Jump to content

horseman

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  912
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

1,835 Świetna

About horseman

 • Rank
  Młodszy chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Taka jest smutna prawda. Rozmowa to najgorsze z możliwych wyjść, bo i co można Pani powiedzieć? "Zacznij mnie pożądać! Patrz na mnie jak na Enrique z Erasmusa!" Po co ona ma się starać, skoro chłop i tak zapewnia wszystko czego ona chce? Jednym z powodów rozstania z moją poprzednią partnerką był właśnie seks. Pani była zawsze chętna i sama inicjowała współżycie, tylko... Jego jakość niesamowicie się pogorszyła. O ile z początku Pani na moje życzenie goliła się w paseczek, były próby różnych pozycji to później... Zaczęło się wyciąganie jordana z ust by nie połykać, narzekania w styl
 2. Komunizm to, komunizm tamto. A prawda jest taka, ze dzisiejszy ustrój bardziej przypomina feudalizm, tylko panem są gigantyczne korporacje i to one rządzą masami. Religia to nie tylko wiara, a także kodeks postępowania i porządek społeczny. Zagrożeniem dla ludzi jest relatywizacja każdej dziedziny życia. Każda religia będzie lepsza niż jej brak, bo zakłada jakiś porządek i jakieś prawa. Czy KK to remedium na problemy dzisiejszego świata? Chciałbym by tak było, jednak w samym KK jest wiele środowisk, które wpisują się w lewoskrętne trendy.
 3. W skrócie: Całe te podchody, zabawa w głuchy telefon .itp to pewna gra, która ma zabić nudę. Ich nudę. Oni chcą atrakcji, a Ty masz je zapewniać. Jak zasrane Warsaw Shore, czy inny szajs tylko, że na żywo. Każdy Twój ruch jest i będzie komentowany przez głodną wrażeń gawiedź. Nie weźmiesz udziału? Pogderają i przestaną. Weźmiesz udział? Każde Twoje spotkanie, wtopa, sprzeczka będzie tematem publicznym. Pytanie, czy tego chcesz.
 4. Samoprzylepne panele ścienne pod prysznic, gumuleon na podłogę. Jak dobrze zaizolujesz połączenia to nic nie spleśnieje.
 5. Dwie moje eks: 0 długów 0 eksów Dobry kontakt z ojcem 0 alkoholu / mało alkoholu I daleko im było do himalajek Ja pytam Panie, o to kto je utrzymywał podczas studiów. Jak Pani przyzwyczajona do kasy od rodziców to i w samcu widzi bankomat.
 6. Ile masz lat, że mieszkasz z rodzicami? Odkąd jestem na forum założyłeś kilka tematów o wyprowadzce, remontach mieszkań i dymaniu milfów, a efektami się nie chwalisz. Pewnych rzeczy nie przeskoczysz. Ludzi na siłę nie uszczęśliwisz. Zajmij się sobą zamiast innymi.
 7. Może nie z Egiptu, ale mam kilka historii usłyszanych od pań, w paru brałem też udział i uwierz mi bracie na słowo: Nawet najstateczniejsza pani z dobrą pozycją zawodową może skakać na karuzeli kutang bardziej niż typowa Mariola z patologicznego blokowiska. Nie jestem alvaro, a kilka szarych myszek już przy mnie nabrało kolorytu. Ja lubię uczciwość i przejrzystość. Chcę wiedzieć na co się piszę wchodząc w relację osobistą czy zawodową. Za to cenię divy. Chociaż wiesz ile, i za co płacisz. A najzabawniejsze jest to, że ja na divach nigdy nie byłem...
 8. Krytkanci div przypominają mi zaobrączkowanych kolegów z pracy. Pizdę częściej widzą w lustrze niż u własnej żony. Wszystkie krzywe akcje pańci tłumaczone stresem i nerwami. Ale co mają robić? Przyznać, że współczesne małżeństwo to pomyłka i lepiej dupcyć raz w miesiącu niż wcale? No niestety, ale facet, który zapomniał, albo nigdy nie był obiektem pożądania kobiety będzie żył w przeświadczeniu, że ten sztywny seksik z żoną to jego szczyt możliwości i nie powinien narzekać, ani tym bardziej wymagać. To jest właśnie bluepill.
 9. A ja bym powiedział, że to zwyczajny small talk, pogawędka. Pytania o pracę czy status związkowy nie są niczym szczególnym, nawet wśród obcych sobie ludzi. Nie należy się tym przejmować, a opracować system odpowiedzi. Zamiast tłumaczyć się z skomplikowanej sytuacji zawodowej wystarczy powiedzieć: "Pracuję w branży X". Żarty czy docinki to już druga strona medalu. Jeśli czułeś, że facet chce Cię poniżyć wystarczyło powiedzieć, że Ty nie musisz się oświadczać by sobie poruchać.
 10. Jak przyznasz się koledze, to jest duża szansa, że Pani powie coś w stylu "rzucił się na mnie" i zrobią z ciebie perwersa. Co powinieneś zrobić? Siedź cicho. Jeśli Pani się sama przyzna to udawaj greka i mów, że nigdy byś jej nawet nie dotknął.
 11. Ludzie nie szanują niczego co dostają za darmo. Po co Twoja żona ma się starać skoro miś domek wybudował, pieniądze przynosi, jak ją najdzie to jeszcze komin przeczyści. Jakie masz opcje: 1. Ucieczka. W pracę, hobby, religię, romans. 2. Walka. Walczyć z żoną, która nie odpuści. Próbować nastawić ją na właściwe tory. Dużo wysiłku, a efekt? Cóż... 3. Nadzieję, że wszystko samo się ułoży. Tylko, że tak się nie stanie.
 12. Odłączenie danego portalu to jest jeden pstryczek. W 2014 Turcy wyłączyli Tweetera i YouTube. Chiny blokują google. Co więcej, cały system, GPS bazuje na amerykańskich satelitach, więc jak ktoś podskoczy zbyt ysoko to nie ma problemu by go skarcić. Wiele treści zbanowanych na Googlach, YT i FB hula na rosyjskim VK
 13. Bracie... DDA to nie jest największy problem. Opisujesz nam przykład jednej z klasycznych metod manipulacji kobiet - zaniżanie poczucia Twojej wartości przez chwyty w stylu "nie zasługiwałeś na mnie", "masz problemy, ale dobrze Ci życzę" .itp. Ona robi z siebie wspaniałomyślną bo się Tobą "zajęła". Zasiała w Twojej głowie ziarno niepewności, które właśnie zbiera owoce. Pamiętaj, że one nie w większości manipulują bezrefleksyjnie, automatycznie. To ich biologiczny mechanizm na to byś zachowywał się tak jak tego chcą.
 14. To chodzi jej o ślub religijny dla rodziny, czy formalizację? Jeśli Pani rzeczywiście potrzebuje ślubu jako symbolu, deklaracji i spełnienia marzeń to polecam tzw. ślub humanistyczny, który nie niesie jednak za sobą żadnych skutków cywilnoprawnych i nie jest uznawany przez państwo za oficjalny akt. Ot ceremonia wd Waszych wskazań. Pastor/ksiądź/aktor na plaży czy gdzie tam chcecie. Geje tak robią i im wystarcza. Jeśli Pani potrzebuje zaś ślubu dla "formalizacji" to polecam spierdalać.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.