Jump to content

cst9191

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  2,471
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3
 • Donations

  100.00 PLN 

cst9191 last won the day on December 29 2020

cst9191 had the most liked content!

Community Reputation

2,837 Świetna

1 Follower

About cst9191

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

2,305 profile views
 1. Zastanawia mnie, dlaczego, pomimo zaszczepienia 8mln Polaków, głównie tych najbardziej narażonych, mamy więcej zgonów(tak, wiem są naciągane, ale mimo wszystko) dziennie niż przed szczepieniami? Tzw. wariant brytyjski pojawił się akurat wtedy, gdy zaczęto szczepienia.
 2. @Dworzanin.Herzoga haha To też dobre. Właściwie słonowate i żenujące.
 3. @Dworzanin.Herzoga to widziałeś?
 4. @Dworzanin.Herzoga prof. niezwyczajny, dr. rehabilitowany, ekspert w dziedzinie uzależnień, pionier terapii toluenowej, doradca rządu, biegły sądowy, twórca wielu przełomowych prac naukowych, członek stowarzyszenia Mensa, honorowy obywatel Pjongjangu i Bużumbury, wykładowca na Uniwersytecie Kabulskim, odznaczony Orderem Lenina. Bądźmy dumni z tak wybitnego rodaka!
 5. Oglądałem jakiś filmik na YT i przypomniała mi się opowieść babci o tym jak do jej mieszkania przez otwarte okno wpadł piorun kulisty by po chwili wylecieć drugim. Ja nie doświadczyłem czegoś podobnego w swoim życiu, ale widzę, że to nie odosobnione zjawisko. Ktoś z Was może o tym napisać coś ciekawego? https://pl.wikipedia.org/wiki/Piorun_kulisty
 6. Słaba manipulacja. Jako że jestem jednym z foliarzy i znam każdą teorię spiskową, to muszę Ci zwrócić uwagę, że sam wymyślasz te historyjki, w tym przypadku wyolbrzymiasz. Natomiast samo noszenie maseczek jest szkodliwe i chyba nie trzeba tego tłumaczyć. Nic spośród teorii który Ty wymyślasz na poczekaniu. Słabe, poziom podstawówki. Dobrze, że kolega @zychu rozjechał Cię argumentami, mniej pracy dla innych
 7. Drąg stał? Jak nie to nie oglądam.
 8. W tym konkretnym przypadku osłonek melinowych
 9. @mac to wróg nr 1 kobiet i postępu.
 10. Pamiętam to. Cała afera wzięła się stąd, że Konon źle coś usłyszał. To nie pierwszy raz dla ich (np. gdy major śmiał się, gdy Konon powiedział, że dom posprzątał, a on coś innego wtedy powiedział). Ale na filmiku nie ma dalszych wydarzeń z tym związanych. Konon przez kilka dni nie mógł o tym zapomnieć. EDIT: miałem w polecanych film z taką oto miniaturką: I pierwsze skojarzenie: widzę tam czaszkę Majora Później zorientowałem się, że to na pewno nie on. On nie ma przecież tak dużego mózgu.
 11. Óczmy się od Julki czym jest rasizm. https://streamable.com/y16rx3 Tak na prawdę to nie jest śmieszne...
 12. Już wpadłaś w bagno, bo piszesz, że potencjalne dziecko byłoby wychowywane albo 50/50, albo 0/100. Nie podałaś opcji 100/0. Ciekawe dlaczego. Już to widzę, jak godzą się na to, by dziecko było giaurem. Czyli Bracia z forum mieli rację. Spokojnie, po ślubie będzie tylko lepiej. Tobie nie ufa. Przyjaciółki, albo kandydatki na #2 i #3 żonę Tak, instagram to bardzo dobre źródło informacji o tym jak komuś się żyje i powodzi.
 13. No, Panowie? Który wybiera się na seans (oczywiście gdy kina będą otwarte)? Sądząc po obejrzeniu zwiastuna, będzie to jeden z najlepszych polskich filmów w historii. O czym "to"? Chyba o kurwieniu się, ale pewności nie mam.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.