Jump to content

horseman

Starszy Użytkownik
 • Posts

  1,014
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

horseman's Achievements

Chorąży

Chorąży (10/23)

2.2k

Reputation

 1. Kolego masz dwa wyjścia; Stać w miejscu lub wyrwać się z marazmu. Powiedz nam: Jaki jest Twój cel? Seks? Panie biorą 200 złotych i załatwione. Długi i szczęśliwy związek? Nawet Will Smith nie dał rady. Loteria. Nawet trzymając ramę Twoje "szczęście" może runąć jak domek z kart. Powodzenie u kobiet? Pewność siebie, poczucie humoru, hajs i wygląd. Zastanów się czego tak naprawdę chcesz i zrób plan. Wiem, że brzmi to jak coachingowe pierdololo, ale jak chcesz osiągnąć sukces, skoro nie wiesz czego chcesz? Chcesz się przełamać? Traktuj każdą znajomość jak trening. Pani 6/10 Cię spławi po słabym żarcie? Świetnie, bo gdy uderzysz do Pani 8/10 będziesz wiedział czego nie mówić. Nie zakładaj, nie oczekuj, nie bądź nachalny. Ciesz się każdym spotkaniem, każdą rozmową bo to przybliża Cię do osiągnięcia celu.
 2. + Żucie gumy, by mieć kwadratową szczękę + Zimne prysznice, by podwyższyć testosteron A tak serio... Zarejestruj się jako bezrobotny i UP skieruje Cię do jakieś roboty, może sfinansuje kurs.
 3. horseman

  Brak analu

  Byli przed Tobą, będą po Tobie. Po prostu, w Pani oczach nie zasługujesz na złamanie zasad o czym Ci wprost powiedziała. Moja poprzednia LTR, też nie uważała analu i fatalnie obciągała. Mógłbym przeżyć bez tych rzeczy, ale dobijała mnie świadomość, że ona się nie stara w kwestii seksu. Ona dostawała zajebiste orgazmy, a ja kłodę.
 4. Ogarnijcie kim jest pracownik socjalny. "Pracownikiem socjalnym może być osoba posiadająca dyplom uzyskania tytułu zawodowego w zawodzie pracownik socjalny, dyplom ukończenia kolegium pracowników służb społecznych, dyplom wyższej szkoły zawodowej o specjalności praca socjalna lub ukończone studia wyższe (licencjackie lub magisterskie) o specjalności praca socjalna" + "Miesięczne wynagrodzenie całkowite (mediana*) na tym stanowisku wynosi 4 520 PLN brutto. Co drugi pracownik socjalny otrzymuje pensję od 3 920 PLN do 5 240 PLN. 25% najgorzej wynagradzanych pracowników socjalnych zarabia poniżej 3 920 PLN brutto." = Osoba, która skończyła studia, a większość kariery zawodowej spędza wśród meneli i od których prawdopodobnie ma niższe dochody. Co może pójść nie tak?
 5. Miłość życia. Co może pójść nie tak? Definicja poukładanej głowy. I tu zakończyłbym rozmyślania nad sensem tej znajomości. Pani jest dorosła, więc czemu chcesz ją uszczęśliwiać na siłę? I jak rozumiem, wierzysz jej na słowo? Zdajesz sobie sprawę, że może to być dobra bajeczka? Kolego, oślepiasz mnie blaskiem swojej zbroi. To w pełni poczytalna osoba, która świadomie wybrała życie ze swoim partnerem. Wiesz o niej tyle, ile Ci powiedziała i w jaki sposób Ci powiedziała.
 6. I to jest clue problemu współczesnych mężczyzn. Kiedyś byłem taki sam. Żyłem w nadziei, że ktoś doceni moje poświęcenia. Później rosła frustracja, że nikt nie wynagradza mi tego co robię... To jest właśnie program podstawowy matrixa.
 7. Zawsze, ale to zawsze znajdzie się ktoś taki jak Ty, drogi kolego, który w odpowiedzi o poradę zacznie od wbicia szpileczki i podważania męskości drugiego faceta. A podobno to kobiety są mistrzyniami w pasywnej agresji... Znając życie pewnie zaraz strzelisz tekstem: "To jest męskie forum, więc traktujemy się jak faceci, a nie jak pizdy". Zastanów się nad sobą, bo w ten sposób nikomu nie pomagasz, a w oczach mniej emocjonalnych braci tracisz. Zadziwia mnie takie myślenie. Skoro szukam sposobu, by zrobić coś szybko i dobrze to z pewnością jestem "dwie lewe ręce" i trzeba mi pocisnąć. Powiedz mi, czy ludzie Twojej wrażliwości robią wszystko, by było głośno i brudno? Aż mi się cytat z dnia świra przypomniał: „Czy panowie muszą tak napierdalać, od bladego świtu?! Że nie podbijam karty na zakładzie o siódmej rano, to już w waszym robolskim mniemaniu muszę być nierobem?! Już możecie inteligentowi jebać po uszach od brzasku! Żeby se czasem kałamarz nie pospał godzinkę dłużej kapkę od was, skoro zasnął dopiero nad ranem! I żeby się kompletnie spalił w blokach już na starcie! Grunt, że, kurwa, inteligent załatwiony na dzień cały! Wrócicie napierdalać jak siądę do pracy!” Forumowy kolega raczej mi nie uwierzy, ale sam wykonałem wszystkie meble do mieszkania, położyłem karton gips, wymieniłem podłogę, a nawet zrobiłem prostą instalację IoT. Ale, że szukam mało inwazyjnych rozwiązań to się nie liczy, prawda? Widzisz, rozsądni ludzie kalkulują co im się opłaca. Np.; ja wiem, że podczas prac remontowych się kurzy. By zabezpieczyć mienie, trzeba popakować i wynieść ciuchy do piwnicy, zabezpieczyć inne pomieszczenia... .itp. Zajmuje to czas, więc musiałbym wziąć chociaż dzień wolnego w pracy, by mieć pewność, że cały ambaras z sufitem zrobię w dwa-trzy dni... Kalkuluję, szukam rozwiązań, rozważam różne opcje. Mój, ale za kilka lat planuję sprzedaż i przeprowadzkę na wieś. Z dachu nic nie cieknie. Ot, mieszkanie było przez wiele lat pod wynajem i nikt nie robił tego porządnie. Jest to opcja, której chcę uniknąć bo urlop remontowy mam zaplanowany dopiero za kilka miesięcy, a terminarz i tak mam napięty
 8. Myślałem też nad napinanym, ale średnio opłaca mi się to na tak małej powierzchni.
 9. Blok z lat 70. Ostatnie piętro. Kratka wentylacyjna jest sprawna. Farba spada bo jest stara - pierwsza warstwa może mieć z 20 lat, a tych warstw jest więcej. Farbę mogę zdrapać, ale nie chcę bawić się w szpachlowanie ubytków i równania całości. Zbyt wiele pyłu, a i efekt tafli do mnie nie przemawia.
 10. Łazienka, więc stawiam na wilgoć. PS: tekstu o "ebaniu w sagan" nawet nie skomentuję - to nie jest mój poziom dyskusji.
 11. Serwus, Mam niewielką łazienkę z sufitu, której odpada farba. Szukam inspiracji co z tym fantem zrobić, tak by nie tynkować sufitu... Mam dwa pomysły: 1. Panele pcv 2. Kasetony imitujące beton architektoniczny Co o tym myślicie? Może są inne rozwiązania?
 12. Reasumując: Podstarzali influencerzy zrobili program, podczas którego komentują jak dobrani mali influencerzy, płaszczą się przed innym influencerem, a ten "całkowicie spontanicznie" wybiera hajs albo randkę z tym influencerem... Co za emocje! Trochę godności Panowie.
 13. Zero szacunku. Co ciekawe, takie samo podejście ma mój tatko, który jest w tym wieku. Pokolenie 50 to: - Duma z tego, że na prezydenta wybrali elektryka, który nawet po polsku słabo mówi. No ale jest na tyle uczuciwy, że żył z wygrywania na loterii i z pewnością nie współpracował. Nigdy. Z nikim. - Cenie to pokolenie za konkretne i jasne poglądy. Oni właśnie"obalyly komune", po to by po chwili wybrać SLD do rządzenia. Potem wybrali PiS, które się nie sprawdziło, więc zmienili na PO, ale znów wybrali PiS. Np. za PiS Giertych był zły bo był radykalny, ale gdy PiS wróciło to Giertych jest dobry bo nowoczesny i postępowy, choć poglądów nie zmienił. - Uważają, że "Solidarność" była pięknym ruchem ideowym, który też "obalył komune" i walczył o prawa pracowników, ale prawa pracowników i związki zawodowe to w PL żart i sami robią za niewolników piętnując ludzi samodzielnych - Wielu z nich żyje przeszłością i potrafią nie szanować drugiego człowieka np. za brak wyższego wykształcenia. Mój kolega "informatyk 20k" ma problemy u rodziców myszki z tego powodu. Aaa i to są nauczyciele XD - To pokolenie, które truło kocopoły w szkołach w stylu "przerwa jest dla nauczyciela" i każe tytułować magistrów per profesorze. - Kochają wolności i nienawidzą cenzury. Powiedz coś innego takiemu, który ogląda inną TV to obedrze Cię ze skóry bo on jest za TVN, a Ty TVP i vice versa. - Ludzie rodzinni. Przedsiębiorcze kobiety i twardzi mężczyźni. To oni "wychowali" dzisiejsze Julki... Pokolenie mem.
 14. Pani zaliczyła wtopę w wieku 18 lat. Gdy miała 19 lat została matką. Rozwódką w wieku 22 lat. Skoro w tak młodym wieku skończyła przygodę w szczęśliwy dom... W tym czasie musiało przewijać się wokół niej sporo facetów. Po co te podchody? Cnoty jej wrócisz... I jak ją poznałeś dziewicą była... Kolego, uszy Ci od tego nawiniętego makaronu odpadną. To może taki przyjaciel z benefitami? Bo jaki jest inny powód, że utrzymuje relacje z patusem, który nawet nie płaci alimentów. Coś mi się nie spina ta opowieść... Co robić? Cieszyć się życiem.
 15. 10% netto. Z 5000 na 5500 zł. Szału ni mo.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.