rasy sprzed xxx lat). 🤣
 7. Niemcy utopili 5 mld na wiatrakach, polactwo dostało z KPO 5 mld na OZE, gdzieś trzeba te niemieckie wiatraki stawiać.
 8. Najlepiej sprzedać i kupić sobie coś fajnego. I tak pewnie pójdzie do przetopu i odzyskają surowiec.
 9. Bo kobiety pedofile to np. zwykle nauczycielki czy inne pracujące z dziećmi - gwałcące 12 letnich uczniów? Więc taki interwencyjny łowca pedofilów z internetu to ich nie złapie, bo niby jak? Jak oni pewnie udają małe dziewczynki na czatach czy socialach. Tak bym strzelał. Six female teachers in the United States have been arrested in just two days for sexual misconduct. USAński artykuł z tego roku. BTW Co prawda media zwykle starają się robić wszystko żeby nie użyć w kontekście kobiet słów pedofilka, musi być już naprawdę grubo żeby zdobyli się na: gwałcicielka. Tylko to są newsy w stylu: romans z uczniem, zaszła w ciąże z uczniem itd. Nawet w PL sobie sprawdźcie co media piszą o takich sprawach. Taka obserwacja. Ciekawe jest też, że media starannie omijają temat pedofili w połączeniu z orientacji seksualną sprawcy.
 10. To nie jest kryzys męskości, a kryzys dobrobytu i bezpieczeństwa. Gadzi mózg nie wyrabia przy tak łatwym życiu. Bo jesteśmy "bogaci" od 15-20 lat, a nie 40. Poczekaj na Polskę2050 i będzie.
 11. Smaczek ze zmian w unijnych traktatach: Najlepsze jest "interes objęty polityką unii" - czyli de facto wszystko co sobie urzędniczyny w bruskeli wymyślą. I działania prowadzone na terytorium (łącznie ze środkami przymusu) bez patrzenia się na państwa. No ale to nie jest utrata suwerenności. Nic a nic, trzeba było się słuchać komisarzy i nie pyskować to by nie pałowali.
 12. Choroby, bójki - ogólne zakłócanie porządku, wypadki samochodowe, ciężkie choroby (np. przy wieloletnim alkoholizmie/wyniszczenie organizmu przez ciężkie narkotyki), przestępczość, patologia wszelaka, itd... Papierosy to rak płuca u palącego, bo czasy zadymionych pubów i ludzi z petem 24/7 to i tak pewnie nie wrócą (więc bierne palenie to trolololo), i może parę pożarów. No jeszcze miażdżyca itd... Alkohol i narkotyki są znacznie gorsze. Zobacz jakie są gigantycznie koszty społecznej degeneracji. Niby w statystykach tytoń ma najwyższe miejsce w liczbie zgonów ale 🙄 jakoś mi się to nie klei. Jeszcze x lat temu, jak wszędzie wszyscy palili po 24/7 ale dzisiaj.... Trochę mi to śmierdzi covdiem i przyklepywaniem hurtowo zgonów na papierosy. Wiecie w stylu: palił? Dostał raka/zawału? To na 100 od fajek.
 13. Jak jesteś normikiem to jasne. Nigdy nie wiązać się z panną co poszła na ONS, bo musi być rasową zaburzanką. No chyba, że ty chad chadderini to wtedy tak się nie da ocenić.
 14. Pewnie to. Internet jest pełny porąbanców i z gości już przecież memy zrobili. Więc pewnie miał dosyć i nie chciał brać udziału w następnym odcinku.
 15. 90% białych kołnierzyków zostanie równo bezrobotna? Ukraińcem to raczej nie. Za drodzy pewnie będą. Ale teraz ze starlinkiem + bateriami słonecznymi to można sobie rozkręcić taki biznes w każdym tanim kraju. Normalnie jak studio dla camgirls 😍 tylko trochę więcej zachodu i trzeba poczekać na pierwsze wpływy.
 16. Nie podskakuj indiańskim rangerom ty klimatyczny świrze11!1111 🤣
 17. Na razie to mają z tym problem, bo od lat jechali na rosyjskim gazie. I wzrost cen ich trochę zaorał. Jak kojarzę to atomowej. Która ma chyba fatalną prasę w EU i gigantyczny antylobbing. Biorąc pod uwagę, że to pewnie był przewał od samego początku. Znaczy: wygraliśmy, dosypcie kasy... czy coś takiego. Zresztą inni też budowali te autostrady na "koszt podwykonawców". Swoją drogą czy to nie było za czasów Donalda T.? Ciekawe Ludności która na razie nie chce być uśmiechniętymi UEroludkami. Co prawda komisarze robią co mogą, żeby wykuć nowy naród. Widziałeś swój dowód? Wytłumaczysz mi dlaczego w PL dowodzie, symbol PL jest na tle flagi UE? No właśnie... jak dochodzi co do czego to Francuzi są Francuzami, Niemcy są Niemcami, a tylko polska opozycja jest brukselska. Ta słynna europejska solidarność. Czyj interes reprezentuje pani szefowa KE? To nie jest 500 mln ludzi, a 40 + 80 + 30 + 7 + .... itd. Już pomijając kwestie dzietności, starzenia społeczeństwa i tego, że "serdecznie zapraszamy" nie zadziałało. Bo Polski Borsuk nie nazywa Węgrów faszystami, w przeciwieństwie do różnych niemieckich EUropolityków? W przypadku wojny z indianami. Wszystkie mocarstwa mają rakiety zdolne do niszczenia satelitów. Nawet Rosjanie, zresztą oni nawet ostatnio robili taki test. I strasznie naśmiecili odłamkami. edit: ostatnio w sensie 2 lata temu. Bo tak to nie widać chyba na filmie, bez wklikiwania się do tubki,.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.