Skocz do zawartości

Oglądanie relacji na FB i Instagramie przez kobiety - czy są jakieś zależności


Rekomendowane odpowiedzi

Panowie,

 

czy zauwazyliscie jakieś zależności co do osób/kobiet oglądających wasze relacje na FB i Instagramie? Czy są to dziewczyny które są wami zainteresowane/wasze byłe etc? 

 

Czy jest jakas zaleznosc pomiędzy tym, kto nam się podoba i czyje relacje najczesciej ogladamy? 

 

Zapraszam do dyskusji

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś oglądałem relacje swojej ex i jaka jest szczęśliwa, takie sado-maso.😂

 

A potem wyjebałem ig.

 

49 minut temu, jankowalski1727 napisał:

Czy jest jakas zaleznosc pomiędzy tym, kto nam się podoba i czyje relacje najczesciej ogladamy? 

Myślę że to

49 minut temu, jankowalski1727 napisał:

są to dziewczyny które są wami zainteresowane/wasze byłe etc?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zauważyłem, że odkąd pokazuje na stories swoją pasje to bardzo pilnie zaczęły mnie obserwować laski z przeszłości, bliższe znajomości i jakieś koleżanki. Bardzo szybko wchodzą w relacje od momentu dodania. 

Np. zaczęła mnie obserwować znajoma która miała dawno temu ze mnie bekę i wręcz potrafiła poniżyć (byłem nastolatkiem wtedy). 

 

Dodam od siebie, że nie obserwuje ani nie oglądam profili osób które mają negatywny wpływ na mnie, natomiast obserwuje postacie które w jakiś sposób są inspirujące i nie podkopują mojego poczucia wartości. Polecam z rozsądkiem korzystać z Social Mediów, to świetna sprawa ale we wszystkim musi być umiar.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Bimmer94 napisał:

Ja zauważyłem, że odkąd pokazuje na stories swoją pasje to bardzo pilnie zaczęły mnie obserwować laski z przeszłości, bliższe znajomości i jakieś koleżanki. Bardzo szybko wchodzą w relacje od momentu dodania. 

Np. zaczęła mnie obserwować znajoma która miała dawno temu ze mnie bekę i wręcz potrafiła poniżyć (byłem nastolatkiem wtedy). 

 

Dodam od siebie, że nie obserwuje ani nie oglądam profili osób które mają negatywny wpływ na mnie, natomiast obserwuje postacie które w jakiś sposób są inspirujące i nie podkopują mojego poczucia wartości. Polecam z rozsądkiem korzystać z Social Mediów, to świetna sprawa ale we wszystkim musi być umiar.

Mam bardzo podobnie..

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.