Jump to content

horseman

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  949
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

1,938 Świetna

About horseman

 • Rank
  Młodszy chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. @mac przyjacielu, stałeś się jej narzędziem w upokarzaniu męża. Jak na moje, to Pani shitestowała swojego męża czekając aż on powie stop. Odwracając sytuację, jak powinien zachować się taki chłop? Reakcją czy jej brakiem? A może przepalić Pani styki i urżnąć się w trupa z zaproszonym abszyfikantem?
 2. Wygląda normalnie jak na nasze standardy. Cuckanda i JuEsEj mają większy problem z otyłością i lewicowym wzorcem piękna niż my. Alternatywą dla zapuszczonych alternatywek są sztuczne instagirl. Na tym tle Petersonówna wygląda jak cukierek, choć w moim typie to ona nie jest.
 3. Na każdym kroku mówi się o Polakach jako o narodzie zniszczonym przez traumy wojenne, komunę, lewactwo. "W Polsce gorzej niż w lesie" jak mawiał pierwszy czerwonopigułkowiec RP. Tymczasem opowiem Wam o tym co mnie ostatnio spotkało. W środę otrzymałem dwie wiadomości na Messengerze od nieznanych mi facetów. Jak się okazało będąc na stacji kolejowej wypadło mi prawojazdy. Pierwszy facet mocno się spieszył więc zostawił dokument na ławce. Drugi wziął go ze sobą i przechował, aż go odbiorę. Niby niewielka rzeczy, a przywraca wiarę w ludzi. Dodam jeszcze, że jeden z nich był Ukraińcem.
 4. Schemat goni schemat. Moja mama w swojej mądrości, mówiła: "Nigdy nie mieszkania z teściami, choćby to anioły były. Zawsze będziesz na cudzym, choćbyś i 50 lat mieszkał". Z moją eks posypało się, bo odmówiłem "pomocy" kochanych teściów. Dziś czuję, szczęście i spełnienie bo nikt mi zasłon nie wymienia. Pamiętaj, że w Piśmie Świętym było napisane "Weźmiesz ją z domu ojca do domu swego", a nie "weźmiesz z nią lichwę na lat 30"
 5. Gdyby ludzi było stać na gaz to mieliby piece na gaz. Niestety, realia są takie, że wielu ludzi pali byle czym bo każdą złotówkę oglądają z czterech stron. Mają źle ocieplone domy, więc palą jeszcze więcej... I tak kręci się kółko spierdolenia.
 6. Wypłynie to tzw. operatorów programu. Oni mają koordynatorów. Koordynatorzy, podwykonawców. Podwykonawcy zlecają audyt, później ewaluację. Po drodze faktury na promocję programu i kasa się rozejdzie.
 7. Warszawa stoi. Z Woli w okolice Jeziora Czerniakowskiego dojeżdżałem ponad godzinę komunikacją zbiorową, o ile nie było korków. Jedynie metro zapewnia sensowny dojazd.
 8. Stawiam, że znajdzie "myszkę inną niż wszystkie". Szkoda chłopa, ostatnio walczył w klatce na Prime MMA. Dostał oklep w kilka sekund.
 9. Spytaj się przełożonego czy jest zadowolony z Twojej pracy. Opowiedz mu o swoich postępach, projektach nad którymi pracujesz i wiesz, że są dla niego ważne. Przejdź do pytanie o podwyżkę.
 10. Trzy kwestie, na wypadek jakbyś nie był trolował. 1. Dodajesz link do kanału, który prowadzi "Gabriel Augustin Tarasiuk". Facet jest... Na sam widzisz. Nie chcę nikogo pomawiać, ale uważam, że u niego pod kopułą nie jest za dobrze. 2. Dyplomaci wykorzystują tłumaczy, by grać na czasie. Stara sztuczka. 3. Putin rządzi 20 lat. W tym czasie: Zestarzał się biologicznie, mogły nastąpić także zmiany hormonalne z powodu chorób czy uwarunkowań środowiskowych Miał dostęp do najlepszych kucharzy, dietetyków i fizjoterapeutów na świecie Ze względu na zajmowana funkcję, s
 11. U mnie w sektorze edukacji oczywiście pełen rygor. Tydzień temu zachorował cały zespół. Wszyscy mieli podobne objawy takie jak senność, gorączka i bóle mięśni. Cały zespół zgłoszony do sanepidu, skierowanie na testy. Wynik? Osoba nieszczepiona nie ma koronki, osoba zaszczepiona jedną dawką nie ma koronki. Trzy osoby po trzech dawkach szczepienia mają wynik pozytywny... W zespole szok, niedowierzanie i szukanie przyczyny. Póki co obstawiają błąd pomiarowy
 12. Struktura etniczna Estonii 67,9% Estończycy. 25,6% Rosjanie. 2,1% Ukraińcy. 1,3% Białorusini Estonia jest krajem liberalnym o wyższym poziomie życie. Wd wskaźnika HDI jest na 30 pozycji, a Rosja na 49... Mniejszość rosyjska pewnie zdaje sobie sprawę, że na macierzy żyje się o wiele gorzej więc nie emigruje. Należy jednak pamiętać, że atakujący Rosjanie nie patrzą na wskaźniki społeczno-ekonomiczne. Zaatakują, jeśli będą mieli w tym interes.
 13. Ukraińskich oligarchów też można kupić. Mimo wszystko co rusz się tam strzelają. Ukraina to papierek lakmusowy Putina, który sprawdza ile jest w stanie zrobić bez poważnych konsekwencji. Rosjanie mają dziwną mentalność. Mogą jeść rzepę, ale są dumni z tego, że żyją w wielkim kraju, którego ktoś się boi. Agresja militarna to dla nich powód do dumy, a ewentualne konsekwencje ekonomiczne to akceptowalna cena. Dlatego żadne sankcje nie uspokoją Putina.
 14. To nie jest moja opinia, a cytat z wywiadu. Nie wiem czy tak jest, ale cieszy mnie fakt, że takie zdroworozsądkowe wypowiedzi padają publicznie. U mnie facet ma plusa.
 15. Oglądać od 3:00 YouTuber, który kiedyś zasłynął z przebierania psa za pająka i głupich pranków udziela wywiadu, w którym komentując zachowanie młodych twórców używa zwrotów takich jak: - Kobiety dążą do bezpieczeństwa - lewica jest w odwrocie - Friz (najpopularniejszy polski YouTuber) bez zasobów nie miałby takiej laski ... Rzecz dla nas oczywista, ale to pierwszy raz kiedy widzę, jak ktoś znany publicznie deklaruje zdroworozsądkowe poglądy.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.