Skocz do zawartości

Podstawa Twoich poglądów


NEO

Rekomendowane odpowiedzi

Większość ludzkich poglądów jest bezpodstawnych i opartych o to, że ktoś coś gdzieś słyszał, czytał jakieś badania ale nie pamięta gdzie itd. W dyskusji to wychodzi i co gorsza sam się na tym łapię co oznacza, że ten problem nie mija nikogo. Mamy więc doświadczenia, o których mówimy, że są własne. Czyli świetne placebo i potem argumentujemy "tak jest bo mi się to sprawdza". Jakie przekonania Ci się sprawdzają? Czy warto wierzyć w to, że nasza cywilizacja zmierza ku upadkowi i rządzą nami żydzi, którzy sterują wszystkim? Czy warto wierzyć w tradycyjną naukę? Tradycyjną psychologię (w to nie warto bo o tym wiem :D ). Każdy człowiek musi opierać swój sens o jakąś podstawę. Większość opiera się o poglądy, które są bezpodstawne i łatwe do obalenia. Człowiek rozwoju nie ma poglądów lub ma ich mało. Człowiek na niskim poziomie rozwoju ma ich dużo i jest w stanie wymyślać różne teorie na poparcie swoich twierdzeń żeby tylko wyszło, że ma rację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swoja osobowsc przez 25 lat budwalem na przekonaniach prosto od rodzicow i otoczenia.Od kiedy pamietam bylem zbyt wrazliwy .Nigdy nie potrafilem sie obronic ,bylem zbyt niesmialy nie potrafilem sobie radzic.Moim glownym przekoanniem bylo to ze trzeba cierpiec ,ze nie wolno sie wychylac ,miec swojego zdania .Ogolnie bylem maminsynkiem i taka dupa wolowa co skutkowalo tym iz bylem ponizany i wytykany palcami przez pierwsze 15 lat szkoly...Silna nerwica ,Marek i inne rzeczy pomagaja mi sie zmieniac .Jestem na dobrej drodze ,wiele przekonan wyjebalem z bani,teraz pracuje nad samoocena i pewnoscia siebie ale uwazam ze jesli bede mial wysoka samoocene to wszystko inne powinno sie naprostowac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Czy warto wierzyć w to, że nasza cywilizacja zmierza ku upadkowi i rządzą nami żydzi, którzy sterują wszystkim? 

 

Nie tylko warto, a nawet trzeba w to wierzyć, bo to naprawdziwsza prawda, tylko do wielu ludzi jeszcze to nie trafiia. Ale spokojnie...prędzej czy później dojdzie do pogromu...i historia zatoczy koło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mysle ze cos takiego jak NWO istenieje ale nie sadze zeby bylo wprowadzone .Bardziej obawiam sie III wojny Swiatowej i ogolnie zniszczenie naszej cywilizacji ...Wtedy bedzie NWO ale na kije :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiadomo tak naprawdę. To może być tylko teoria spiskowa tworzona przez żydów żeby mieli poczucie własnej potęgi i brandzlowali się ludzkim strachem. Kontrolę i tak mają bo trzymają banki i stworzyli chrześcijaństwo. Ale co do wyznawanych wartości nie ma takiej pewności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze jedynie Arabowie moga zagrozic hegemonni Zydostwa na swiecie...Mimo wszystko i tak zle i tak nie dobrze ...Nie wiem jak z Rosja .Ja slyszalem ze Putin to tylko marionetka starych KGB-owcow ktorzy siedza w ukryciu...Aczkolwiek Putia tez byl wysokim oficerem KGB ...Zydzi maja banki i to i wystarczy bo jak Ty masz kogos pieniadze mozesz robic co Ci sie podoba...Mysle ze racuja na kolejny pogrom...Co do Chszescijanstwa; Owszem stworzyli to Zydzi ale poczytaj Biblie a poczytaj Talmud...Talmud to ksiega niesamowitego rasizmu i nienawisci do innych ,obcych,..Napisana po Biblii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są jeszcze Chiny gdzie jest przeludnienie i pojebane władze :P

 

No Talmud to księga umacniająca żydów w poczuciu nienawiści do reszty i wyższości a Biblia to księga utrzymująca resztę w poczuciu winy i strachu - sprytne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co myslisz o Jezusie ? Myslisz ze istnial ? Ja przez wiekszosc zycia zmuszalem sie do tego...Zauwaz ze duzo rzeczy ktorye masz w Biblii sprawdzaja sie w zycu codziennym badz takze przepowiednie ,cz ksiegi Salomona ,Syracha z naprawde swietnymi madrosciami...Izraelici istnieja juz ok 4000 lat to obok Chin,Egiptu ,Grekow i Hindusow najstarsza nacja w dziejach swiata .Kurwa dlaczego sa tacy sprytni ?? Od zaraznia dziejow...Popatrz gfdzie sie nie dostali to byli najlepsi ,siedzili na najwyzszych szczeblach...Czym to sie ma...Wiadomo ze KK zmienila duzo pod siebie ,takze Biblie ...Wiem ze nie nawidzili Zydow i nadal nie cierpia a mimo to korzystali z Bibli ktora Zydzi wymyslili...Jakis tajny uklad ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że Jezus istniał i był nauczycielem duchowym, być może kimś w rodzaju oświeconego mędrca, który miał potrzebę nauczania czyli był po prostu dobrym guru i fenomenem jak na tamte czasy. A potem już dorobili do tego historię. Ale sytuacja z proroctwami jest ciekawa i generalnie kod Biblii, przypowieści i historie zaczerpnięte z pradawnych mitów. Dla mnie to jest nierozkminialna sprawa ale tam jest jakieś podłoże ezoteryczne, którego nie znamy. Zresztą żydzi wymyślili kabałę, wiedza masońska też pochodzi od nich. W sumie warto chyba czerpać z tego co najlepsze :P A skąd oni są tacy mądrzy to ciekawa rozkmina. Może oni są nacją kosmitów, którzy przybyli kiedyś na naszą planetę i ją skolonizowali? W dawnych czasach to nie było takei trudne do ukrycia bo ludzie rakietę brali jako coś boskiego, potem budowali kościoły w kształcie rakiet. Hehehe fantastyka naukowa typu Daeniken daje się we znaki :D Jest jeszcze książka Desmarqet - misja, w której koleś podobno został zabrany przez kosmitów na ich planetę i tam właśnie jest przedstawione to tak, że żydzi przybyli z planety Hebra i złamali prawo wszechświata kolonizując mniej rozwiniętą cywilizację i trzymając ją w nieświadomości. Ciekawe są takie rozkminy ale to tylko fantastyka i hipotezy a jak jest naprawdę tego nie wie nikt :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.