Skocz do zawartości

Pierwszy film Mexicana z Kononowiczem i Majorem


Dworzanin.Herzoga

Rekomendowane odpowiedzi

 

To zima 17/18 z tego co pamiętam.

 

Całkiem dobre czasy to były dla ich. Drugi nagrywający to reżyser Krzysztof "Niemiecki" - w 2015r zacząłem śledzić universum i właśnie jego filmiki fabularyzowane, odnoszące się

do aktualnych wydarzeń politycznych i społecznych mocno mnie wciągnęły - nie wiem, czy to dobrze, z perspektywy czasu heh.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, cst9191 napisał:

Spaniały, godny redaktor Menelicano.

 

vel

Matkobijano / Moczopijano / Statywiano i wiele innych pseudonimów.

 

16 godzin temu, cst9191 napisał:

To on nagrał Prezydenta udającego się w asyście BOR i Milicji do zimowej rezydencji w Choroszczy.

 

Co by nie mówić, udało mu się nagrać trochę klasycznych akcji. Oprócz tego co wymieniłeś np afera płotowa, która posłużyła jako źródło niejednego remixu, albo list

niby od tomasza t. gdzie konon groził najazdem na chatkę i spierdoleniem mu łba maczetą lub toporkiem, do wyboru, wszystko zakończone szlochaniem bożym na kolanach. ?

 

Jeżeli chodzi o całokształt, to każdy redaktor miał swój okres szkolnej, gdzie się sprawdzał, ciężko ich do siebie porównywać bezpośrednio, ale ogólnie mój ranking:

 

1. Niemiecki

2. Mexicano

3. Fiodorczuk

4. Pato tv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.