Skocz do zawartości

Wyhodowałem sobie kły


Rekomendowane odpowiedzi

Hejka bracia, trochę mnie nie było,  nie ze względu, że przejadło mi się forum, tylko poprostu nie mam czasu, chciałbym teraz tu zaglądać i dodawać naprawdę zajebisty kontent, ale to za jakiś czas, narazie jestem po skończonej terapii i naprawdę nie czuję potrzeby mieć jakiegokolwiek wsparcia z zewnątrz, jestem tak silny wewnętrznie, że sam siebie nie poznaje, kompletnie inna osoba, zachowuje się niby podobnie, ale zachowania przy skrajnych atakach na mnie, czy jakimkolwiek zagrożeniu wyglądają trochę inaczej. 

 

 

Nazwałem to po Jordanowemu, że "wyhodowałem sobie kły", byłem, w zasadzie jestem osobą wysoko wrażliwa, rozkminiającą wszystko co wydarzyło się podczas minionego dnia, ale teraz dzieje się to ze spokojem i zajebistym zadowoleniem z siebie, często reagowałem nieadekwatną agresja, gdy nie reagowałem w porę i wkoncu wybuchałem to wiele osób uważało mnie za psychopatę, teraz nim też jestem, baa na pewno, ale takim zdrowym psychopatą. 

 

 

 

Do rzeczy, dziś pierwszy raz nie pobiłem się z gościem, który zajeżdżał mi drogę samochodem niejednokrotnie, w sumie to chyba był naćpany, zatrzymałem się wkoncu koło niego i wybiegł do mnie z piesciami, otworzyłem okno (od strony pasażera) , włożył głowę do samochodu, ale gdy zobaczył 2 metrowego typa to uciekł do swojego samochodu i zaczął krzyczeć, że dzwoni na policję, nagrałem całą sytuację i pojechałem do domu, jakiś czas temu bym wybuchł i pewnie mu zajebał, narobił sobie problemów jak cholera i ponosił tego dziwne konsekwencje, tak to on wyszedł na frustrata, a gdy obsral zbroje bez bicia udowodnił sam sobie, że jest cipką i schował się do samochodu, później mnie śledził przez 4 km wkoncu odjechał . Gdyby to była kobieta, albo starszy koleś, pewnie skończyło by się pobiciem z jego strony. Niby nic, ale moja lekcja odrobiona i tak mam kły, ale mądre kły, myślę co robie, niech tak zostanie, już sam steruję swoim życiem, nie moje emocje lekcja odrobiona do zobaczenia bracia za jakiś czas, dla mnie to ogromny sukces! 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Like 4
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.