Skocz do zawartości

Jeszcze im mało? Feminizm i te sprawy`


Rekomendowane odpowiedzi

2 hours ago, Brzęczyszczykiewicz said:

LinkedIn to lewicowy rak.

 

Ja to traktuje jako okazjonalną rozrywkę. Czasem napiszę Bezosowi jak było lecieć na kutasie w kosmos, czasem Gates'owi żeby wracał do komputerów a nie sie o pandemiach wypowiada. Czasem jak ktoś na uniwerku napisze o "róznorodności" to im piszę wprost że ten rak już na zachodzi doprowadził do podzielenia całego społeczeństwa i czy pani profesor chce to samo gówno zasiać w Polsce. Jeśli tak to gratuluję inteligencji pani "profesor". Itd. Na mój profil na linkedin wbijali ludzie typu dyrektorzy, CEO korporacji, profesorowie, dziekani, inzynierowie, etc. Pełen przekrój. Jak sobie tak działałem aktywnie to miałem 1600% wzrost aktywności na koncie i odwiedziło mnie z 700 osób w miesiąc. Potem sobie odpuściłem choć uważam że warto pomieszać w tym bagienku korporacyjnym. Nienawidzę koporacji i walę tam równo między oczy. Zainspirował mnie do tego Joshua Flucke - gośc który punktuje rózne korpo na YT

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, BumTrarara napisał:

Nigdy nie wiem czy one są tak głupie czy tak cyniczne. 🙄

 

Ja jestem w 200% za REALNYM równouprawnieniem. Żadnych parytetów, żadnych płciowych przywilejów, żadnych wcześniejszych emerytur, żadnych 3cich ubikacji - powinna być tylko jedna (dla ludzi, w końcu płeć jest nieistotna), więzienia też tylko dla ludzi itd... równość i postęp pełną gębą.

 

Wróci pobór do woja w ramach 300 tyś armii? No to Julki i Grażyny w kamasze. 

No i samobójstwa oraz wypadki w pracy. Trzeba wytypować co rok trochę kobietek i zagazować. Równość to równość. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sekretarz- ta nazwa stanowiska ma 2 funkcje: można być osobą wysoko postawioną jak np. sekretarz partii, ale można być też osobą prowadzącą terminarz kogoś ważnego(jak Dziwisz dla Wojtyły).

Kobieta prowadząca terminarz jakiegoś prezesa to sekretarka. Spróbujcie szefową partii nazwać sekretarką...Nie bo to jest...pani sekretarz- hipokryzja

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.