Skocz do zawartości

Doczepiane włosy


Rekomendowane odpowiedzi

Chcę siostrze sprezentować doczepiane włosy bo wiem, że sama poddaje się takim zabiegom od czasu do czasu. Tylko potrzeba mi więcej informacji. Na stronkach podają wagę tych włosów, ile gram tych włosów potrzeba na taki zabieg? Metody mocowania - wydaje mi się, że siostra stosuje ringi, ale nie jestem pewien czy to jest problem jeśli zamówię inne mocowanie? Czy jakość tych włosów jest zawsze odzwierciedlana w cenie? Są różne rodzaje tych włosów i jedne są znacząco droższe od drugich. Z długością i kolorem nie powinno być problemu bo zawsze można zamówić nieco dłuższe, a następnie podciąć albo zafarbować. Ostatnie pytanie - czy są sklepy, które powinienem omijać szerokim łukiem no i na które powinienem zwrócić uwagę?

 

Dziękuję za odpowiedzi na trapiące mnie pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@EVerest

Szczerze - powiedz siostrze o prezencie i niech sobie wybierze włosy do określonej sumy finansowej przez Ciebie. 

 

Nie chcę Ci mieszać w głowie, ja z kolei mam zasadę w prezentach: co blisko ciała, to intymna rzecz, której wybór musi być cholernie ciężki bez konsultacji z osobą, która będzie obdarowana.

 

I tym bardziej - skoro od czasu do czasu doczepia se włosy, to dlaczego BRAT idzie w prezent typu beuty dla niej? Ty chcesz ją na zeniaczkę wydać, czy jak? 😅

Wcześniej siostrze dawałeś prezenty tego typu? 

 

A może pomyśl o voucher do jakiegoś salonu fryzjerskiego/sklepu fryzjerskiego? 

 

W ogóle jakie zainteresowania ma siostrzyczka? 

 

Chyba, że martwisz się tak zdrowo o siostrę i słyszałeś, że wypadają jej włosy?

 

Mam łuszczycę, w wyniku tegoż cuda musiałam ściąć włosy, które były moim atutem. Włosy przestały mi rosnąć i moje chłopaki (mąż, ojciec, bracia) widzą, że mnie ten temat męczy. Gdyby mi sprezentowali doczepy, to i tak popłakałabym się - i z radości, bo mam wyjście z sytuacji, i ze smutku, bo to znaczy, że już bardzo widać ubytki włosów. Baba ciężko znosi zmiany w swoim wyglądzie, tym bardziej te na niekorzyść fizyczności i te w wyniku choroby, więc taki prezent by mnie nie trochę ściął. 😅

Ale ja to nie Twoja siostra!

 

Nakręciłam Ci, ale prezent dla baby, to dość skomplikowana kwestia

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, meghan napisał(a):

Baba ciężko znosi zmiany w swoim wyglądzie, tym bardziej te na niekorzyść fizyczności i te w wyniku choroby, więc taki prezent by mnie nie trochę ściął. 😅

Ale ja to nie Twoja siostra!

 

Nakręciłam Ci, ale prezent dla baby, to dość skomplikowana kwestia

Ciekawą kwestię poruszyłaś.

Faktycznie w skrajnych przypadkach taki prezent może być odebrany jak magiczne tabletki na przedłużenie qtangi.🤔

 

 

Ja to zazwyczaj mam problem, dobraniem prezentów dla najbliższych.🤔

Kuuurła kiedyś to nic nie było a wszystko było.🤣🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@EVerest postaw na biżuterię bransoletka, kolczyki nawet coś prostego co bedzię uzupełnieniem do innch już posiadnych błyskotek. Albo wręcz pezeciwnie coś rzucającego się w oczy. 

Ja dostałam od siostry sztywną, gładką bransoletkę, pasuje mi do wszystkiego. Przypomina mi o siostrze i to w niej najbardziej lubię.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@meghan

Wcale nie nakręciłaś mi. Słuszne i celne uwagi. Uzmysłowiłaś mi, że z takim prezentem to się czuję jakbym z nasłonecznionego pomieszczenia wszedł do ciemnego pokoju bez okien, a ktoś zamknął drzwi i szukałbym klamki z wyciągniętymi rękami. Najrozsądniej będzie jej po prostu powiedzieć co zamierzam i niech mi da wskazówki.

 

Co do pytań. To siostrze wypadają włosy po tym jak zaczęła leczenie hormonalne. Mówiła, że spadła jej jakość jej włosów podczas leczenia i jest to dla niej dyskomfort. Nosi włosy doczepiane (nie wiem czy non stop) i wiem, że to byłby na pewno trafiony prezent.

 

Dzięki za odpowiedź 👍

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@EVerest

Super!

Nie wiem, jak wygląda Twoja komunikacja z siostrą, więc zacznij temat od pytania "a po co Ty se w ogóle siostra doczepiasz te DODATKOWE włosy?". 

Siostra sama się rozgada na ten temat i wtedy wchodzisz z pytaniem"a co chciałabyś pod choinkę?".

 

Powodzenia! 

Zdrówka dla siostry!

 

P.S.Jesteś spoko brat! 💪

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.