Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

cst9191

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  290
 • Donations

  100.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

168 Świetna

About cst9191

 • Rank
  Starszy Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

364 profile views
 1. EDIT:: Nie doczytałem pozostałych postów. Następca GS'a na rynku europejskim. Jak wygląda sprawa z leasingiem? Warto?
 2. @Frank89 @zychu @Shumann Poza tym wyborcza to gazeta eskimoska dla eskimosów i nieświadomych szabes gojów. Tak w ogóle, nie wiem czy Panowie zauważyliście, ale YT w ostatnich miesiącach usunął sporo filmów niepoprawnych politycznie, z Panią którą wrzuciłem powyżej również, tylko z polskim tłumaczeniem. Co do Polek na emigracji, to w UK 25% z nich urodziło dzieci obcokrajowcom(spośród tych, które urodziły dziecko). W internecie bez problemu można znaleźć o tym info.
 3. Sam sobie już odpowiedziałeś na te pytania... Pewnie Warszawa/Gdańsk/Wrocław. Łódź/Kielce te miasta to moim zdaniem nie najlepszy wybór bo się wyludniają. Co innego Rzeszów(taa wspominam o nim bo stąd pochodzę :D) i powyżej uwzględnione Warszawa/Wrocław/Gdańsk. Opcjonalnie Szczecin i Kraków.
 4. Szóstka fajna, choć słyszałem od znajomego, że mają skłonność do korozji(nie licząc tych z rynku amerykańskiego).
 5. @Quo Vadis? nie dość że nagina bez zacięcia, to jeszcze profesjonalnie operuje kamerą On powinien komentować mecze ekstraklasy, wtedy zacząłbym ją oglądać. To byłby hit.
 6. Właśnie czytałem ten temat. Masz jakieś doświadczenie w kwestii leasingów? Ogólnie popieram Twoją opinię w tej kwestii.
 7. @Quo Vadis? całe te to przez Kśka bo nie chciał mu dać ógółem. Major musiał jakoś odreagować. Brakowało mu tego: Przepraszam że to pokazałem.
 8. @Quo Vadis? kukold okuratnie. Niech patrzy i łuczy się jak robić kogla mogla kobicie.
 9. Majora chciała wykorzystać seksulogicznie ógółem.
 10. Niestety znam temat z własnego doświadczenia. Wychowywała mnie tylko matka, ojciec miał mnie gdzieś, widywałem go może kilka razy w roku. Mama wychowywała mnie w ten sposób, że wszystko co chciałem, to dostawałem, zabawki, słodycze itd. Brakowało dyscypliny, w sumie niczego ode mnie nie oczekiwano. Efekty? Pewna niezaradność życiowa, towarzyska, brak zdecydowania. To z kolei doprowadziło do niskiej samooceny i lęków jak mniemam. W sumie to wciąż matka traktuje mnie jak małe, niezaradne dziecko. Btw. @Ważniak kto Ci ukradł avatar?
 11. @Kobietolog przydałoby się więcej informacji, jak np. typ nadwozia, moc itp.
 12. Stulejarze wszystkich województw łączą się na tego typu portalach i efekt jest taki, jak opisałeś. Łatwiej jest napisać jakiś prostacki tekst do nieznanej dziewczyny z neta, niż zagadać w realu. Nie żebym kogoś obrażał, bo "normalne" chłopaki też pewnie są obecni na tych portalach. Sam jeszcze kilka lat temu pisałem do dwóch NIEZNANYCH dziewczyn na sympatii wręcz listy miłosne... Jak sobie o tym przypomnę to rzygać mi się chce.
 13. @Ryuku coś takiego? W programie Stellarium możesz dokładnie sprawdzić, jakie sztuczne satelity przelatują nad Twoim niebem i kiedy.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.