deleteduser197 Posted June 23, 2023 Share Posted June 23, 2023 (edited) 28 minut temu, I1ariusz napisał(a): @t0rek widzę, że ogarniasz trochę nazewnictwo. Mówiąc szczerze, to lepiej ogarniam nazewnictwo niż gram na wiośle Grałem kiedyś też na klawiszach i pewnym momencie stwierdziłem się, że przynajmniej nauczę się nazywać to, co mi się podoba. Także jako forma samopoznania. Teraz jest bardzo dużo kanałów edukacyjnych na Youtube, gdzie jest to tłumaczone wręcz łopatologicznie (choć raczej anglojęzycznych): A tak bardziej od strony progresji akordowych: A skoro przykłady sie podobają, to dorzucę taki nietypowy - nie jest to solówka stricte, ale autorski kawałek i tappingiem oburęcznym, ale uważam, że warto pokazywać rodzimych wirtuozów. Pan grał w Dżemie. I tu jego etiuda polirytmiczna: Edited June 23, 2023 by t0rek 1 Link to comment Share on other sites More sharing options...
I1ariusz Posted June 23, 2023 Author Share Posted June 23, 2023 @t0rek dzięki za materiały, chociaż ja generalnie kumam te tematy, to gdy mówię znajomość mam raczej na myśli operowanie tym ze świadomością na gryfie, a nie znajomość teoretyczną. Jakoś pykam na tej gitarze już lata, ale jestem tak dziwnie skonstruowany, że czasu nigdy nie mam na ćwiczenie tych rzeczy. Niemniej potrafię docenić, gdy ktoś to umie robić. 1 Link to comment Share on other sites More sharing options...
Recommended Posts