Jump to content

Libertyn

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  6,713
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4
 • Donations

  0.00 PLN 

Libertyn last won the day on November 15 2020

Libertyn had the most liked content!

Community Reputation

4,933 Świetna

About Libertyn

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Dundoland
 • Interests
  Royal Navy, Egiptologia

Recent Profile Visitors

6,111 profile views
 1. @niemlodyjoda A jakieś konkrety. Bo to co piszesz w zasadzie niewiele wnosi do tematu jak zagadać. I przestań się zachowywać jak gimnazjalistka i na wszystko reagować "haha"
 2. Technologia nic nie zrobiła. Desperaci natomiast wiele. Nie. To nie jest kwestia kraju, To jest kwestia możliwości danej osoby i jej środowiska. Możesz pojechać gdziekolwiek, ale jak zaczniesz podbijać do miejscowych elit to Cię wyśmieją. Rosjanki? Spoko, ale wątpię by Rengers miał powodzenie u lasek które sobie mieszkają przy Arbacie albo Newskim Prospekcie. Dla nich będzie Polakiem Biedakiem. Co innego u przeciętnej zjadaczki chleba gdzieś z Niżnego Nowogrodu. To samo Azja. Niby te Azjatki są takie cudowne. Ale w Indochinach i na Filipinach ten białas jest chodzącym a
 3. Nigdy nie byłem na żadnym PUA. Podchodzić na żywca nie miałem odwagi jeśli nie miałem kontekstu. Jeśli dana panna była dla mnie niewiadomą. Co nie oznacza że na żywca nie podbijałem. I nigdy nie było tak że dziewczyna sama w sobie celem była. Nie. Ćwiczyłem raczej pewność siebie i język. Z tego co pamiętam. 1. Jechałem skm i obok mnie siedziały 3 dziewczyny. Gadały coś między sobą, rozumiałem może co trzecie słowo, Zwyczajnie się zapytałem skąd są i okazało się że z Kosowa, i przyjechały na projekt. Zacząłem się je wypytywać o rodzinne strony o to jaki to projekt, jak długo będą
 4. Chodzi chyba o karmienie piersią itd. Opieka nad niemowlakami to coś do czego kobiety są przygotowywane od dzieciństwa.
 5. Roisz sobie kochasiu. Wystarczy rak prącia i masz jak w banku że patrząc na wyprowadzoną cewkę moczową będzie ryczał i uważał się za zero. W depresji umysł zwala winę na osobę w depresji. Nie na świat dookoła. Nie na feminizm, nie na reptilian, nie na rząd. Nie na toksyczną partnerkę. Na siebie. Cokolwiek źle się dzieje. To jest wina osoby w depresji. Wszelka krytyka jest z zasady słuszna.
 6. Ja nie chcę zupełnie bobo. I to od razu sygnalizuje co by nie mieć problemów pod tytułem, mamy haj hormonalny i sprzeczne plany na przyszłość Co? Obracasz się wśród milionerów czy jak? Ciekawe dlaczego. Nie nazwałbym tego uległością. Nazwałbym to wielką pasywnością, tumiwisizmem.
 7. Masa związków jest niedopasowana. Widzę to po moich rodzicach. Dwa, masa facetów próbuje kobiety kupić. Czy to kasą, czy to usługami, czy to nadmierną uprzejmością, podkładaniem się. I nawet nie tyle je kupić co wy projektowane łaty na własne deficyty Kto ją takim czynnikiem uczynił, i czy nie jest tak że to jest dwustronne? Moja psiapsia teraz się umawia z facetem który ma dwójkę dzieci. I w dodatku jebniętą ex. W związku decydować? Nie. To już nie te czasy, teraz są czasy konsensusu. Ale mogę decydować o sobie, o tym jakie zachowania toleruje, co ma dla mnie znaczenie a
 8. Wchodzenie w relacje z kimkolwiek by go potem naprostować jest szczytem debilizmu. U obu płci. Czym jest rola uległego misia? Bo wiele razy czytam tu ten frazes i nie wiem czy chodzi po prostu o typ wspierający czy typ nieogara który sobie daje na głowę wejść z racji na bycie nieogarem i trzymanie się laski jakostatniej deski ratunku.
 9. W jakich? W Hrubieszowie? W Hajnówce? W Prudniku? Nowym Dworze Gdańskim? Sadysta, ja na 40 w pojedynkę ledwo się mieszczę
 10. Przykro mi to mówić. Ale TY nie możesz nic zrobić. On musi sam chcieć. Musi zaryć w dno by się odbić. Paradoksalnie najbardziej mu może pomóc kolega ćpun, który na jego oczach się przekręci.
 11. Nie i tak. Pozytywne nastawienie nie gwarantuje sukcesu. Jednakże negatywne gwarantuje porażkę w tym czy innym znaczeniu tego słowa.
 12. I w tym marszu idzie mgtow wspólnie z kilkoma odmianami feminizmu.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.