Jump to content

cst9191

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  3,053
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3
 • Donations

  100.00 PLN 

cst9191 last won the day on December 29 2020

cst9191 had the most liked content!

Community Reputation

3,739 Świetna

1 Follower

About cst9191

 • Rank
  Podporucznik

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

2,811 profile views
 1. -Krychowiak... Nie wiem co on robi w pierwszym składzie, mnóstwo błędów, strat, fauluje jak pojebany. -Bereszyński - szkoda gadać, beznadzieja. -Zieliński - co z tego że dobrze gra w klubie, skoro reprezentacji nic nie daje? -Szczęsny? Ostatnie mecze pokazały że nie powinien być nr 1 na bramce. -Nie było pomocnika, który zszedłby głębiej i wyprowadził piłkę. Trzech obrońców żonglowało nią między sobą... -Brak ruchu, stali w miejscu i się patrzyli jak ich kolega traci piłkę; -Lewandowski dostaje piłkę na środku boiska, zastawia się, czeka na wsparcie, a pomo
 2. Już się przyzwyczaiłem i szczerze powiedziawszy mam wyjebane na to że dają dupy.
 3. Uj wie co to za formacja tak naprawdę. Póki co najgorsza drużyna na EURO spośród tych co grały.
 4. Uwaga, przewiduję scenariusz na jesienną falę: wzrasta liczba zakażeń, tuby propagandowe w sposób agresywny i zmasowany oskarżają niezaszczepionych o to, że mamy IV falę. Cel jest taki, by napuścić zaszczepionych na niezaszczepionych. To przez was niezaszczepieni rząd musiał znowu zamknąć gospodarkę! To wy roznosicie śmierć! Efekt? Część niezaszczepionych ulegnie i się zaszczepi, resztę rząd zacznie już w pełni oficjalnie dyskryminować, bo uwaga - większość ludzi chce podjęcia takich właśnie działań. Może dodatkowo obowiązek zaszczepienia się na srovit.
 5. Nie wiem czy wrzucałem TO, ale chyba nie. Pewien gość na swoim twitterze pisał o tym miesiąc temu.
 6. To czemu MŚ nie wygrywają reprezentacje afrykańskie? Nie klikałem w link, ale już wiem że chodzi o reprezentacje pokroju Kataru Money, money, money.
 7. Wczoraj szukałem info na duńskich portalach i wynika, że nie był szczepiony. W całej kadrze tylko bramkarz się zaszczepił.
 8. Np. jeśli ktoś zwraca mi uwagę na ulicy żebym założył maskę, to po prostu ignoruję i idę dalej. Jeśli odzywa się do mnie w trybie rozkazującym, to dodatkowo go wyśmiewam. To działa doskonale.
 9. No to Major powinien nawiązać współpracę z mexicano, on przecież był saperem, a nawet umie konstruować miny bomby. Razem wysadzą chatę Konona zrobią porządek. hahah
 10. Z materiału wynika jasno, że ten łysy nie miał wstępu na plac targowy. Ten co nagrywał to chyba był razem z łysym. Fajnie wspomógł swojego kompana upubliczniając nagranie.
 11. Jesteśmy na 15. miejscu na 24 jeśli chodzi o łączną wartość zawodników. https://www.transfermarkt.com/euro-2020/teilnehmer/pokalwettbewerb/EM20 Wyjście z grupy - tak, ale na tym raczej poprzestaniemy. Pozytyw jest taki, że mamy kilku dobrze zapowiadających się młodych zawodników.
 12. Zlikwidować państwowe emerytury i po problemie. Niech każdy okłada na własną rękę. Zlikwidować dla przyszłych roczników, bo prawo nie działa wstecz.
 13. @gnukij1 kto w 2004 stawiał na Grecję albo w 1992 na Danię? Czasami zdarzają się "niespodziewanki"
 14. No proszę, na papierze najsłabsza na EURO Finlandia wygrywa z Danią. Sercem byłem za nimi, ale rozum... Spodziewałem się raczej wyniku 3-0 dla Danii.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.