Jump to content

cst9191

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  5,967
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  15
 • Donations

  100.00 PLN 

cst9191 last won the day on April 24

cst9191 had the most liked content!

Community Reputation

9,503 Świetna

1 Follower

About cst9191

 • Rank
  Major

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

7,225 profile views
 1. Jak przyszły rok, to może będę w stanie Wyprawa z chłopakami z forum to dobry pomysł.
 2. Słusznie przepraszasz, bo dzisiaj już się nie mówi 'kurwa', tylko 'pracownica seksualna'
 3. Pobawmy się trochę w te żeńskie odmiany, może zawodów: chirurg - chirurżyni/chirurżka? blacharz - blachara marketingowiec - marketingowczyni marynarz - marynarka / marynarzyni murarz - murarka / murarzyni spawacz - spawaczyni / sprawarka sportowiec - sportowczyni pilot - pilotka i w drugą stronę: prostytutka -> prostytut
 4. https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/przeczytalismy-caly-podrecznik-do-hit-obszerna-lista-czarnych-charakterow/dz8heq0,79cfc278 Szkoda słów. Wrzucę tylko dwa zdjęcia "na zachętę" do przeczytania powyższego artykułu: Ojcowie narodu, wybrani przez samego Boga: I wychwalanie systemu, który doprowadził do upadku I RP:
 5. Pamiętam jeszcze około 2016 roku w mojej okolicy kleszczy prawie nie było. Często chodziłem po okolicznych krzaczorach i łąkach i przez całe wakacje tylko jednego złapałem. A Dzisiaj? Kiedyś wyszedłem pochodzić tą samą ścieżką i po powrocie do domu trzy kleszcze na spodniach, mimo że celowo unikałem wysokich traw i gałęzi. Kot codziennie przynosi na sobie po kilka kleszczy, pies od czasu do czasu też złapie jakiegoś, mimo że na działce trawa zawsze ścięta nisko. To skurwysyństwo jest już chyba wszędzie. @Król Jarosław I jeśli chodzi o boreliozę, to duże znaczenie
 6. Więcej info: Do tragedii doszło rano, kiedy grupa ponad 1500 nielegalnych imigrantów próbowała przedostać się przez płoty graniczne do enklawy, bijąc przy tym strażników granicznych. Ponad 130 Afrykańczykom udało się wedrzeć do hiszpańskiego miasta.Według hiszpańskich mediów podczas próby wdarcia się do Melilli imigranci używali pałek, noży, a także polewali policjantów kwasem, a policja odpowiedziała użyciem siły. Szacują one liczbę rannych funkcjonariuszy na 140, a imigrantów na ponad 70.
 7. Ja tam jestem bardzo ciekaw czy wyngla dowiozą wystarczająco dużo na zimę Bo coś czuję, że za ustaloną przez rząd cenę maksymalną nie będzie się nikomu opłacało go sprowadzać i sprzedawać.
 8. Za te T-72 mieliśmy dostać niemieckie Leopardy II, ale rząd nie podpisał żadnych papierów i Niemcy powiedzieli, że nam ich nie przekażą :)) Czesi w analogicznej sytuacji podpisali papiery i czołgi dostali/dostaną. Amerykanie mieli przysłać (podobno) używane Abramsy, ale też ich nie widać. W 2018 nasi podpisali kontrakt na dostawę Patriotów, ale coś nie mogą one do nas dotrzeć. Ale to nie istotne, dlatego zamówiliśmy kolejną partię.
 9. Ta, jasne Musieli to dopisać, żeby nie wyszło że szkalują biedne kobietki.
 10. Znacie takie kobiety? Nadchodzące trudne czasy zawrócą wiele pań z lewackiej ścieżki? Artykuł napisany przez kobietę: https://nczas.com/2022/06/24/red-pill-ostatnia-deska-ratunku-dla-wspolczesnego-mezczyzny/ i podsumowanie:
 11. Gość sam się chwalił w wątku o wirusie, że był wychowywany zomowską pałą, więc nie miej wątpliwości skąd to ograniczone myślenie Kto nie płynie z narracją władzy, ten wrogiem ludu.
 12. Ale co w tym złego że pani ma wymagania? Gość z tego co pokazywali, w wieku 30 lat nadal mieszkał w akademiku: Mnie się tam podoba, choć wiem że bez makijażu pewnie max 6/10 Tu ciąg dalszy ich znajomości. W skrócie: "Zostańmy przyjaciółmi"
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.