Skocz do zawartości

Ciekawa oferta pracy


Lambert

Rekomendowane odpowiedzi

Bracia prosba o wsparcie.

Pojawiła sie ciekawa oferta pracy na stanowisko Plant Managera. CV I List motywacyjny juz poszedł. Nie wiem czy się ze mna skontaktują, ale jesli tak to chce byc przygotowany.

Po pierwsze to: mam duze doswiadczenie w pracy w produkcji, wiem co z czym sie je. Od wielu lat pracuje w roznych firmach na stanowisku inzyniera jakości m.in. w automotive. Mam jakies doswiadczenie w koordynowaniu pracy ludzi, moze nie duże,  ale tez nie małe.

 

Nie wiem jakich pytań moge sie spodziewać na wstepnej rozmowie telefonicznej. Na pewno padnie pytanie o zarobki. Sprawdzalem w internecie i kwoty na tym stanowisku to totalny rozstrzał, miedzy 9k brutto a 30k brutto. W zaleznosci od rozmiarów firmy i miejscowości.  Ta do ktorej aplikuje zajmuje sie recyklingiem, miejscowosc 60 km od Warszawy, okolo 20tys ludzi, obstawiam ze w placowce pracuje kilkanascie osób.  Jaki zakres kwotowy uważacie ze bedzie sensowny?

 

Nie mam jakiegoś wielkiego ciśnienia, ale wole byc przygotowany do rozmowy niż na łapu xapu coś wymyślać

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, fruit napisał(a):

Jako plant manager będziesz zarządzał produkcją w całej fabryce, jakie masz doświadczenie w tym kierunku? 

 

 

 

 

Zarządzałem laboratorium na stanowisku kierownik Labu, 6 osób. Jestem po inzynierii produkcji, teraz tez koorynuje prace zespołu.

To nie to samo co cała produkcja, wiem, bo z produkcją pracuję wiele lat. Mam chcęć spróbować.

Czy mnie w ogóle rozpatrzą jako kandydata - nie wiem. Wiem natomiast, ze chcę być przygotowany do ewentualnej rozmowy.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Libertyn napisał(a):

Bliżej 9 niż 30. To recykling. Nie fabryka Mercedesa lub Intela. 

Myślę z e intelu czy Mercedesie szefowie zarabiają sporo wiecej niz 30k.

 

Nie mniej jednak tez jestem tego zdania, ze jest to bliżej 9k niz 20k. Myslalem, zeby spróbować to wypośrodkować i strzelic w 13-14k do ręki. Nie wiem czy to ma jakikolwiek sens, stad moje pytanie tutaj. Moze ktos ma lepsze rozeznanie niz ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.