Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Libertyn

Użytkownik
 • Content Count

  246
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Libertyn last won the day on April 13

Libertyn had the most liked content!

Community Reputation

112 Świetna

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

148 profile views
 1. Facet nie musi też mieć wypasionego samochodu, markowych ubrań, dobrego zegarka. Ciuchy z lidla i stary Wieśwagen wystarczą.. Oh wait, nie. Dobry zegarek i ciuchy oraz porządny samochód są dla faceta. On się nimi cieszy. Wiele kobiet tak podchodzi do swojego wyglądu. Czasem odstawiają się by widzieć zazdrosne spojrzenia szarych myszek.
 2. Rozumiem że jakby lasce przywalil to też byś uznal za słusznie A potem będzie płakał że się mu zapuściła. Co w tym zlego? Co złego w byciu miłym? Rozumiem że jak będę mial dziewczynę to mam być zupelnym chujem w stosunku do innych kobiet, a ona traktować wszystkich z góry by mi korona z glowy nie spadla?
 3. Ja nieraz czytam zwierzenia tutaj i się zastanawiam jak to wygląda z drugiej strony. Bo najłatwiej jest pisać o cudzych winach bez zadania sobie pytania "Czy postępowałem właściwie?" "Czy to jak traktuje ją byłoby ok w drugą stronę?". Żyjemy w społeczeństwie gdzie około 1/3 ma problemy ze stanami depresyjnymi. Dodajmy do tego DDD, DDA, Narcyzm, CHAD, nerwice,traumy. W znacznej mierze nie zdiagnozowane ani nie przerobione a więc nieraz wpływające na nasze poczynania i zachowania. Jako że dla nas to jest norma, to myślimy że jesteśmy normalni i w porządku tylko babie coś odbija. Dla drugiej osoby nasza norma może zaś być toksycznym zaburzeniem. Jako że od zaburzańców się spierdziela to potem możemy się budzić z ręką w nocniku. Inna sprawa że zaburzańców ciągnie do siebie nawzajem.
 4. No i co z tego że kobieta. Kobiet jest wiele. Mają różne poglądy. Opinia jednej anonki mi wisi. Niech sobie mną gardzi. Kij z tym.
 5. Zieew. Znam takie osoby.Seks niby codziennie ale ona tylko lekko się wypina a on korzysta. Jak z dmuchaną lalą.
 6. Aha. Tylko trzeba nim odpowiednio poruszać. Jak panna chce oralnie analnie i waginalnie się stymulować to może byc ciężko..
 7. Przede wszystkim droga @Florence. Kim Ty jesteś by orzekać za mnie co jest dla mnie upokarzające a co nie? Projektujesz własny strach wynikający z analogicznej sytuacji (Cuckquean) na mnie i moje odczucia oraz zapatrywania na całą dynamikę relacji damsko męskich po czym włazisz mi na głowę i mówisz jak ma być bo akurat w Twojej psyche się uroiło że posługuje się tymi samymi wartościami co Ty i mam tożsame przemyślenia. Tak nie jest. Jestem ponad to. Skoro dla innego użytkownika dana fantazja i potencjalna chęć jej spełnienia jest wystarczająca by zrywać całą relacje to ja się zastanawiam po co tą relacje nawiązywał. Co go tak naprawdę z drugą stroną łączy. Mi by to osobiście aż tak nie przeszkadzało. Ale to idzie w dwie strony. No i wolę mieć to pod kontrolą. To aż seks. Ludzka seksualność to olbrzymie zagadnienie. Seks wyjąwszy prokreacje to zabawa. Bardzo przyjemna zresztą. Wielokąty dają doznania, których tradycyjnie nie ma możliwości zaspokoić. Choćbym nie wiem jakim alfa bym nie był to drugi penis mi nie wyrośnie. Tym bardziej trzeci. A ja chciałbym by moja partnerka doznala jak najwięcej rozkoszy. Bo tak się sklada że szalenie mnie to rajcuje. To że masz problem z tym co jest czy nie jest dla mnie upokorzeniem to nie mój problem. Uzasadnij swoją pewność. Moim zdaniem alfa by mial to w nosie bo by pokrywal kolejną. Lepsze to niż zdrada na boku ze względów higienicznych. Jak laska ma te fantazje to wolę by je spełniala tak by czegos nie zlapać. Bo to oznacza też syf u mnie.. No i najważniejsze.Jeśli laska w LTR z takim czymś do mnie wyskoczy to oznacza że: Ma jaja o tym mówić, Ufa mi na tyle by o tym powiedzieć, Moja opinia jest ważna Powodzenia w szukaniu chlopaka z dwoma lub trzema gdy zechcesz poczuć sie wypełniona. A tak serio. Nie musi chodzić o seks. Może też chodzić o medical fetish czy podwieszani Sorry. Wole być zupełnym beta i dopuścić riggera co się zna niż byc alfą z laską, która uległa wypadkowi bo umieścilem węzły w złych miejscach i podczas podwieszania wytrąciłem jej łopatke. Raczej z tym że nie lubisz urozmaiceń. Tego co z nią jest. Wpisane w kulture. Laska mogła być z innym bo jej parter mógł prawdopodobnie nie wrócić z wyprawy. Czekać trzy lata na powrót chlopa podczas gdy od dzieci zależy jej bytowanie to była głupota.
 8. Ale już Germanin czy Wiking by nie miał oporów. Bo po prostu kobieta byłaby z nim a nie jego
 9. Wiesz. To jest dość finezyjna forma hazardu. Dla pewnych ludzi obstawianie spermy czy koni wyścigowych nie czyni różnicy. Osobiście mnie to nie kręci. Ale wiem że niektórych tak. Zwłaszcza gdy można pojechać zagranicę i po prostym teście dokonac aborcji
 10. Kurwa. Gadam często z laskami. I co druga, bez względu na ubiór ktoś zawsze się przyczepi do cycków czy dupy. Dżinsy, spódnica,sukienka, dresy do joggingu. Bez znaczenia. Jak dziewczyna ma obfite kształty to chyba pełna zbroja maksymiliańska będzie nie dziwkarska. Celowo? Gdzie to masz napisane? Gdzie masz napisane źe są skąpe? Bo jak jest w relacji to ma klękać i sluchać pana i władcy i jego opinii.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.