Skocz do zawartości

Zapisywanie ulubionych postów


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

Chciałbym się dowiedzieć, czy jest możliwość dodania opcji zapisania postu do ulubionych w jakimś temacie?

 

Na przykład:

Mosze Red napisał kiedyś jak można zmienić prawo i przepisy, by były bardziej przyjazne dla mężczyzn. Ja chciałbym to znaleźć, ale nie mogę bo musze bujać się z wyszukiwarką i nie znajduję, albo zajmuje to dużo czasu. A chciałbym, żeby w profilu była zakładka "Ulubione" i tam się ten post znajdował i bym mógł sobie poczytać kiedy zechcę.

 

W praktyce mogłoby to wyglądać tak, że jest post, obok niego jakieś serduszko, albo "Dodaj do ulubionych" i wtedy taki post automatycznie trafia do takiej zakładki. Jeżeli teraz zalajkuję jakiś post, to na profilu użytkownika widzę, że zalajkowałem, ale z czasem, to zniknie przysypane nowszymi lajkami i wtedy ciężko już znaleźć. Można też zapisać temat do obserwowanych i tam znaleźć, ale jak temat ma wiele stron (np.: o koronawirusie), to szukanie takiego postu zajmuje kupę czasu.

 

Proponowałbym więc takie rozwiązanie, tym bardziej, że nie powinno być to jakieś trudne do zaimplementowania.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mosze Red zmienił(a) tytuł na Zapisywanie ulubionych postów

Aktualnie nie ma takiej możliwości z tego co kojarzę.

 

Od siebie polecę program do robienia zrzutów ekranu Greenshot, który pozwala na zrobienie zapisu części (samego danego posta) lub całości ekranu z automatycznym szybkim zapisem do folderu wybranego przez użytkownika.

Link: https://getgreenshot.org/

 

Oczywiście zawsze można też zapisać całą stronę dyskusji z poziomu przeglądarki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.