Jump to content

Libertyn

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  7,956
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4
 • Donations

  0.00 PLN 

Libertyn last won the day on November 15 2020

Libertyn had the most liked content!

Community Reputation

5,972 Świetna

About Libertyn

 • Rank
  Major
 • Birthday September 13

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Dundoland
 • Interests
  Royal Navy, Egiptologia

Recent Profile Visitors

8,512 profile views
 1. Myślę że jej facetowi obecna sytuacja jest na rękę. Rodzice nie suszą głowy o ślub i dzieci. Ona go nie szanuje, ale tak realnie mało jest kobiet które szanują partnerów "z prikazu". Pani się władowała w taką relacje to wyszło jak wyszło. On pewnie całe życie nie był szanowany więc nawet nie ogarnia że coś jest nie tak. Bo dla niego to norma. Kłamstwa może są z powodu lęku przed oceną porażki. Rozwód jak już to będzie z jej inicjatywy bo dla niego to niepotrzebny chaos w życiu. Wiele osób takich jak on chce po prostu by się wszyscy od nich odpierdolil
 2. Chyba że ich do tego zmusimy swoją postawą. Niektórzy już im szlifują noże do urojonej rzezi. Jaka polityka polska doprowadziła do rzezi Wołyńskiej? Mianowicie taka która zepchnęła Ukraińców do rangi obywateli drugiej kategorii i ich szykanowała.
 3. Nie. Mi to wisi. Dla mnie liczy się to co reprezentuje jednostka w stosunku do mnie i mojego otoczenia. Ja też nie oczekuję przeprosin od Zelenskiego za Wołyń, ani też nie dostaję ataków paniki bo Ukrainiec gdzieś w PL coś zrobił. Ja nawet rozumiem dlaczego Bandera jest tak popularny Ale @Obliteraror nie.
 4. Jak określić typa który wznosi takie hasła i nie robi nic by przyczynić się do ich realizacji? Bo działalność gospodarcza to jest też Kebs prowadzący przez Turka Nawet jak to będzie dobry fachowiec, z portretem Bandery w mieszkaniu?
 5. Dobre czasy etnicznej Polski zostały koncertowo rozjebane przez etnicznych Polaków.
 6. Nie boję się bardziej niż Niemiec boi się o wzrost dziczy zza Odry w swoim uporządkowanym kraju. Polacy piją, śmiecą i kradną samochody. To jest jeden ze stereotypów na nasz temat.
 7. Francuzi? Niemcy jak się przeproszą z Atomem?
 8. Imo. Dobrze że mandacik. Szkoda tylko że mandacik jest rzadki. To co się dzieje to efekt braku wyobraźni, kombinatorstwa i przymykania oka. Najpierw przymykasz oko na kolegę który ściąga albo wypluwa gumę w trawnik, potem na kumpli który nie sprzątną po ognisku i puszki/butelki po browcach i pety zostawią przy miejscu ogniska. Potem może sam na posesji myjesz i woskujesz samochód a popłuczyny spływają na drogę i czy rowu przydrożnego A jak jesteś na urzędzie to przymykasz oko na nieprawidłowości odpowiednio większe. Zanim o Odrze zrobiło się głośno to czytałem artykuł w którym jakiś
 9. Lol. Niektórzy faceci jeżdżą tysiące kilometrów po ten pakiet. Czytałem o jednej Tajce co namówiła swojego amerykańskiego misia na utrzymywanie siebie, swego męża (rzekomy chory brat niemogący pracować) i ich dzieci.
 10. Jest też przekonanie że fizol to debil z którym się nie porozmawia o twórczości Remarque'ego czy o sztuce a w teatrze będzie chrapał..
 11. To chyba misja rządu. I ją z powodzeniem wypełniają.
 12. Szczegół. Taktycznie jest bardzo podobnie. Ilość czołgów jest niwelowana przez ilość broni przeciwczołgowej. Strzelanie na oślep i potem atak piechotą wspieraną przez czołgi jest tak skuteczny jak tyraliera pod Verdun.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.