Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Salius Ketman

Użytkownik
 • Content Count

  129
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

65 Świetna

About Salius Ketman

 • Rank
  Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

548 profile views
 1. http://usccb.org/issues-and-action/child-and-youth-protection/upload/The-Nature-and-Scope-of-Sexual-Abuse-of-Minors-by-Catholic-Priests-and-Deacons-in-the-United-States-1950-2002.pdf Jest nawet i cały raport z którego wynika, że aż 80,9 proc. ofiar molestowania nieletnich przez duchownych (księży i diakonów) było płci męskiej.
 2. Cosplay może, być rodzajem sztuki, a uprawiać mogą go również męźczyźni. Że jest to hobby, głownie damskie, wynika bardziej z kobiecej natury, skłonnej do zmian i przebieranek,oraz łasej na antencje, ale mężczyźni też się nim "kalają". Nie jest to równeiż tania rozwyka, ponieważ gotowy strój jest horendalnie drogi i rzadko takie powstają, więc cosplayer sam musi sobie go zrobić(tak na serio potrafią samodzielnie je wykonać).
 3. Już nieaktualny. Nie wierzę w tego człowieka. Przyczepił się praktycznie do każdego słowa i zapowiedział ostrą wendette prawna za uwage na temat urody swojej dizewczyny.
 4. Obecnie nadawany jest stream u pana Dominika.Chciałbym,aby ktoś zapisał dla potomności.
 5. Bardziej rozwinięty partner, da Chińczykom wiecej zysku. Czysty pragmatyzm, co nie znaczy, że nie przyniesie wiele dobrego. Wielu białym, może wydawać się że jeżeli pomoc nie jest bezinteresowna, to jest zła. Błąd! To tylko jeden z kolejnych programów wtłaczanych nam do głowy podczas socjalizacji. Sam na sobie przekonałem się, że pomoc działa głownie wtedy, gdy zarówno dawca jak i biorca, będa coś z tego mieli
 6. Temat, był już kilkakrotnie poruszany.
 7. Jedyna kobieta która stoi za sukcesem mężczyzny to ta dla której krocza odnosił ten sukces. Nie widze tutaj jednak stania za sukcesem, może co najwyżej...przed sukcesem? Nie wiem jak to nazwać.
 8. Nie musza, być wyeliminowane. Istnieje coś takiego jak recesywne allele genów, które mają wpływ na fenotyp(cechy jakie przejawia prganizm), tylko wtedy gdy wsytępują jako homozygota(organizm nie posiada allelu dominującego danego genu). W przypadku heterozygoty(jeden allel dominujący a jeden recesywny), wygra allel dominujący. To mówi genetyka mendlowska w skrócie. Można to porównać, do sytuacji w której arabowie, turcy i ludy afrykanskei zaleją europe swoimi genami. Ciemne włosy sa dominujące, jednak to nie oznacza tego, ze geny na włosy rude i blond, zanikną. Zaniknie co najwyzej fenotyp, ale geny pozostają i przy krzyżownaiu się dóch heterozygot, jest, aż 25% szans na ujawnienie się allelu recesywnego. "Geny homoseksualne", więc mogą, być spokojnie przekazywane, przez heteroseskualistów. Patrzą jednak na zwykłą matematyke, homoseskualizm nie moze zależeć od jednego genu. Wbrew temu co się mówi u laików, jeden gen nie warunkuje jednej cechy. Jeden gen jest informacją genetyczną o budowie jednego białka. Te białko, może wchodzić w rózne interakcje z innimi białkami i substancjami w organizmie. Są takie cechy, jak np inteligencja, która zależy od rozwoju wielu różnych ośrodków w mózgu i ich komunikacji ze sobą. Wodrebniono, już ponad 29 genów wpływających inteligencje i to na pewno nie koniec. Homosekualizm męski wiąże się zazyczaj z niepełną maskulinizacją mózgu mężczyzny w okresie płodowym(każdy ma na początku mózg o fenotypie kobiecym, ba fenotypowo każdy jest kobietą. Po tym okresie mężczyznom zostają sutki, całkowicie niepotrzebne samcowi). Na to wpływa więcej, niz jeden gen. Pozatym nie tylko geny. Wpływ ma również srodowisko ma swój wpływ. Np kobiety które mają męskich bliżniaków zazwyczaj mają (nieco!)bardziej męskie mózgi i twarze od dziewczynek które nie dzieliły łona z żadnym samcem. Jest to wpływ testosteronu, który wytwarzał jej brat. Homoseksualizm występuje również u wielu gatunków zwierząt, które są sobie naprawde odległe pod względem pokrewieństwa. Zwierząt których mechanizmy różnicowania płciowego i budowa mózgów sa bardzo różne. Wynika z tego, że nawet jeżeli homoseksualiści rzadziej się rozmnażaja, i nie przekazują swoich genów, ich "uposledzenie", jest wynikiwem wielu róznych błedów w rozwoju płodowym i genetycznym które moga bardzo często sie powtarzać. Więc homoseksualizm, był, jest i będzie, tyle że raz zdrowo marginalizowany, a kiedy indziej hołubiony.
 9. Ta pani, nie jest przypadkiem tą żydówką z eurowizji? Tą wokół której, była afera, ze wygrała, ponieważ Izrael, był na fali spowodowanej jego roszczeniami w stronę Polski.
 10. Witamy nowego na pokładzie !
 11. @lxdead Dlatego "Lalka" Prusa, to moja ulubiona lektura i jedyna do której nie musiałem się przymusać, aby doczytać do końca.
 12. https://www.amazon.com/Prodigy-Biography-William-Americas-Greatest/dp/0525244042- Można ją kupić na Amazonie.
 13. @StatusQuo Takie jakie są, były w swym rdzeniu zawsze, tyle że kiedyś wychowanie, było inne i nie, było tylu pokus. Normalny facet, mógł z nimi wytrzymać, ale mocno inteligentnym ludziom, zawsze przeszkadzały. Im ogólnie przecietni ludzie przeszkadzali, mężczyzni również. Byli dla nich, zbyt ... zwierzęcy? @lxdead Czy ja wiem? Siedział, przez pewien czas w psychiatryku, z podejrzeniem schozofremi. Nienawidził świata akademickiego za jego pogon z sławą i skostaniałość. Kobiety uważał za zwierzęta, chociaż na punckie jednej zbzikował pod koniec życia. Chyba naprawdę, miał coś na kształt schizofremii. Może, miał zbyt rozbudowaną korę nową i reszta móżgu nie nadążała za nią? Ludzie skrajnie inteligentni maja większe prawdopodobienstwo depresji i chorób psychicznych. Skończył studia w wieku 16 lat. W wieku 12 lat pisał ksiażki z dziedziny anatomii i matematyki. W wieku 8 lat wymyslił własny jezyk(działajacy i bez większych błedów sztucznych jezyków). Po ukończeniu studiów zaczął wykładać, ale nie był wstanie tego psychicznie wytrzymać. Starsi od niego studenci go przytłaczali. Pozatym jak, był młody otarł sie o komunizm(tak jak mówi Marek, komunizm to wirus mentalny) i brał udział w pochodach i zamieszkach z policją. Żył z prac dorywczych, takich jak pszczelarz i sadownik, miedzyczasie badajac indian i piszac ksiażki z dizedziny kosmologii i astronomii. Niby, żył jak chciał i robił to co lubił, ale nigdy nie zaznał spokoju. Właśnie dlatego tak ważny jest samorozwój i dbanie o własne samopoczucie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.