Skocz do zawartości

Bad girl, która jednak dużo mi wybacza - ciekawy przypadek


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mosze Red zmienił(a) tytuł na Bad girl, która jednak dużo mi wybacza - ciekawy przypadek
7 godzin temu, Personal Best napisał:

Podstawa to nie wpieprzać się w życie innych mężczyzn i nie odbijać zajętych kobiet. 
Wczoraj naszła mnie taka rozkminka, po raz kolejny zresztą, kiedy oglądałem streama Szarpankiego - solidarność męska naszą siłą. Bez względu na to jakie mamy poglądy, jak bardzo róznimy się doświadczeniem życiowym, wiekiem do pewnych elementarnych kwestii w relacjach powinniśmy mieć w tej naszej mikro manosferze podobnie pryncypialne podejście - zero promocji kurestwa. Także dobrze że nie reagujesz i nie piszesz.
Co do odpowiedzi na Twoje pytanie - ona może być stuknięta i po prostu do tego się nudzić, może być też tak, że bardzo ją kręcisz. Odpowiedzi jest milion.

Zgadzam się.

 

Aczkolwiek ten przypadek jest szczególny. Nie będę nic robił z tym w praktyce, ale jest to ciekawe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.