Jump to content

cst9191

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  1839
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3
 • Donations

  100.00 PLN 

cst9191 last won the day on December 29 2020

cst9191 had the most liked content!

Community Reputation

1867 Świetna

1 Follower

About cst9191

 • Rank
  Starszy chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1713 profile views
 1. @Dworzanin.Herzoga i kolejny kanał założony dla jego, tym razem widać na pierwszy rzut oka czyjąś ingerencję (np. po tytułach).
 2. Mogę to potwierdzić z własnego doświadczenia.
 3. Ta zawartość jest obecnie niedostępna
 4. Ten koleś jest prawdopodobnie zaburzony psychicznie, na telefonach majora i konona zamontował programy szpiegujące, a w plecaku tego drugiego znajduje się lokalizator To już można zauważyć na pierwszym nagraniu na nowym kanale. Pokora
 5. Ja bym zareagował ostro, bez wulgaryzmów i zniewag by się nie obyło. Szczególnie w kierunku siostrzyczki, więcej by się nie wpieprzyła w Twój związek. Czy by pomogło? Na pewno by nie zaszkodziło. Znając życie to niedługo do krucjaty przeciwko Tobie dołączy teściowa. Albo w związku dominujesz i żona Cię szanuje, albo jesteś nikim. Ma być tak, jak Ty postanowisz, albo niech wypieprza. Niestety wchodząc w związek małżeński bardzo mocno osłabiłeś swoje argumenty. Jej = jej. Twoje = nasze.
 6. Tak właściwie to co sądzisz o samym fakcie, że zbanowali konto dla jego? Moim zdaniem bardzo dobrze się stało, bo strusiowi od jakiegoś czasu się w główce popieprzyło, codziennie zamawiał taksówkę z żarciem z zodiaka (kilkaset metrów od domu) i papierosami. Arystokrata zasrany.
 7. Pan Zalewski fajnie podsumował pomysł, że to Rzymianie zbudowali ten kompleks w I w n.e. Tych ludzi trzeba było nakarmić, koszt całej inwestycji musiał być ogromny. No i właśnie - po co coś takiego budować?
 8. Polecam casus Hiszpanii w której idee radykalnej lewicy, a więc i feminazistek wchodzą od jakiegoś czasu w życie. https://www.facebook.com/mensrightsPolska/posts/2263464643771970/ Ustrój panujący w Hiszpanii określiłbym neoleninizmem. https://pl.wikipedia.org/wiki/Leninizm https://www.rp.pl/Publicystyka/308289913-Orwell-w-Hiszpanii.html https://www.money.pl/gospodarka/hiszpania-wypowiada-wojne-dyskryminacji-zarobkowej-kobiet-beda-kontrole-w-firmach-6564595303033472a.html https://pl.wikipedia.org/wiki/Irene_Montero //ministra ds.
 9. Grubo... Orientujesz się może czy Major i Srawek mają jakąkolwiek szansę na odzyskanie konta?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.