Skocz do zawartości

Cytaty


Wojownik Krwawy Orzeł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, to mój pierwszy temat, więc mam nadzieję że dobry dział.

Wrzucajcie tu swoje cytaty które was inspirują, albo które coś zmieniły w waszym życiu. Osobiście prowadzę notatnik z cytatami którym chciałbym się z wami podzielić, mam nadzieję że komuś pomogą, natchną do działania, albo komuś przydadzą się w dyskusji. Jeśli ktoś ma ochotę, może coś napisać o tym, jak dany cytat wpłynął na jego życie. Cytaty mogą pochodzić z wypowiedzi polityków, gier, powieści, piosenek, dzieł filozofów, filmów, lub dowolnego innego źródła. Jedyne o co proszę, to żeby każdy przy cytacie dodał skąd pochodzi dany cytat, jeśli ktoś nie wie, niech wpisze „unknown”.

Oto mój zbiór cytatów który prowadzę od kilku miesięcy, mam nadzieję że kogoś zainspiruje: 

 

Te pierdolone banknoty, to sterta papierów. - zeus

 

Nie byłem lepszy od innych, a obiecywałem być inny. - zeus

 

Ona tańczy, tańczy, a ledwo poznała kroki. - kali

 

Czym jest miłość, i czy przeznaczone mu jej doznać? - kali

 

Wszystko siedzi w twojej głowie - zeus i Bezczel

 

Nie możemy się kochać, po tej jednej zwykłej nocy - kaen

 

Gdy nie miałem prawie nic, niż powodów żeby żyć - reto

 

Zawsze jest pora, aby odzyskać stracony czas - popek

 

Zbudujmy razem most, i więcej go nie palmy, podaj pomocną dłoń, i pogódźmy się - popek

 

Nie ważne gdzie, nawet gdy będziesz sam, trzymaj garde wysoko i po prostu walcz walcz walcz, nawet gdy czujesz strach, albo już nie masz sił, musisz dotrwać do końca choćbyś miał tu paść na ryj - zbuku

 

Nie wstydzę się miłości, byłbym przecież hipokrytą - kaen

 

Kiedy wskazujesz palcem winnego, cztery pozostałe wskazują na ciebie - film bullet train

 

Jeśli ty nie panujesz nad losem, to on panuje nad tobą - film bullet train

 

Nie można uciec od samego siebie, przenosząc się z miejsca na miejsce. - Ernest Hemingway

 

Nie dotrzymałem słowa, danego samemu sobie - chada

 

Życie to kwestia wyborów - unknown

 

Kobiety to same kłopoty - kali

 

Pokazujesz mi kim jestem pokazując mi Wiktorię - reto ( lekko zmienione)

 

Twoje skille jak pustki w Tokio, nie istnieją bez szans, moje skille jak pustki w Tokio nie ma dla nich miejsca - reto

 

"Każda prawda przechodzi przez trzy fazy: najpierw jest szyderstwem, potem jest odrzucana, a na koniec jest uznawana za oczywistość." - Arthur Schopenhauer

 

Jeśli ja pierwszy zdechnę, będę czekał na ciebie suko w piekle, bo tam przecież moje miejsce jest - kaen

 

Baby są jak gołębie, najpierw jedzą ci z ręki, a potem srają na głowę - film „ach spij kochanie”

 

Wkopać drugiego w problemy przez własne kompleksy to chleb powszedni - zeus (cień nauczyciela)

 

To do sprawców przemocy, nie tylko tej, co ślad zostawia na ciałach

żeby złamać osobę jak patyk, niczego jej nie trzeba łamać - zeus (cień nauczyciela)

 

Ludzie są sztuczni, ludzie są trudni- zeus (cień nauczyciela)

 

"Szczęście nie jest czymś gotowym, pojawia się z twoich działań." - Dalai Lama

 

Nie chcę decydować o tym co uważasz za słuszne, lecz dlaczego tylko ja mam uważać? - eldo

 

Kłótnie zniszczyły wiele relacji na mej drodze, ale cóż, wiem co myśle nie na wszystko się zgadzam - eldo

 

Powrót do związku z ex, jest jak wysranie się, i wsadzanie sobie gówna z powrotem do dupy - własne

 

Mamy tylko dwa życia, drugie zaczyna się, gdy pojmiemy że mamy tylko jedno - Konfucjusz

 

Najwiecej kosztują rzeczy, otrzymane za darmo - Takemura, cyberpunk 2077

 

Fake it, till you make it - unknown

 

"Ludzi należy albo zjednywać sobie pieszczotą, albo niszczyć, bo za drobne krzywdy będą się mścili, a doznawszy wielkich nie będą już w stanie"- Niccolò di Bernardo dei Machiavelli 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wpadł mi ostatnio cytat z książki Stephena Kinga „pamiętnik rzemieślnika”, a nie chciałem tworzyć odrębnego pisarskiego wątku. Cytat brzmi „pisz przy zamkniętych drzwiach, poprawiaj przy otwartych”. Chodzi w nim o to, że powieść (lub cokolwiek pisanego) powinno się robić dla samego siebie, zgodnie z własną wyobraźnia, a poprawiać mając na względzie publikę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.