Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

horseman

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  399
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

456 Świetna

About horseman

 • Rank
  Kapral

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dokładnie. Najwięcej na temat finansów do powiedzenia mają Ci, którym rodzice sprezentowali mieszkanie lub dostali je w spadku. Najzabawniejsze jest to, że jak masz 30 lat, brak auta i mieszkasz u rodziców to z automatu doklejona jest łatka nieudacznika. Gdy kobieta ma 30, brak samochodu i mieszka u rodziców to "się zdarza", "pewnie miała pecha", "pewnie tak jest jej wygodnie", "zbiera na wkład własny". Byłem na randce z Panią, która takie poglądy nakreśliła jasno, śmiejąc się z "tych wszystkich przegrywów", pracując jednocześnie na etacie od 10 lat zaoszczędziła 40 tysięcy. Oczywiście samochodu, prawa jazdy brak, a rodzicom nawet się do prądu nie dorzuca Ja nie wiem no co one te pieniądze wydają.
 2. Kochanie intercyza to konieczność. Rozkręcam bardzo ryzykowny biznes, nie chcę byś w razie niepowodzenia spłacała moje długi. A tak na poważnie, kobiety nie zawsze skaczą na alfę. Może jest jakiś ciepły beta orbiter, który Pani nie podnieca, nie wywołuje w niej emocji, ale byłby na każde jej skinienie
 3. Aluminiowe przewody sztukowane z kilkunastu części... Włączysz pralkę, piekarnik i odkurzacz to dym z gniazdka pójdzie Akurat elektryka to nie problem skoro i tak pójdzie tam kartongips.
 4. Płacisz 2000 jak abonament czy stawka od spotkania?
 5. Przerabiałem DOKŁADNIE ten sam schemat. Myślałem, że złapałem anioła za skrzydła. Co się okazało? Pani terapia jeszcze bardziej szkodziła, a to co tam słyszała niszczyło jej psychikę bardziej niż mefedron. Mój ulubiony cytat: "Na terapii dowiedziałam się, że nie mam obowiązków wobec innych ludzi i nie muszę się nikomu z niczego tłumaczyć". Dosłownie. Efektów możesz się domyślać. Imo takie poglądy całkowicie niszczą wszystkie relacje w życiu ludzi i nakręcają bardziej na terapię... A usługi psychologiczne, wellness i inne gówna to jest branża. Nie przeczę, że są osoby, którym terapia pomaga poukładać sobie życie, ale wszystkie Panie, które znam to jakieś kanapowe feministki, które z terapii na terapię stają się coraz dziwniejsze. Zakończony długi związek: Okazało się, że ex tej Pani psuł jej nastrój po tym jak stracił pracę i ją to "dosłownie dobijało". Wyjebała go więc ze wspólnego mieszkania po dwóch latach związku.
 6. Panie, ale taka sama "chujnia" zdarza się w każdej branży. Wziąć młodego, naobiecywać mu kokosów, a później szukać dziury w całym i wypieprzyć. To samo jest w redakcjach, transporcie czy na kuchni. Moja rada: Profesjonalizacja w jednej dziedzinie. Jak robisz "ogólnie budowlankę" to latami możesz klej rozrabiać. A jak się skupisz ja płytkach, gładziach czy tam cyklinowaniu to Panie... Inna rozmowa. Rok - dwa popracujesz, nabierzesz doświadczenia, założysz własną działalność i telefony nie będą milknąć.
 7. No gruba akcja. "Pan fachowiec" dobre ziółko. Robotę na odpierdol, poświntuszyć ze studentką, pobajerować właściciela, czemu to chujowo wygląda i odjechać Z drugiej strony... Na miejscu właściciela chciałbym wiedzieć, nawet od fachowca co się w jego własności dzieje. Póki w PL nie ma kultury wynajmu długoterminowego na 5-10 lat, to tak to wygląda, że wynajmują studenciaki i ludzie, którzy nie dbają o własność "bo to nie moje".
 8. To nie jest zła dieta. Dobrą metodą na takie długie wyprawy są suszonki np: suszona wołowina czy owoce. Suszarkę kupisz za 100zł, ale masz masę kalorii bez chemii.
 9. Ile to już razy było tłumaczone! Jak Pani chce to nie ma morza, którego nie przepłynie, ani moralnych czy obyczajowych przeszkód. Wszyscy znają historię zapoznania Cezara i Kleopatry. A tu coś z naszego podwórka. Królowa Jadwiga na dwa lata przed ślubem z Władysławem Jagiełłą: "W kościele krakowskim (...) ukoronowali ją i namaścili na królową polską, oddawszy jej władzę zupełną zarządzania królestwem, póki by jej nie obmyślono i nie przydano sposobnego do rządów małżonka". Kandydat na małżonka w Krakowie pojawił się niezwykle szybko. Ślub Wilhelma Habsburga z Jadwigą kilka lat wcześniej zaaranżowali rodzice niedoszłej panny młodej, wymagał więc tylko dopełnienia. "Ale gdy wbiegł na zamek, gdzie miał z królową Jadwigą wejść do łożnicy, z rozkazu i za sprawą panów polskich, którym takowe pokładziny wielce się nie podobały, nie dopuszczony do komnaty sypialnej i z zamku sromotnie wypchnięty, sprawy cielesnej z królową zaniechać musiał. Jadwiga zaś królowa, tknięta do żywego takowym Wilhelma z zamku wypędzeniem, chciała sama dostać się do niego do miasta. A gdy wrota zamkowe z rozkazu panów przed nią zawarto, porwawszy siekierę, którą jej słudzy podali, własną ręką usiłowała je wyrąbać". A Ty myślisz, że Pani z Tindera na drugim spotkaniu przełamuje barierę i coś to podejrzane...
 10. Nie rozumiem tych hejterskich komentarzy. Związek to umowa, w której przystępujące do niej strony ustalają pewien porządek rzeczy. W zależności od relacji może to być wyłączność na seks, wsparcie emocjonalne, dążenie do wspólnej przyszłości, etc. Ustalenie kosztów wspólnego mieszkania to też element umowy. Ja bym nie odważył się rzucić wszystkiego, przeprowadzić się do myszki, i jeszcze być czasowo i finansowo do tyłu. I to jest najlepsze rozwiązanie. Jeśli Pani szuka w Tobie seks współlokatora, jako dodatek do życia to nigdy się nie zgodzi, by wspólnie coś wynająć. A jeśli ma jakieś plany... Mamy Covid, koszty wynajmu poszły w dół.
 11. Jeśli jacht był na wodzie to są odpowiednie paragrafy za zanieczyszczanie środowiska
 12. @Turop zgaduję, że teraz zaczną się teksty w stylu "Pamiętasz nasze wczasy w Ciechocinku i jak Ci śniadanie zrobiłam? Czemu nie może być tak dobrze jak wtedy...", a kolejny etap to już próby kupcenia dupą. Finalny etap to gra na zazdrość, weźmie sobie kogoś na ONS i upewni się byś o tym wiedział. SCHEMATY.
 13. Nie ma szans na komunizm. Totalitaryzm jutra będzie bardziej opresyjny, ale mniej zauważalny.
 14. Byłem w kilkuletnim związku, gdzie seks był codziennie. Później wpadłem w ONSy i FwB. Związek ze wspólnym mieszkaniem jest bardziej komfortowy, jeśli coś Ci nie drygnie to nie koniec świata. W przypadku ONS trzeba być gotowy na już bo nie wiadomo kiedy będzie okazja zamoczyć. Przez większość życia myślałem, że mam wysokie libido. Teraz zastanawiam się, czy tak rzeczywiście jest czy może chciałem udowodnić przed samym sobą, że jestem uber ruchacz i samiec alfa. Obecnie mam seks 1-2 w tygodniu, czasem weekendowe maratony co mi się jak dotąd nie zdarzało. Seks ma zupełnie inny smak. Fizycznie mogę ruchać dzień w dzień, ale gdy robię to po dłuższej regeneracji wcale szybciej nie dochodzę. Jest przyjemniej. Polecam robić przerwy - choć rozumiem, że to nie łatwe.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.