Jump to content

horseman

Starszy Użytkownik
 • Posts

  1,054
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

horseman's Achievements

Chorąży

Chorąży (10/23)

2.3k

Reputation

 1. Dobrze kombinujesz. Idź z nią na policję, niech posterunkowy spisze notatkę służbową i odwiedzi delikwenta. Do chłopa wysłać oficjalną wiadomość, że Pani nie życzy sobie kontaktów i dalsze próby będą skutkowały podjęciem skutków prawnych. Nie jestem prawnikiem, ale czy nie ma prawnego obowiązku zgłoszenia próby samobójczej?
 2. Ona nigdy nie jest Twoja. Twoja, może być kolej, wcześniej była jego... Gdybyś był dwa oczka wyżej w SMV, Pani zablokowałaby typa w obawie, że może Ciebie stracić. Ona podświadomie wie, że Ciebie to dotyka i bada Twoją reakcję. Brak działań może zachęcić ją do dalszego przesuwania granicy, reakcja emocjonalna wykaże Twoją słabość. Co robić? Jeździć... Obserwować... Współczuć typowi, który chce wrócić do starych ud, bo nie może dostać się pomiędzy nowe. Forum służy od tego byśmy sobie służyli radą. To, że @Scorsky przyszedł tutaj po opinię, a nie pojechał rozmówić się z abfsztyfikantem dobrze o nim świadczy.
 3. Czemu prawdopodobnie nie zagłosuję na Konfederację? Dopisywanie na listy wyborcze rodzin. Dzieci Korwina, brata Mentzena, żona Bosaka... Konfederacja jest typową partią systemową. Biorą dotacje, subwencje, kilometrówki. Niczym nie różnią się od innych ludzi przy korycie i jeśli wywrócą stół, to tylko po to by zjeść to co z niego spadnie, Mentzen to białorycerz pospolity, który uważa, że kobiety powinni mieć niższy wiek emerytalny. Nie ma na to mojej zgody. Wipler. Był u Korwina, później w PIS, zarzygany bił się z policją, trafił znów do Korwina, a później ujawniono jego machlojki. Jak na jaw wyszły jego machlojki został wyrzucony. Nikomu w Konfie to nie przeszkadza, bo wrócił w blasku i chwale. Sośnierz. No to jest mój ulubieniec. Syn posła PIS, który był prezesem NFZ. Ziomek słynie z wypowiedzi o jedzeniu psów i "performance" w stylu lewicy. Ostatnio odszedł z Dziamborem z Konfy, ale już wrócił. Uczeń JKM, specjalista od "protokołu 4%". Nim ktoś powie, że to przyjazny, sympatyczny facet, świetny mówca i ora lewaków... Zobaczcie dwa filmy. Czy chcecie, by rządził Polską typ, który zapraszając telewizję ma syf w piwnicy mieszkaniu? A teraz sztos. Ziomek od "chcącemu nie dzieje się krzywda" i "wolny rynek zweryfikuje" robi sobie składowisko odpadów na klatce. Drodzy zwolennicy Konfederacji. Powiedzcie mi proszę, czy uważacie, jak poseł Sośnierz, że człowiek, który zwraca uwagę na śmieci na klatce to cyt. "idiota i skarżypyta". Drugie pytanie, czy chcielibyście mieć takiego sąsiada? Konfederacja to projekt na 5-10%. Klika ludzi, którzy chcą być na tyle aktywni, by nie ponosić odpowiedzialności, a mieć z tego hajs. Czy ktoś jest w stanie obalić te zarzuty? Pytam serio. Słowo honoru - zagłosuję na Konfederację, jeżeli znajdzie się śmiałek, który obali moje tezy.
 4. Chcę nagrobek jak rosyjscy gangsterzy https://joemonster.org/art/32123 Możecie mieć swoje minimalistyczne, hamerykańskie płyty, żydowskie głazy. Ja chcę być pochowany, tak jak żyłem. Ponad stan.
 5. Podbijam stawkę. Poznana na Tinderze, 8/10, z pełnego domu. Sprawdzone organoleptycznie Nie mam potrzeby kłamać, tym bardziej się tłumaczyć, ale skoro jeszcze nie przepaliło Wam styków... Pani pomimo zajebistego wyglądu miała WIELKIE kompleksy, bo obracała się w środowisku gdzie to jak się wygląda jest niezwykle istotne. Wcześniej były jakieś sprawy zdrowotne, nieśmiałość, później przez kilka lat biegała za chadem, który pomimo bycia homo miał kilka Pań, które pomagały mu żyć w złej i nietolerancyjnej Polsce .np; poprzez wynajem mieszkania za friko, pożyczki pieniężne i inne atrakcje.
 6. Najlepszy seks życia miałem z panią mającą 34 lata. Dosłownie chciałem przybić piątkę facetom, którzy ją tego nauczyli. Libido kobiet po 30. to temat rzeka. Moja eks, która dziewictwo straciła ze mną mając 29 lat, potrafiła być tak napalona, że czasem czułem się jak biologiczne dildo. I żeby nie było - dostawała takiego orgazmu, że nie była w stanie ustać na nogach. Co z tego, jak godzinę później jak pańszczyźniamy chłop musiałem znów młucić?
 7. To nie dla mnie. Wyżywanie się na przedmiotach to manifestacja słabości emocjonalnej. Lepiej iść na siłownię, basen czy na rower.
 8. Kobiety są hipergamiczne. Zawsze wybierają najlepszego samca. Gdybyś był Bradem Pittem, a na Twój widok połowa panien miałaby mokro to Pani, by nie odstępowała Ciebie na krok. Cóż... Jesteś przewidywalny, pewnie nudny, a ona ma pewność, że inne Panie na Ciebie nie spojrzą. Skup się na sobie i swoim SMV. Nie odbierz tego jako atak, ale tak według Red Pilla działają relacje z kobietami. Pomyśl o tym, w kontekście całego związku.
 9. Cześć, sprawdź nazwisko: "Kamil Milewski". To polski socjolog, który był osadzony i pisał pracę magisterską na temat więziennictwa. Ostatnio ukazały się z nim podcasty, polecam posłuchać. Pamiętaj, że w pracy spędzasz większość swojego czasu, więc w jakiś sposób to ona Ciebie kształtuje. Policja, SW czy SG to ciągłe przebywanie w środowisku ludzi zepsutych, za których jesteś prawnie odpowiedzialny. Dochodzą do tego nocki i inne atrakcje. Czy warto? Jako przygodę na rok, dwa, a może trzy myślę, że tak. Jako stałe miejsce pracy? Życie jest za krótkie.
 10. Wygląd zewnętrzny to wypadkowa wielu czynników; Geny, choroby, status społeczny, majętność, ale też charakter. Największy antyfeminista jakiego poznałem - moja babcia, która z racji posiadania wnuków płci męskiej dawała mi coś, co dziś nazywamy czerwoną pigułką. "Patrz dziewczynie na but i paznokcie. Jeśli jest umalowana i ubrana, a ma brudny but i paznokieć to kocmołuch i resztę życia będziesz się męczył." Z drugiej strony, najmądrzejsze dziewczyny, które znałem to modelki. Gdy ich rówieśniczki waliły wódę po gówno kierunkach studiów one zarabiały hajs na sesjach za granicą i myślały o przyszłości.
 11. Pan parówa z miejsca pracy kieruje się potrzebą doceniana i akceptacji przez samice. Stąd te "stawianie w obronie czci". Chłop ma życiowe przejebongo, szuka więc usilnie aliasów. Możesz wziąć to pod uwagę, ale nie musisz. Jesteś w pracy, otoczenie ma wpływ na Twoją wydajność, poczucie satysfakcji i spełnienia. To Twoje życie, masz wszelkie prawo, by się bronić. Jednak jeśli środki będą zbyt mocne, w oczach innych staniesz się agresorem i popsujesz sobie relacje. Co robić? 1. Wizyta w HR, u kierownictwa czy przełożonego. Przekręcą to na swoją korzyść, wezmą jego stronę i leżysz. 2. Bójka? Gróźby? Afera? Dodasz mu wiatru w żagle jako... Świetna pożywka dla lubiących ploteczki biurw. 3. Ja bym to wziął na żart. Gdy kolega nazwie Ciebie damskim bokserem, powiedz "O tak, jestem damskim bokserem, bo wczoraj przez pół nocy waliłem moją dziewczynę tak mocno, że aż wersalkę zarwałem? Miałeś tak kiedyś kolego?" lub "Lepiej być damskim niż końskim bokserem Panie kolego." Koniecznie, by słyszała to reszta. Naucz kolegę, że każdy jego żart spotka się z ciętą ripostą.
 12. Ja bym nawet chciał zagłosować egoistycznie na kogoś, kto mi coś "da", cokolwiek zaproponuje, chociaż spojrzy na mnie jak na elektorat. Niestety jestem facetem po 30., wolnym, bezdzietnym, pracującym na etacie. Bezpieczny kredyt 2%? Dwa lata temu podpisałem lichwę. 13 i 14 emerytura? Z pewnością ją zobaczę... 800+? To niedługo będę wydawał na czynsz, w mieszkaniu, które teoretycznie jest moje. Na pochybel lewicy i prawicy. PiS, PO, Lewica czy Konferencja. Nie widzę żadnej różnicy.
 13. Skontaktuj z lokalną opieką społeczną. To pierwszy krok, by wyrobić matce niebieską kartę i zmusić ją do leczenia. W razie "w" będzie urzędowa adnotacja, że próbowałeś pomóc. Być może nie zdajesz sobie z tego sprawy, ale Twoja sytuacja, to ciągłe bycie pod kontrolą emocji Twojej matki. To ona jest tu panem i władcą. To odbiera sprawczość, męską energię. Pomyśl o tym, jak bardzo to układa Twoje życie.
 14. @absolutarianin nawet nie jako moderator, ale człowiek o ciekawej perspektywie na świat.
 15. +1 Pomyśleć, że kiedyś była to tylko "ładna dziewczyna" jakich wiele. Dziś, jest ładniejsza niż 95% młodych polek. Szczupła, naturalna dziewczyna to już gatunek na wymarciu.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.