Skocz do zawartości

Schładzanie relacji / zakończenie znajomości


Komti

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, podzielcie się doświadczeniem w jaki sposób dajecie kobiecie do zrozumienia, że nie jesteście zainteresowani głębszą relacją, a mieliście z nią bardziej intymne okoliczności. 

Ja zazwyczaj starałem się powiedzieć otwarcie, że nie czuję, aby kontynuowanie bardziej zażyłej znajomości miało sens lub schładzać kontakt.

 

W kilku przypadkach po schłodzeniu kontaktu kobiety szybko łapały o co chodzi i stawiały konkretnie temat na zasadzie zerojedynkowej. Niestety moja niechęć do tzw. związku czasem je podkręcała do intensyfikowania zabiegów, więc otwarcie powiedziane "nie" tylko komplikowało sytuację. 

 

Mój dobry kolega po prostu urywa kontakt po angielsku i twierdzi, że szkoda czasu na tłumaczenie czegokolwiek, bo to wywołuje dramy.

 

Obecnie staram się nie palić z góry mostów - podtrzymuję kontakt o ile to możliwe, a otwarcie przyznaję, że nic z tego nie będzie wtedy gdy kobieta wyraźnie o to pyta. Wydaje mi się, że kobiety lepiej przeżywają rozstania o ile to one "zrywają" . Mi to lata, ale nie lubię dram i zależy mi na zachowaniu godności po obu stronach. 

Jak jest z tym u Was? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Komti napisał:

Mój dobry kolega po prostu urywa kontakt po angielsku i twierdzi, że szkoda czasu na tłumaczenie czegokolwiek, bo to wywołuje dramy.

Zdecydowanie zgadzam się z takim rozwiązaniem przynajmniej z definitywnym urwanie kontaktu. Kobiety ze swoją nadinterpretacją i skłonnością do dram nie jest dobrym obiektem na "ochładzanie relacji" dla mnie zdecydowanie lepszym rozwiązaniem, na którym lepiej wychodziłem, było zerwanie kontaktu. Ba, takie zerwanie powoduje iż w większości przypadków stajesz się w oczach tejże kobiety jeszcze bardziej atrakcyjnym i pociągającym. Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy od typu relacji i stopnia zażyłości. Wychodziłem po angielsku tylko tam, gdzie był to "luźny" związek bez wzajemnych przyjaciół, poznania rodziny .itp. Jeśli mieszkacie razem i macie wspólne plany to może być trudno. Przyszłość, to słowo klucz. Powiedz jej, że nie widzisz waszej wspólnej przyszłości i tyle. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.