Jump to content

Libertyn

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  5365
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4
 • Donations

  0.00 PLN 

Libertyn last won the day on November 15 2020

Libertyn had the most liked content!

Community Reputation

3770 Świetna

About Libertyn

 • Rank
  Kapitan
 • Birthday September 13

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Dundoland
 • Interests
  Royal Navy, Egiptologia

Recent Profile Visitors

4187 profile views
 1. https://krytykapolityczna.pl/kultura/wasielewska-beauty-and-the-geek/ Tak to tu zostawię. Czekam na edycje incel i julka
 2. XD. Bo praca w wielu miejscach po prostu wyparowała do Azji. A drugiego New Dealu jak za Roosevelta nie zrobią bo to już jest uważane za socjalizm. Większość biorących socjal jednocześnie pracuje. Zwyczajnie socjal jest traktowany jako redukcja kosztów. Po co godnie płacić jak można socjal wykorzystywać? Tak działa choćby Amazon. Przecież często sami sobie defekujemy na siebie nawzajem. Ponoć nikt nie zgnoi Polaka jak Polak który poczuł że rodak jest od niego zależny. Lewica dąży do regulacji. To prawica nadstawia tyłka i licytuje się na upusty podatkowe byleby jakieś korpo z
 3. A wiesz jak wyglądała Japońska droga do kapitalizmu? Reformy generała Parka w Korei Południowej? Reformy Czang Kaj Szeka na Tajwanie? Albo Lee Kuan Yew w Singapurze? A wiesz że gdyby nie antyrynkowe przejecie złóż ropy w Emiratach i KSA to Dubaj by dziś był jednym z biedniejszych państw na świecie? A wiesz ile ludzi rok rocznie umiera z głodu pomimo celowego niszczenia tysięcy ton plonów by utrzymać rentowność?
 4. I teraz te kraje kapitalistyczne biednieją, bo kapitalizm ich czasów był super dopóki istniał sojuz. Oczywiście biednieją jako społeczeństwa, nie jako indeksy giełdowe. Z momentem uwolnienia się na rynek setek fabryk z Chin, zaczęło się robić znacznie gorzej. Bo tylko debil by nie zwalniał załogi jankesów robiących po 10 dolców na godzinę i nie zatrudnił chinoli robiących po 10 centów. A i tak najlepiej było w Zimbabwe, Wystarczyło się nazywać Mugabe i się miało złoty kibel oraz pałac.
 5. Pedofilia happens. Zawsze i wszędzie. Dzieciak powinien wiedzieć co można a co nie, a nie bądź grzeczny wobec wujka lub ciotki i się zachowuj. Masa przypadków jest zamiatana pod dywan, bo dotyczy bliskiej rodziny Widać cos mało się interesowałeś i nie wychodziło to poza okres 1914- teraz. Były czasy gdy pracodawca mógł siłą doprowadzić Cie do pracy a na strajk reagowano wzywaniem wojska A co jest prawdą? Prawica tak ma z Hong Kongiem. Bajają o super rozkwicie po reformach Denga z poziomu rybackiej wioski. A jak im sie cośwytknie to jest problem. I nawet jak masz rację to i ta
 6. Aspekt polityczny jest niezbyt ważny. Ale warto pomyśleć o polskim. Skoro jest narodowy zryw by ściągać delikwenta z Anglii za wszelką cenę, to przyklaśnie się też podwyzkom ZUS by polepszyć sytuacje Polaków w Polsce. I co wtedy zrobią narzekacze na ZUS? Przywdzieją szaty Polakobójców w imię oszczędności? Czy jak będą dłużej i ciężej pracować? Ja tam firmy nie mam, ale mój ojciec ma. W Anglii jest common law. Masz tam prawo dynamiczne. Jednego by tak potraktowali to naraz by cała masa podobnych spraw się potworzyła, precedens by był. I by musieli wtedy sami to ogarniać bo skoro Polak
 7. Problemem jest jak tą szkodę dla przedsiębiorstwa definiujesz. Bo szkodą może być nawet przymus do czasowego wypłacania pensji. Gdy np. się nie powodzi. Szkodą może być wymóg stosowania bhp czy organizowania toalety. A jest masa firm w budowlance gdzie wyrzucają Cię i odbierają po 12 godzinach. Leje? Mokniesz, Musisz się wysrać? To w krzaki. Teraz szkodą dla przedsiębiorcy może być dokładanie się pracownikowi do rachunków tytułem pracy zdalnej. Kwestia braków kadrowych i wieloletniego niedofinansowania oraz chaosu organizacyjnego i braku ujednolicenia systemowego. Prosty p
 8. Nawet nie chciałbyś wiedzieć jak nazywam zawalidrogów na rowerach. Życie != wegetacja jako koszt. O ile powinni podwyższyć ZUS dla przedsiębiorców? Bo na utrzymanie takich osób idzie też z ZUSu.
 9. Widzisz. Musi się podobać. Ale warunkiem podobania się nie jest wzrost z przedziału 165-170 , miseczka B i lekko trójkątna broda.
 10. Z wyglądem faceta jest jak z wyglądem kobiety. To że kogoś postrzegamy jako osobe atrakcyjną nie znaczy że ona ma ten konkretny typ urody. Mi często podobają się kobiety które w wielu aspektach się od siebie różnią. Mogą mieć różny wzrost, kolor oczu, włosów, rozmiar piersi, wreszcie mogą mieć różny kształt szczęki. Ale, niech mają odpowiedni tembr głosu, modulacje, pasje w oczach i w głosie i już na nie lecę.
 11. A wiesz że wielu meneli kiedyś mogło robić to samo a nawet więcej? Po prostu . Kilka cugów alkoholowych za dużo i żonka/rodzic/dziecko wymieniło zamki. Rozumiem. Rozumiem też że pokrywa szkody do jakiejś kwoty. Potem płać sobie sam. I tak ma więcej niż przekonanie o tym że jakiegoś randoma trzeba ratować za wszelką cenę, tylko dlatego że jest Polakiem w UK a nie w Polsce. Zatrzymanie pracy serca-> zatrzymanie dopływu krwi do mózgu -> holocaust neuronów. Nie odzyskuje przytomności i może jej nigdy nie odzyskać. A może ją odzyskać w takiej formie która wyklucza j
 12. I kto nie pracuje ten nie je. A ja komunistą nie jestem. Do czasu i poza szpitalem. Bo to koszty dla ubezpieczyciela. Każdy płaci podatki. Nawet skończony menel płaci vat i akcyzę gdy kupuje Parkową Ale oni też płacą podatki. Niedługo kampania 1% Korzysta.
 13. Chyba że trafiasz na taką co z roziskrzonymi oczyma słucha o Twojej pasji. Wtedy można gadać godzinami. I fakt, to trochę jak z dzieckiem.
 14. Nigdy nie będzie tak ze każda na Ciebie poleci jako na partnera. Nawet jak smv masz 10/10 to i tak większość będzie w Tobie widziała zabawkę do łózka. Dildo z kilkoma funkcjami. Jak jesteś ciekawy to część dziewczyn będzie już Twoja. Jak masz coś czym możesz zabłysnąć. Jak jesteś ciekawy i masz ogarniętą psychikę to nawet jak panne zabierzesz na partii szachów, to będzie sama prosiła o więcej.
 15. To jest cały pies. W sensie głowa. Ciało, podobnie jak amputowane kończyny stało się odpadem medycznym. Pies nie został wskrzeszony. Pies po prostu nie umarł, a został utrzymany przy życiu Dokładnie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.