Jump to content

cst9191

Starszy Użytkownik
 • Posts

  7,042
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  18
 • Donations

  100.00 PLN 

cst9191 last won the day on October 13

cst9191 had the most liked content!

2 Followers

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

15,778 profile views

cst9191's Achievements

Major

Major (16/23)

11.8k

Reputation

 1. I to mi się u Ciebie podoba najbardziej. Źródełko mu nie odpowiada więc nie ma tematu --- Sprawa z oddawaniem gruntów Ukrom i Łemkom jest znana od czasów przedcovidowych. Putin celowo przedłuża wojnę, bo do ugrania ma więcej niż tylko anektowanie Dzikich Pól. I co najważniejsze - będzie dążył do celu po trupach swoich żołnierzy. Komfort na jaki Ukraińcy sobie nie mogą pozwolić. Ale przecież Ty jesteś obrażony na rzeczywistość i tego nie dostrzegasz. Wymień choć trzy artykuły z tego portalu, które w twoim mniemaniu są ruską dezinformacją.
 2. Pyszne mięsko z komórkami rakowymi zwierząt? Brzmi apetycznie https://archive.is/i99ZA#selection-3465.8-3471.183
 3. Wspaniale, że kolega ma samochód z silnikiem, który uciągnie bardziej ekologiczne paliwo. Mam nadzieję, że autku będzie smakowało. Koledze umknęła jedna sprawa. Nie tylko do samochodu wlewasz benzynę. Czym zalejesz kosiarkę spalinową? Piłę? Agregat prądotwórczy? Inne narzędzia? Kolega dalej nie rozumie? Będziesz płacił więcej, tak samo jak ja i nie ma tu znaczenia, że jeździsz nowszym samochodem. Nawet jeśli nie masz samochodu, piły, kosiarki, to i tak zapłacisz więcej.
 4. Tak. I nie kupuj żadnego chłamu ze smyków i innych biedronek.
 5. Niczego nie zobaczysz przy takim powiększeniu na takim sprzęcie. Pic na wodę. Kup to co zaproponował @BumTrarara. Tylko nie spodziewaj się takich widoków: A raczej takich:
 6. "zrobił dziecko jakiejś biednej dziewczynie" Ojejku. Biedna dziewczyna, wzór cnót wszelakich i została tak okropnie potraktowana Pewnie siłą ją zaciągnął do łózka albo podał jakiś proszek, bo sama z siebie by nie poszła. I pewnie wielu beta-providerów usłyszy taką śpiewkę.
 7. Wraz z postępem cyfryzacji będzie coraz lepiej pod tym względem Jak to dodano? Przecież szczepionki były PRZEBADANE w momencie dopuszczenia ich do obrotu
 8. Pisowcy jak bronią polskiej ziemi. A jeszcze nie tak dawno temu chcieli przepchnąć podobną ustawę (chodziło o możliwość wywłaszczenia bez odszkodowania jeśli u kogoś na działce by znaleziono złoża).
 9. Kolejna wspaniała wiadomość. https://www.auto-swiat.pl/wiadomosci/aktualnosci/orlen-potwierdza-1-stycznia-ze-stacji-zniknie-popularne-paliwo-pojawi-sie-to-ktorego/4dh2thj Jakby co to poniżej możecie sprawdzić czy wasz silnik jest kompatybilny z E10. Mój niestety nie jest https://e10.klimat.gov.pl/
 10. Innymi słowy: wy Rosjanie weźcie sobie terytorium (Noworosję), a my Niemcy zachodnią część skolonizujemy gospodarczo To było pewne od samego początku. Niech to będzie też nauczka dla nas, że dopóki nie mamy własnych fabryk zbrojeniowych to w wojaczkę się nie bawmy, bo przy stole negocjacyjnym zamiast nas będą zasiadać ci co wysyłali nam broń.
 11. Pamiętam jak na początku wojny występował w polsat news i kłamał, że na bloki mieszkalne we Lwowie bez przerwy spadają rakiety Jedni walczą przez kilkanaście miesięcy bez przerwy, a inni siedzą bezpieczni gdzieś w Europie. Rosnące poczucie niesprawiedliwości być może doprowadzi do buntu w armii i w ten sposób zakończy się wojna.
 12. Tolerancyjnie. https://i.pl/niemal-30-proc-uczniow-szkol-w-hamburgu-nie-mowi-w-domu-po-niemiecku/ar/c1-18106259 – Udział pierwszoklasistów, którzy nie posługują się w domu językiem niemieckim, wzrósł w hamburskich szkołach do 28,8 proc. – wskazują na to dane za rok szkolny 2021/22. – Co drugi uczeń ma pochodzenie migracyjne – informuje portal dziennika „Hamburger Abendblatt”. Jak przyznają władze oświatowe, sytuacja ta stanowi szczególne wyzwanie dla hamburskiego systemu szkolnego. Analiza statystyk za lata 2021/22 wykazała, że w Hamburgu po raz kolejny wzrósł odsetek uczniów klas pierwszych, pochodzących ze środowisk migracyjnych. Zwiększył się też odsetek rodzin, w których nie mówi się w domu po niemiecku. Ze statystyk wynika, że co drugi uczeń szkoły podstawowej (50,9 proc.) w Hamburgu - mieście na prawach kraju związkowego, liczącego niecałe 2 mln mieszkańców - ma obecnie pochodzenie migracyjne. Dziesięć lat wcześniej, w roku szkolnym 2011/12, dzieci te stanowiły 41,5 proc.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.