Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Libertyn

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  2543
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Libertyn last won the day on April 13 2019

Libertyn had the most liked content!

Community Reputation

1611 Świetna

6 Followers

About Libertyn

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Dundoland
 • Interests
  Royal Navy, Egiptologia

Recent Profile Visitors

2142 profile views
 1. A jako biologiczny? A trąbienie na youtube to bardzo dobra rzecz bo jest kubłem zimnej wody dla innych skorych do adopcji
 2. Pomagają, ale raczej na zasadzie robienia sita i odrzucania ludzi którzy się nie nadają. Następnie dopiero dając wskazówki. Zresztą te wskazówki mogą być nieprzydatne w danym przypadku. Spektrum jest bardzo szerokie i osoby z autyzmem spotkasz w kampaniach 1% i w dziale IT swojej firmy. To trochę wróżenie z fusów. Dzieciak może wysyłać te same sygnały z różnych powodów. Może np niszczyć zabawki edukacyjne uczące liczenia, bo się irytuje dziwnymi znaczkami których w życiu nie ogarnia, a może się irytować bo w pamięci wyliczyło średnią prędkość jazdy ze żłobka do domu a mu podtyka się teraz zadania dla debili w rodzaju ile to jest 2 + 2. W różnych krajach procedura adopcyjna różnie działa, czasem masz pomoc, czasem lakoniczną informacje, czasem masz po prostu podtykane papiery pod nos bo w takim Kongo nikt nie bawi się w diagnostykę przypadłości psychicznych Owszem. Ale to jak ze starym samochodem. Wiesz jakie mogą być problemy. Ale jak nagle wszystko co możliwe szwankuje to wywalasz na złom Albo babce się wydawało ze jakoś to będzie, i adoptowała nie tyle dziecko co projekcje. Zależy od przepisów w danym miejscu. To Stany. Tam w pewnych kwestiach jest trzeci świat
 3. Heh. Zwrotka. Nie ma co się bulwersować. Jest masa ludzi którym się wydaje że uda im się z adopcją. Biorą sobie dzieciaka z bagażem. Myślą że otoczą go miłością i będzie ok. Czasem nie są w stanie. Czasem dzieciak rozwala małżeństwa. Czasem jest agresywny względem dzieci biologicznych. Czasem ma FAS i chocbyś sto razy mówił że kot miałczy to jak się zapytasz co mialczy to dzieciak powie że samolot bo nie trybi. Czasem dzieciak był molestowany i pod wpływem triggera zaczyna odgrywać wspomnienia. Czasem dzieciak wymaga olbrzymich środków na terapie i traci się pracę i wtedy lepiej zwrócić niż ryzykować pogorszenie jego stanu. Osoby Autystyczne mogą na przykład nigdy nie odezwać się do momentu nauki pisania. Byc jak komputer bez monitora. Wyobraźcie sobie że macie syna, który nie mówi. Nie okazuje emocji wyższych. Nie macie bladego pojęcia czy was rozumie, czy nie. Jakbyście postąpili? Jakie by były wasze uczucia do niego?
 4. Raczej z pieskiem powinno wszystko być ok Cóż. Bywa. Ale olanie wzbudza olanie Co chcesz osiągnąć? Co Ci to da? Co zamierzasz osiągnąć? Orbitować? Ale chcesz jednocześnie powrotu. Wspólnych wycieczek itd. Tylko bez bycia jej ucieczką. Pytanie co jej po tym To znaczy? Ma. Tylko że efekty nie muszą być takie jakbyś chciał by były Niby czemu? Domknąć w jakim sensie?
 5. Normalne przy szczeniackich miłostkach. Ta pierwsza zawsze jest naj Bywa. Brak porównania i masa wspomnień Ale to było sporadyczne. Na dłuzszą metę to męczące jest. Może. Jej życie było nijakie. Nudne. Ty zaś byłeś tą lepszą połową, tą budzącą podziw. Może byłeś jej życiem. Ucieczką od problemów Z czyjej strony? Bywa i to jest naturalne że czułeś się osaczony. Wierzę. Ona była natrętna, natarczywa. Tyle od siebie dawała atencji i nie rozumiała że może to męczyć i przynosić efekt odwrotny od zamierzonego. Jak chłopak wkurzony że laska mu dupy nie daje mimo postawionego obiadu Toksyczna dziewczyna. Trzeba było postawić granice Nie masz porównania. O tak. Miłość zaborcza, osaczająca. Żebrząca o uwagę. Miłość narzucająca się. Wampiryczna. Powinieneś się cieszyć Byłeś jej obsesją i żywicielem. Desperacja. A nuż byś się zgodził i by się Tobą karmiła całe życie Jesteś ćpunem na odwyku. Ona Twoją heroiną. Tęsknisz nie tyle za nią co za bajzlem emocjonalnym jaki ona w Twej głowie robiła Coś tak oczywistego że wnerwia, znikło. Ból odstawienniczy. Ciągle o niej myślisz. Sam w tym tkwisz dla jakiejś masochistycznej przyjemności. Było, minęło. Za dużo wolnego czadu? Brak znajomych? Bzdura. To że spędziliscie fajne chwile i ty do nich powracasz nie sprawia że jest ideałem Bzdura. Lol. Straciłeś dealera Tak. Poczekaj jeszcze z rok i o niej nie myśl Przedtem się starałeś? Nie. Po prostu nie stawiałeś granic i nie wymagałeś przestrzeni Norma. Rollercoaster. A Ty mogłeś się realizować jako ratownik Po co? Bo to słaba dziewczynka która bez żywiciela nie przetrwa? Skoro nie mozesz być taki jak ona chce to nie jesteś jej potrzebny. A ona szuka kolejnego idealnego żywiciela. Ty tęsknisz za hajem.
 6. To nie bedzie drapieżny kapitalizm. Yo będzie kapitalizm chleba i igrzysk
 7. Prostytutki męskie obsługują na ogół gejów. Kobieta jak ma chcice to może pójść do klubu czy dać ogłoszenie i wybierać z masy napalonych samców. Żigolo tylko dla kobiet by nie wyżył.
 8. BraciaSamcy też tu mają swój udział. Niektóre lemingi już za to płacą by sobie bezpiecznie poruchać. Robią sobie wazektomie itd. Nawet nie potrzeba takich programów. Chyba że przepisze na kogoś. A młodzi faceci przerażeni wizją posiadania dziecka? Jak się okaże że nie da się cofnąć to też będą płakać Nie trzeba nawet za darmo nic dawać. Wystarczy tylko sprawić by dziecko kojarzyło się z balastem. Nie. Bogatsi będą takimi samymi lemingami. Wszak bogactwo się buduje. A na początku jeśli nie jest się dziedzicem fortuny to klasyczny model rodziny nie będzie preferowany. Nie. Będzie, w sumie już jest masa singli 35+ szukających stabilizacji. Z rozwiniętą pozycją zawodową i finansową Stworzenia rodzinki, ale bez wyrzeczeń. Koniec końców stare panny kupią koty a starzy kawalerowie kupią golddiggerki. I będzie mały kłopot jak wazektomi nie da się odwrócić. To nie czasy "czy się stoi, czy się leży herbowemu się należy" Twoja wizja nie pasuje do kapitalizmu. Pasuje natomiast idealnie do feudalnej arystokracji.
 9. Normalne są też powodzie, epidemie, trzęsienia ziemi i pożary lasu. A jednak robi się wszystko by ich efekty zminimalizować. Normalne są też zmasowane wędrówki za lepszym klimatem i warunkami. Normalne jest też to że zwierzęta i bakterie migrują tam gdzie jest przyjazny klimat. Normalne jest masowe wymieranie.
 10. Dadzą. Z własnej woli. Albo właścicieli się wywłaszczy a zarządy skolektywizuje. Wszak głodna zdesperowana masa ma w nosie jakieś prawa własności które skazują ją na głód.
 11. Moim zdaniem powinno to być w Polsce. Przy likwidacji wszystkich innych zasiłków, dopłat itd. Zgaduje że niewiele by się zmieniło
 12. Gdzie Ty takie wynajdujesz? Nie znam żadnej dziewczyny z takim poglądem na życie. Co innego zwolenniczki welfaryzmu ala Szwecja. Osobiście nie. Nie mniej pewna @Fit Daria pod pewnymi względami do tego pasuje Po jojczeniu na ceny mieszkań sam miałem cię za bliskiego socjalizmowi. No cóż. Dlatego nie tylko wygląd jest ważny Socjalizm to zło. Stwierdzenie na poziomie 6 latka. Często nie poparte niczym poza szczeniackim "bo tak, jak tego nie wiesz toś głupi komuch" Totalną ciotą? Czyli? Z drugiej strony kim jesteś by oceniać? A może dla niego synonimem cioty jesteś Ty? Pod pewnymi względami wszyscy tu są lewakami. Zależy co uznamy za prawicę. Dla pana poniżej nawet konfederacja jest zbiorem lewactwa: Klemens Lothar hrabia von Metternich. Kanclerz Cesarstwa Austrii. Architekt ładu europejskiego po 1815. Zwolennik ancien regime. Ze stołka wykurzyła go dopiero Wiosna Ludów. A tym co uznają socjal za coś stricte lewicowego przypominam że pierwszym państwem które wprowadziło programy socjalne było Cesarstwo Niemieckie pod kierownictem Otto von Bismarcka. Zaś w UK programy socjalne były głównie wprowadzane przez Torysów
 13. Hmm. Większość przestępstw jest związana z nizinami społecznymi. Nieraz to przestępstwa wiązane działające jak domino. Bo ja wiem. To naturalny mechanizm. Skrytykuj polską historie i postawy polaków to masa zacznie wyzywać od ojkofobów. Skrytykuj Izrael- wiadomo Detroit to większa historia. I nie jedyne upadłe miasto w stanach. W ekonomii jest teoria pierwotnego rynku pracy i wtórnego. W Detroit tym pierwotnym rynkiem były koncerny motoryzacyjne. GM, Ford, Chrysler. Produkowały one na miejscu i zatrudniały masy ludzi, którzy tworzyli rynek wtórny. To ściągało masę imigrantów. Czarnoskórych z południa ale też np. Polaków. Ludzie się bogacili. Powstawały jednocześnie olbrzymie drogi. Ludzie zaczęli się przenosić na przedmieścia. Razem ze swoimi podatkami. Nie mniej byli zastępowani przez innych. Problem pojawił się z dezindustrializacją. Wskutek otwarcia się Chin na inwestycje z zewnątrz, masa fabryk przeniosła swoją produkcje zagranicę. Ludzie w nich pracujący potracili pracę i naturalnie przestali kupować tyle samochodów co niegdyś. Kryzys naftowy zaś zmienił też ich zwyczaje. Krążowniki szos zaczęły ustępować bardziej ekonomiczym samochodom z Europy lub Azji. Koncerny motoryzacyjne zaś zaczęły szukać oszczędności. Outsourcing. Zamykanie fabryk. W Detroit została biedota i management dojeżdżający z przedmieść. Sale widowiskowe służą teraz za parkingi. U nas dokładnie to się działo bodajże w Wałbrzychu. Likwidacja kilku kopalni i masowe bezrobocie. Zdefiniuj co oznacza zachowanie niepewnie. Niektórym Polakom na robotach przymusowych w III Rzeszy też. Czy oznacza to że powinniśmy być wdzięczni? Arabowie, Berberowie. Plemiona zwycięskie handlowały pokonanymi. Swoją drogą, na dworach szejków i innych berberyjskich władyków bywali biali niewolnicy, choćby marynarze. Zachowały się nawet wspomnienia jednego z nich. Były czasy gdy Wiślanie sprzedawali Polan i na odwrót. Z jakiegoś powodu Słowianie w wielu językach brzmią identycznie co niewolnicy. W Singapurze by to nie przeszło. Mogę perły postawić przeciw kamieniom że uczestnicy zamieszek uważają się za patriotów. Wszak USA narodziło się od zamieszek W Yad Vashem masz natomiast upamiętnionych Japońskich dyplomatów. https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Chiune_Sugihara
 14. A gdyby nie Związek Socjalistycznych Republik Radzieckich to byśmy prądu nie mieli. Podobna logika.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.