Jump to content

horseman

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  707
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

1,207 Świetna

About horseman

 • Rank
  Starszy Sierżant

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Major brzmi jak ten komik z Ghany co sport czyta
 2. 25 cm to mogą mieć jej gumowi przyjaciele. Po wszystkim chciała mi pokazać kolekcję, ale odmówiłem... Minął rok od tego wydarzenia, a ja wciąż nie wierzę, że to się odjebało. Na bluepillu uznałbym to za niemożliwe, ale odkąd wskoczyła czerwona pigułka wszystkie "pojebane akcje" stają się rzeczywistością. Nie, ale od dziś uważam na wszystkie Panie, których imię zaczyna się na B.
 3. Póki co LTR. W przyszłości ślub w Gruzji, Armenii itp. wyłącznie religijny. Brak jakichkolwiek związków formalnych w PL.
 4. Nie czytałem artykułu bo z reguły nie nabijam wyświetleń takim treściom, ale odpowiem na to pytanie. Jak zaczynałem z TInderem wpadła mi taka Pani i życzę sobie, by nigdy więcej nie trafić na podobną osobę. Czerwone flagi, które zignorowałem: - Feministka - Weganka - Wychowywana bez ojca, który zwiał za granicę gdy miała dwa lata - Jej matka od 30 lat co chwilę ma nowych chłopaków Aparycja dobrej, cichej i troskliwej szarej myszki. Gdy przeszło co do czego to nim zdążyłem założyć prezerwatywę jęczała leżąc na łóżku "mocniej horseman, mocniej!". Ja stałem obok j
 5. Swego czasu miałem 980 wysłanych CV na pracuj.pl, innych portali nie liczę. 100 to jak nic. Wbijaj na grupy FB i tam próbuj.
 6. Przypadek z mojego środowiska. Pani mocno religijna i konserwatywna. W grupie znajomych nie ma podejścia do niej żaden facet, jak usiadłem na imprezie obok niej na kanapie to się odsunęła by nie było między nami kontaktu fizycznego. Faceci wokół niej latają bo "jedyna porządna". Spotkałem Panią na Tinderze, okazało się, że w opisie nie ma słowa o jej "wartościach". Nie jest Alwaro, a puknąłem niezobowiązująco kilka Pań, a uwierz mi, o żadnej z nich nie powiedziałbyś, że były łatwe czy puszczalskie. Najlepsze jest to, że to nam wydaje się, że ZDOBYWAMY, a tak naprawdę do ZAPEWNIAMY
 7. Dziękuję Kapitanie Oczywistość. To jedna z tych rad w stylu: Jak jesteś bezdomny to kup sobie mieszkanie... Proste i skuteczne. Kupno urządzenia, które jest wypierane z rynku bo jego funkcje przejęły telefony to wcale nie jest łatwa sprawa. W zalewie chińskiego gówna (które i tak kupiłem i gra mi kolędę co rano) fajnie jest mieć sprzęt na lata. Tak bardzo dziwi Cię fakt, że przed kupnem kolejnego zegara chcę spytać o opinię innych? Co do samych uzależnień od telefonu, masturbacji, pornografii, gier, hazardu, internetu, jedzenia to polecam fachową literaturę. To forum
 8. Panowie, temat wydaje się banalny, ale jak się okazuje kupno budzika w 2021 roku to nie lada zagwostka. Tło Jestem uzależniony od telefonu i ciągłego sprawdzania newsów. Postanowiłem z tym skończyć eliminując złe nawyki, a najgorszy to nocne i poranne ślęczenie w telefonie. Smartfon ląduje w innym pokoju, a jego funkcje przejmuje klasyczny budzik. Kupiłem najtańsze baracheło na allegro, ale okazało się, że skurwiel budzi kolędami i w zasadzie nie wiadomo, którym przyciskiem rano go wyłączyć... Wymagania Cyfrowy. Żadnych wskazówek. Łatwy w obsłudze.
 9. Każdy zabieg pielęgnacyjny może być uznany za gejowski przez ludzi, dla których jednym z największych życiowych sukcesów jest bycie hetero. Osobiście nie widzę nic złego w dbaniu o siebie i swój wygląd. Jak będę miał potrzebę zrobię sobie przeszczep włosów, może nawet skoryguję wory pod oczami. Oczywiście są ludzie, którzy faszerują się botoksem i mają tyle tatuaży, że wyglądają jak brudnopis, ale czy to znaczy, że "poprawianie fabryki" jest złe?
 10. Odświeżę temat. Jak kobiety reagują na podryw w czasie pandemii? IMO covid ułatwia sprawę. Sytuacja sprzed kilku dni. Pewna Pani, którą zaprosiłem na kawę odwołała spotkanie bez przyczyny. Gdy zażartowałem, że spoko spotkamy się w czerwcu (to był ostatni weekend maja) odpowiedziała mi: "w czerwcu mam inne plany". Wszyscy wiemy co to znaczy, dlatego urwałem kontakt i zająłem się innymi paniami. Trochę pandemii i... Od trzech dni atakuje mi messengera. Jest zaciekawiona tym co robię, jak się miewam .etc.etc. Podobnie koleżanka ze starej pracy, z którą przez rok zamieniłem może dwa zdania. Rapte
 11. Jest różnica pomiędzy tym co zaprezentował @Martius777 a tym: Z drugiej strony... Taki Friz jest człowiekiem sukcesu i nawet jak ma różowe włosy to za jego biznes należy mu się szacunek.
 12. Historia sprzed kilku tygodni. Centrum handlowe, ruchome schody na parking. Schodami zjeżdża sobie grupka podchmielonych młodych facetów zajmując całą szerokość. Widać, że chłopaki nie są z miasta, przyjechali po piwo i materiały budowlane na jakiś remont. Śmieją się sami nie wiedząc z czego i powolutku zjeźdżają poziom niżej. Tuż za nimi biegnie jakaś korpo szczurzyca, a za rękę trzyma swego Pana. Widząc, że nie przeciśnie się pomiędzy facetów najpierw patrzy na swego misia, później na niego chrząka, a na końcu wydaje mu polecenie by "coś z tym zrobił". Nim miś dodał dwa do dwóch
 13. Stosujesz? Podpowiesz jak wygląda Twoja rutyna żywieniowa?
 14. Są kluby i dział dla starszyzny A rezerwat to najmniej normalne miejsce z całego forum. Co do ciągłej gadki o chadach to potraktuj to jako "inside joke", kawał który śmieszy tylko osoby z określonego środowiska.
 15. Odwiedzili mnie rodzice, wypiliśmy wiśniówkę i nikt się o nic nie pokłócił!
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.