Skocz do zawartości

Modern women want old school commitment, without offering old school values.


Rekomendowane odpowiedzi

Wrzuciłem jako tytuł treść komentarza autora video na YT, bo uważam że ciężko to przetłumaczyć na polski z zachowaniem gry słów. Najbliżej oryginału co potrafię stworzyć to: "Współczesne kobiety oczekują męskiego zaangazowania w starym stylu, ale jednocześnie same nie są wstanie zaoferować żadnych typowych wartości".

Cały filmik jest po angielsku. Dla tych co znają ten język mocno polecam. To jakby całe nasze dyskusje forumowe skompresowane do 15 min.

 

Mocno polecam! Jak dla mnie całość tematu fajnie zaprezentowana, zwięźle, bez ciśnięcia po laskach (jak czasami tutaj na forum). Po prostu teza i argumenty na jej obronę.

 

Tak sobie myślę, że ten rozjazd oczekiwań lasek z rzeczywistością może także być dodatkową przyczyną czemu obecny rynek męsko-damski jest tak asymetryczny. Po prostu im więcej takich lasek oczekujących księcia z bajki, jednocześnie oferujących niewiele w zamian, tym większe grono lasek niejako "wykluczonych" z rynku. Więc nie dość że obecnie mężczyzn jest więcej w przeliczeniu na 100 kobiet, to jeszcze dodatkowo spora część niejako się eliminuje z rynku. Więc do tej małej grupy lasek co pozostały zaczynają się ustawiać kolejki i mamy epidemia simpów.

 

 

 

 

 

Dodam jeszcze drugie video tego autora. Tym razem na temat poruszanej na forum "Ściany".

 

Nie wiem czemu, ale o ile dyskusje forumowe często przeradzają się w pyskówki (kto ma rację), tutaj temat jest przedstawiony na luzie i co najważniejsze taki "sienkiewiczowski" motyw "ku pokrzepieniu serc". Przynajmniej ja to tak odbieram mając swoje 45+ 🙂

 

 

 

  • Like 2
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale piszemy o tym już od dawna. Kobiety chcą faceta zaradnego, opiekuńczego i dobrze zarabiającego. Jak jeszcze potrafi naprawić kran czy ogarnąć samochód to jest już super. A w zamian dostaje bałaganiarę, która nie potrafi pościelić łóżka czy ugotować najprostszego obiadu. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.