Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

cst9191

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  1106
 • Donations

  100.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

cst9191 last won the day on August 18

cst9191 had the most liked content!

Community Reputation

943 Świetna

About cst9191

 • Rank
  Chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1140 profile views
 1. Dziwnym trafem nigdy, patrząc na nią nie pomyślałem o Waffen SS, czy Hitlerjugend, a widząc ten symbol w łapskach feminazicośtam jak najbardziej.
 2. Trochę z innej beczki, też zauważyliście że lewactwo upodabnia się w symbolach do III Rzeszy?
 3. Od dzisiaj ruszam z nofapem. Zobaczymy na jak długo wystarczy silnej woli. Ktoś chce się przyłączyć? W kupie siła!
 4. Życzmy wszystkim takiej śmierci.
 5. Gdyby teraz odpuścili z obostrzeniami, a ludzie zauważyliby że o dziwo nie zaczęło ostro przybywać trupów, to władzy zapaliłoby się pod tyłkiem.
 6. Orędzie premiera: Kluczowe zdanie: najcięższe będą najbliższe dni, tygodnie i miesiące. Szkoda strzępić ryja.
 7. Spokojnie, władza zdążyła się zabezpieczyć. Nawet jeśli wojsko i policja staną po stronie wkurwionych ludzi, to władza dała sobie możliwość wezwania obcych sił porządkowych do opanowania sytuacji w kraju. PO wprowadziła ustawę 1066, a PiS ją rozszerzył m.in. o możliwość wydawania obcym służbom amunicji z polskich magazynów.
 8. Ale powiedz mi, czy są państwa "normalne"? Przynajmniej w Europie? Warto dodać, że nienarodzone dzieci mogą dziedziczyć. Więc aborcja tutaj koliduje z tym faktem...
 9. Gdyby to mnie dotyczyło, nosiłbym pierwszą lepszą maseczkę. Dopóki byłaby taka możliwość, zasłaniałaby brodę. Natomiast jeśli chciałbyś się wyróżnić, to proponuję to:
 10. Nie. To mi nie groziło i nie grozi haha
 11. Zjadłem tylko jednego szczura. Ale usmażony przecież był...
 12. Cześć. Ten temat jest trochę efektem bezsilności i wkurzenia. Od jakiegoś roku prześladuje mnie chrypka/zalegająca flegma, którą muszę odkrztuszać. Można z tym żyć, ale niemal codziennie(lub codziennie - nie jestem pewien), szczególnie wieczorem lub prowadząc intensywną rozmowę, tak jakby dochodziło do "ataku", wtedy ta flegma zaczyna dawać o sobie. Muszę ją odkrztuszać do tego stopnia że zaczyna boleć gardło. Szukałem pomocy u lekarzy, był laryngolog, który wysłał mnie do alergologa. Właśnie przestałem stosować przepisane leki, bo po prostu nic mi nie pomogły. Wydałem na "leczenie" około 500zł i szczerze mówiąc nie widzę sensu tracić kolejnych pieniędzy. Więc postanowiłem zwrócić się do Was - czy miał ktoś z Was podobny problem? Macie jakieś rady? Jedyne co mi przychodzi do głowy to klimatyzacja w biurze. Ale od kilku miesięcy już tam nie pracuję...
 13. Też to zauważyłem, jeszcze rano podawali że testu nie zdążyli wykonać, teraz czytam, że test wykonali i był pozytywny...
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.