Skocz do zawartości

Czy jest tu jakiś spedytor? Potrzebuje Pomocy!


Czarny Wilk

Rekomendowane odpowiedzi

Zwolniłem się z pracy na magazynie z myślą o rozwoju i lepszych zarobkach. Zacząłem pracę na spedycji, zmieniłem branże, nie mialem wcześniej styczności z tym.

Zajmuje się sprzedawaniem ładunków, jednak mam problem, nie mogę przeskoczyć pewnego poziomu, właściwie na ten moment to moja wypłata jest gorsza niż na magazynie. Tutaj mam płacone podstawę + procent od marży. Jednak nie potrafię się zbliżyć nawet żeby dostać ten procent od marży.

Nie wiem jak to zrobić, brałem ładunki do przodu żeby sprzedać je później ale miałem ogromny problem żeby je sprzedać. Staram się każdego dnia ale nie widzę efektów. Na ten moment czuje ogromne rozczarowanie.

 

Czy jest tu jakiś spedytor który mógłby mi pomóc,  chodzi mi o jakieś rady, jak to zrobić żeby sprzedawać więcej ładunków?

Jak zdobyć klientów? Wiem że nikt mi nie poda swoich klientów. Chodzi mi głównie o jakies rady.

Dziękuję za wszelkie podpowiedzi i wskazówki. Dziękuję.

 

 

 

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.10.2022 o 08:34, Gościu napisał:

Nie wszystkie umowy mają sens niestety.

W tej branży jedź za granicę i tam się zatrudnij, tylko nie u rodaka.

 

Narazie chcialbym zdobyć doświadczenie i być po prostu w tym dobry. Potem można myśleć o pracy za granicą w tej samej branży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmień firmę. Nie ma nic gorszego niż spedytor, który zajmuje się sprzedażą ładunków, a nie ma pojęcia o transporcie. Popracuj trochę z ciężarówkami, kierowcami, poznaj branżę. Jak będziesz wiedział o czym mówisz to łatwiej będzie Ci się pracować, a jak jedynie sprzedajesz na giełdzie to z tego same problemy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.