Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

cst9191

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  578
 • Donations

  100.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

367 Świetna

About cst9191

 • Rank
  Plutonowy

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

684 profile views
 1. Jak zabulą to się im odechce. Choć i tak najlepsze artystki to te, które przypomniały sobie że były molestowane po 30 latach.
 2. @Adolf dobrze, że odkopałeś ten temat. Wrzucę więc listę 'germańskich' władców z półwyspu iberyjskiego(i nie tylko), o zadziwiająco słowiańsko brzmiących imionach: Coniaricus Crescemirus Damiro Dumerit Godemiro Gramila Iensericus Lubinus Miro Odisclus Onemirus Radagaisus Rademirus Ragimiru Ranisclus Uniscus Valamir Vidimir Victemirus Vistisclo Vitarit Visumar http://www.taraka.pl/slowiansko_brzmiace_imiona_germanow Jestem pod wpływem, więc póki co tylko to wrzucam Edit: http://rudaweb.pl/index.php/2020/06/05/odpowiedz-czesciowa/ i: http://wspanialarzeczpospolita.pl/ polecam czytać od początku
 3. Ale feminazistkom nie chodzi wcale o dobro kobiet, które miałoby zostać zapewnione poprzez tzw. równouprawnienie. Tu chodzi o skłócenie kobiet i mężczyzn. Zniszczenie kultury i jej rdzenia jakim jest rodzina. Feminazizm to jedna z odnóg marksizmu. Tak samo jest z LGBT. Nikogo nie obchodzi, kto z kim sypia, kto z kim żyje. Ale jeśli ktoś robi z tego sprawę polityczną, to nie jest to normalne. I również w tym przypadku cierpią normalni geje i lesbijki. Kiedyś dzielono ludzi na narody lepsze i gorsze, ludzi mniej wartościowych i rasę panów, robotników i burżuazję, a teraz napuszcza się kobiety na mężczyzn i homoseksualistów na heteroseksualistów. Trzeba stawiać temu opór, bo niedługo będzie u nas tak jak jest w Hiszpanii aktualnie. I takie jeszcze pytanie: czy ktoś z Was widział ładną feministkę?
 4. https://nczas.com/2020/06/30/teczowy-front-w-usa-kalifornia-naklada-sankcje-na-idaho-bo-podwaza-prawa-zmiennoplciowcow/
 5. Orędzie zastępcy prezydenta choroszczańskiego:
 6. Dziś o 20.15 była premiera w TVP, kto oglądał? Ekipa tvp przyjechała akurat, gdy belweder odwiedzała policja, prawdopodobnie z kuratorem. Szkoda, że materiał trwa tylko 6 minut, czuję niedosyt.
 7. https://sport.onet.pl/formula-1/mercedes-zmienia-malowanie-chce-walczyc-z-rasizmem/d5jhfhl HAHAHAHAHA. Tylko tak można to skomentować:
 8. Ale to nie ludzie tak naprawdę wybierają takich czy innych kandydatów. Ci kandydaci są dla nas wybierani przez kogoś innego. Demokracja to rządy większości (w teorii), a większość ludzi jest głupia.
 9. Oglądałem dziś również wystąpienie Trzaskowskiego i już w drugim zdaniu zaczął pieprzyć coś o prawach kobiet i równości. Natomiast tutaj ciekawy artykuł: https://wiadomosci.onet.pl/kraj/wyniki-wyborow-2020-robert-biedron-z-fatalnym-wynikiem-w-slupsku/n41qyg5 Mieszkańcy Słupska pięknie podsumowali prezydenturę Biedronia - otrzymał tam tylko 3,75% głosów. Brawo mieszkańcy Słupska.
 10. Dzisiaj oglądałem konferencję Biedronia, miał łzy w oczach. Przynajmniej według mnie tak to wyglądało. Cieszę się, że ten koleś zdobył tak mało głosów. Starsi ludzie głosują za socjalem - normalka. Tylko szkoda, że młodzi za to płacą.
 11. Andrzej Duda: 41,8 proc. Rafał Trzaskowski: 30,4 proc. Szymon Hołownia: 13,3 proc. Krzysztof Bosak: 7,4 proc. Robert Biedroń: 2,9 proc. Władysław Kosiniak-Kamysz 2,6 proc. Marek Jakubiak: 0,5 proc. Paweł Tanajno: 0,3 proc. Waldemar Witkowski: 0,3 proc. Stanisław Żółtek: 0,3 proc. Mirosław Piotrowski: 0,2 proc. Mnie osobiście cieszy "świetny" wynik Biedronia. Czołówka raczej taka jak w sondażach przedwyborczych. Czy według Was, Duda wygra w II turze? źródło: Onet.
 12. https://sport.onet.pl/formula-1/konflikt-berniego-ecclestonea-i-lewisa-hamiltona-or-formula-1/pmlk2jj Szkoda że odwagę by coś takiego powiedzieć ma dopiero 90-latek. Powiedział coś oczywistego, ale dzisiaj to jest be. Oczywiście w reakcji pojawiły się pomysły, by Ecclestoneowi zakazać wstępu nawet na trybuny wyścigów f1.
 13. Kononowicza znajomym jest Łukaszenka, ma też znajomości w białoruskiej mafii. Poza tym to prawnuk Piłsudskiego. On jest nietykalny innymi słowy.
 14. Już nie mogę się doczekać pełnego nagrania. Pytanie - czy TVP może pokazywać ich zakazane twarze bez konsekwencji?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.