Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Salius Ketman

Użytkownik
 • Ilość treści

  94
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

45 Świetna

O Salius Ketman

 • Ranga
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnio na profilu byli

454 wyświetleń profilu
 1. Salius Ketman

  Dobra i zła karma

  Karma to nic innego jak występująca w religiach Dharmicznych etyka przyczynowo-skutkowa. Każda twoja akcja wywołuje reakcje, która ostatecznie do ciebie wróci,gdyż żyjemy we wszechświecie ze stałą ilościa materii i energi która jedynie zmienia swój stan.
 2. Salius Ketman

  Twoje subiektywne top 5 gier na PC

  Kolejność przypadkowa: 1. Wszystkie popularniejsze tytuły ze stajni Paradoxu(CK2,EU4,Stellaris,HOI4) za wyjątkiem serii Victoria. 2.Gothic II 3. Trylogia Mass Effect 4. Total War Attila 5. Heroes III
 3. Salius Ketman

  Witam wszystkich :)

  Cześć.
 4. To nie jest takie głupie. rodzina ma duży wpływ na jakość danego osobnika. Zarówno genetycznie jak i pod względem wychowania. Sam nasz Guru mówił, że przed wybraniem kobiety do związku należy przypatrzec się jak trzyma i prowadzi się jej matka, oraz jakie w jej domu panują zwyczaje. Nie bez powodu kiedyś każde małźeństwo, było aranżowane a panienka nie miała żadnego wpływu na swój wybór.
 5. Salius Ketman

  Kobieta traci dziewictwo z obcokrajowcem

  Ksenofob, czy konserwa?😂
 6. Salius Ketman

  Kobieta traci dziewictwo z obcokrajowcem

  Wszystko jest tutaj ładnie wyjaśnione. Obrzydzenie do ludzi o innym kolorze skóry,lub wywodzących sie z innej kultury w wieksozsci przypadków jest przynajmniej podbudowane biologicznie. Obrzydzenie do obcych wzięło sie z obawy przed zarazeniem się nieznanym patogenem. Wiele badań dowodzi ze ludzie ksenofobiczni ,albo konserwatywni maja niższy próg obrzydzenia, ich miejsce pracy i dom są bardziej uporządkowane i częściej się myją. Często jednak mają, bądź przez pewien czas mieli słabszy układ immunologiczny od bardziej liberalnych(nie lewackich) kolegów.
 7. Jeżeli ktoś zna ściezke dźwiękową z tych o to filmów Kelthuza, prosiłbym o podanie takowej. Prośba szczególnie tyczy się @Strusprawa1,ponieważ filmiki pochodzą z jego kanału. ps; Filmiki świetne,obydwa wywarły na mnie duże wrażenie i zasiały ziarna namysłu. Mamy szczęście, że ktoś je zachował .
 8. Salius Ketman

  Nie podszedłem.

  Nie nazwałbym tego racjonalizacją. Jeżeli czyjeś SMV jest słabe, to nie ma lepszego wyjścia. Nie lekceważyłbym,a nie demonizaował strachu. Gdyby nie on to ani ja ani ty byśmy nie istnieli.
 9. Salius Ketman

  Zabrać białym kobiety

  Byli,nawet w SS. Najśmieszniejsz ejest to że do SS przyjmowlai oficjalnie jedynie wysokich blondynów,a sam Himmler nie spełniał warunków przystąpienia do SS. https://en.wikipedia.org/wiki/Persecution_of_black_people_in_Nazi_Germany Oto czarny z wolnego legionu arabskiego,jednostki pomocniczej wermachtu. Zdjecie pochodzi z okupowanej Grecji.
 10. Salius Ketman

  Przyszłość zapowiada się skrajnie nieciekawie...

  Większość,była poganami z których wierzeń przeniknęly do fantastyki i kultury masowej takie stworzenia jak dżiny lub gule. Na południu(Oman,Jemen) istniały duże społecznosci żydów i Arabów nawróconych na Judaizm,kiedyś(IV-Vw) tamtejszy król i elita przeszli na Judaizm. Istniały tam również,społeczności i całe plemiona chrzescijańskie.Jest to opisane nawet w koranie,gdzie Mahomet po ucieczce do Medyny,sprzymierzył się z tamtejszymi żydami i chrześcijańskim plemieniem beduinów, przeciwko poganom z Mekki.
 11. @zwirowskiNa szczęście czasy modifikacji genetycznych i transhumanizmu już tuż,tuż. Poczytaj o metodzie modyfikacji genetyczych CRISPR-cas9.
 12. Ehem. Afryka nie jest cała katolicka. W dużej cześci jest muzułmańska,protestancka lub pogańska.
 13. Salius Ketman

  Nowe prawo w UK

  Tym razem sytuacja jest inna. Zydzi żądają zwrotu mienia bezspadkowego, bez podstaw prawnych. Jeżeliludzie zostaliby wywłaszczeni ze swoich domów nie było, by już tak wesoło...
 14. W znaczeniu jakim, używają go głupi ludzie zgadzam się w zupełności, jadnak jak popatrzymy na to po rzymsku, jest ciekawiej. W języku łacinskim występują dwa słowa na określenie ojca; Genitor- czyli ten który spłodził. Dosłownie twórca lub siewca. Pater- czli ten który wychowuje i sprawuje opieke nad dzieckem. Nie muszę przypominać, że w dawnych czasach władza ojca(Patera), była ogromna. Nazwa Patriarchalizm, pochodzi od słowa Pater i od władzy ojca nad rodziną, a nie mężczyzny nad kobietą jak myślą feministki. Władza ojca nad rodziną,była w rzymie tak wielka, że ojciec mógł skazać na śmierć bezkarnie i bez powodu córk,aż wyjdą za mąż, a synów do 14 roku życia, kiedy zostawali według prawa i obyczajów mężczyznami. Nie ponosił on za to żadnych konsekwencji. Jego wola, była święta. Nawet rzymski cesarz nosił tytuł ojca wszystkich rzymian. zeby zosatć czyimś Paterem nie trzeba, było nikogo spładzać. Wśród bogatych rzymian, a nawet cesarzy, częste, były adopcje zdolnych młodzieńców, a mierne potomstwo wydziedzicano, aby nie roztrwoniło majątku, biedniejsi, zaś potrafili wyłapywać sieroty, aby pomagały w gospodarstwie/domu/warsztacie, zjawisko pospolite historycznie, wbrew temu co głoszą niektórzy nieobyci z historią, jak np: nieobyty z historią Dawkins w swojej ksiażce samolubny gen(cenie go jednak jako naukowca i biologa). @Dante899 Dante nie płacz za nią i ogarnij jakieś testy Dna. Najprawdopodobniej nie twój dzieciak.
 15. Salius Ketman

  Hipergamia - kolejny mit?

  Nie zapominaj, że matka też przekazuje geny potomstwu. Słabe geny mogą, być po matce. Średnio rozmnożyło się 4/5 kobiet,zaś mężczyzn zaledwie 2/5. Przyokazji, wiele genów uważanych za wartościowe jest recesywnych,np; z określonych za wpływające na inteligencje 29 genów, 24 działają tylko przy allelach recesywnych.
×

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.