Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

horseman

Użytkownik
 • Content Count

  202
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

200 Świetna

About horseman

 • Rank
  Starszy Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. A2 mobile, zasięg plusa, 29.99 miesięcznie i masz 30 gb internetu, a później zwalnia.
 2. Pani, która Cię szanuje: @Adrianoob misiu kochany, właśnie przyjeżdża mój znajomy z X do Polski i prosi o spotkanie. Nie chcę by to wyglądało głupio, ale nie masz nic przeciwko bym wyskoczyła z nim coś zjeść? A może wolisz byśmy spotkali się we troje? Na pewno się polubicie. Pani, która Ciebie nie szanuje: Enrique, powiedziałam staremu, że idę do fryzjera. Możemy coś zjeść u Ciebie w pokoju hotelowym, w tym mieście nie ma nic do zwiedzania. Pani nie powie Ci prawdy bo zbyt mocno korzysta na tej relacji. Jeśli Wasz wkład byłby 50/50 to co innego. W tym wypadku gra zachowawczo, ale ma już inne scenariusze w głowie.
 3. Ale ja nie mówię, że robi to intencjonalnie... Kobiety mają swoje mechanizmy i automatycznie dbają o siebie dokładając sobie atencji.
 4. Jesteś na jej orbicie. Dla niej jesteś tylko "zapewniaczem" atencji. Zatrzymaj się na chwilę i pomyśl co masz z tej relacji Rozumiem, że to Pani z pracy? To nigdy nie kończy się dobrze.
 5. Ehhh. Zrób sobie rachunek, wyciągnij tautologię jak taki logik jesteś Idę kupić płyn do płukania ust dla mojej Pani bo jak się pokłócimy to jest usprawiedliwiona Nie chcę mi się tego nawet tłumaczyć i nie będę reagował na Twoje zaczepki.
 6. Nawet nie odnosisz się to moich słów, tylko do własnych insynuacji na temat moich poglądów, których nawet nie przedstawiałem Myśl sobie co chcesz. Szkoda strzępić ryja.
 7. @zihuatanejo mamy inne poglądy w tym temacie i raczej się nie dogadamy. Bez urazy @bassfreak z moich doświadczeń wynika, że 7/10 kobiet da się uwieść podczas pierwszej rozmowy. Z każdym kolejnym "koleżeńskim" spotkaniem Twoje szanse spadają, a Ty kończysz na orbicie tak wyjebanej, że nawet Elon Musk nie wyśle tam sondy Wprowadziłeś trzy razy błędny PIN i zablokowałeś kartę Obczaj sobie ten film
 8. Powiedz mu, że myszka chyba z bratem pojechała na obóz bo ciągle się przytulają i za rękę chodzą...
 9. Bro, skąd wiesz co chciałem, a czego nie? Kobiety mogą interpretować małe sprzeczki jako takie "chwilowe rozstania" i zracjonalizować sobie opierdalanie kolby/skakanie po kutasach.
 10. "chyba raz jej się zdarzyło zrobić loda innemu" - zdarzy się i drugi. I nie ma czegoś takiego jak "chwilowe rozstanie". Jak Pani przy byle sprzeczce będzie szukała kolby do opierdolenia to czeka ich wspaniała przyszłość. A po ślubie życie nie zaczyna pachnieć fiołkami i pojawiają się większe problemy. Co do oceny forum... Mi forum wyostrzyło zmysły. Raz w tygodniu wychodzę na randkę i dzięki wiedzy braci, oraz własnych doświadczeń jestem w stanie ocenić Panią o wiele skuteczniej. Widzę co chce mi przekazać, albo co chce ukryć.
 11. Tylko, że kobiety zdradzają z różnych powodów... Np: by potwierdzić swoją atrakcyjność, bo jest okazja, bo kolega z pracy wie za jakie sznurki pociągnąć etc. Taki Will Smith. Co mu brakowało?
 12. Bo to co widzimy to teatrzyk cieni. O kulisach większości "deali" nie dowiemy się nigdy.
 13. Facet z pasją, klasą i kasą co nie lata na boki. Jeśli jego żona nie jest programowana przez środowiska do latania na boki to mogą być i razem do śmierci.
 14. I funkcjonowało jeszcze niedawno także tu. Ostatnie znam z okolicy 2000. I co? Są zgodni. Wspólny interes, gospodarstwo rolne i podobne wartości scalają lepiej niż lajki na insta.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.