Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Libertyn

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  1290
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Libertyn last won the day on April 13

Libertyn had the most liked content!

Community Reputation

752 Świetna

1 Follower

About Libertyn

 • Rank
  Chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

916 profile views
 1. Takie są te do których wszyscy aspirują. Bo zwyczajnie mogą i nie ma w tym nic dziwnego.
 2. Pytanie czy mogła. Pytanie jakie tło rodzinne miała. Jakie IQ miała. Do porno wystarczy zgrabna dupa. Może w innym scenariuszu by wyplatała kosze czy zasuwała z mopem. Podniecenie? Może przed seksem ogląda jej filmiki?
 3. Ludzie piszą co im się wydaje. Nie popierają tego często niczym. Bredzą o historycznych kobietach mając na myśli kobiety z kręgu judeochrześcijaństwa, tak jakby cały świat kręcił się wokół judaizmu i jego modyfikacji. Jedno jest pewne. Świat się zmienia. Albo normą będzie partnerstwo, albo za jakieś pokolenie kobiety się wycofają bo stwierdzą że to co się postuluje teraz jest bez sensu.
 4. Każda i żadna. Atrakcyjność cipki rośnie wprostproporcjonalnie do stosunku atrakcyjności reszty ciała przemnożonego przez ładunek emocjonalny i dzielonego przez współczynnik zapachowy w skali od 1 do 9 znośności i 0 dla absolutnej nieznosności. A przez zero się nie dzieli.
 5. @Esmeron myszka zmieniła towarzystwo na takie gdzie każdy zaznaczał pozycje i chwalił się lux wakacjami. I się zmieniła Nikt nie lubi czuć się jak ten biedny kuzyn z prowincji. Stary matiz jest super dopóki wszyscy nie jeżdżą nowszymi bmw.. Wakacje pod namiotem są super dopóki nie pyta się o nie osoba co była na Malediwach i która nimi się chwaliła
 6. Te młodsze nieraz są bardziej rozwiązłe albo księżniczkowate. Nieraz 20 może mieć większy przebieg niż 40.
 7. No dobra. Jeszcze trochę atencji i własnego czasu.
 8. Truj dupe o to by też poszła do pracy i zaczęła zarabiać byście się odkuli jak najprędzej i poszli na swoje. No i mimo wszystko zrób mature. Potem jakieś zaoczne technikum/kurs zawodowy. Bo średnie bez matury to tak średnio.
 9. Libertyn

  Życie BEZ kobiety

  Ehh. Wazektomia chłopie, albo po prostu zagadaj w realu, chodź na eventy. Żeby wygrać trzeba grać.
 10. Jestem we friendzonie. Dzielimy się zawsze po połowie. No ale ja obracam się wśród dziewczyn które postrzegają to podobnie jak ja. Spotykamy się bo chcemy. Dla siebie. Nie dla darmowej kawy czy nadzieji na seks. Jedyna rzecz jaką postawiłem kobiecie to szachownica na stole. A Ty się nigdy nie wahałeś? Chodzi o związek. Nie o zaruchanie.
 11. Czary mary, kotlet z chrzanem, leci ban aeroplanem. Avatar musi być.
 12. Bardziej niż związek ze zdolności kredytowej czy z powodu auta czy super cycków. Czy haju emocjonalnego który sprawia że ładujemy się w związki z osobami z którymi nas poza hajem nic nie łączy. OP powinien iść w to bo może. A nuż ją zbałamuci. Lubi go, nie pomiata. On ją też lubi. Może się udać. Jak się nie uda to trudno. Co się nadyma, natańczy i nagada to jego. Ale czemu wmawiać mu że jest gorszy? Jest młodszy, więcej zarabia, może ich więcej łączy Z jakiej paki wiesz czym to będzie dla niej? Zresztą związki z przyjaźni są najtrwalsze i najłagodniej się rozchodzą jeśli w ogóle. Ja np. nie wyobrażam sobie relacji bez przyjaźni. A teraz mi wyjaw jak rozpoznać że chemia to chemia a nie np damska manipulacja? Mało to braci się nadziało z powodu chemii na szpony wściekłych harpii które chemię udawały? Przyjaźń udawać ciężej. Czasem chemia się pojawia po jakimś czasie. Z reguły też zanika. Jakoś wolę po jej zniknięciu mieć w partnerce przyjaciółkę, niż obcą osobę szukającą ucieczki. Skąd wiesz czy by widział? Ja np zupełnie nie umiem tego wyczuć. Raczej po prostu analizuję zachowanie obiektu względem mnie. To zaś wymaga czasu. Twój wybór. Do odważnych świat należy. Krążyć i czekać na manne z nieba nie ma sensu. Korzystać z okazji, brać zdecydowanie to czego się pragnie warto. By potem nie mieć żalu o to że się nie spróbowało. Więcej wiary w siebie, mniej mazgajenia. Czasem ona tylko na to czeka, czasem to Ty jesteś lepszy a ona sądzi że nie jesteś w jej zasięgu. Czasem lepiej być lwem niż owcą.
 13. XD. Bo najlepsze związki to takie bez przyzwyczajenia. Gdzie partnerka pojawia się randomowo i znika. Każdy związek wiąże się z przyzwyczajeniem do drugiej osoby. Chyba że jest się psychopatyczną/ym makiawelist(k)ą który się nie jest w stanie przywiązać i jest w związku bo np. on/a ma mieszkanie. Związek z przyzwyczajenia jest najgorszym wtedy gdy po prostu jesteś z kimś bo jesteś, bo zmiana jest zbyt problematyczna (masz 65 lat, nie staje Ci, żona zrzędzi ale dobrze gotuje), nie wtedy gdy po prostuprzyzwyczajacie się do siebie wzajemnie, budujecie więź, dzielicie czasem i pasjami. Przywiązujecie się emocjonalnie. Jak to jest że z jednej strony płacze się tu bo taniec po kutangach, a z drugiej wymaganie siadania na kutangu na 3 randce? Bo jak nie to nic z tego nie ma? 90% związków takich jest. Zawsze będzie ktoś lepszy/lepsza pod tym czy innym aspektem. Ryzyko. Nie chcesz ryzykować? Twoja sprawa. Ale nie wiesz. Może OP powoli zaczyna ją kręcić a swojemu miśkowi gada że właściwie nie wie co czuje, może testuje oboje by wybrać lepszego? Bardziej kompatybilnego? Pozatym facet który kręci od samego początku? Czyli od kiedy? Gimbazy? Może dziś ten obiekt marzeń ma sporą nadwagę, może jest pijaczkiem. Może nie warto zakładać czarnych scenariuszy? A iść na żywioł. Co ma być to będzie. Co ma friendzone z bankomatem? Friendzone to nie frajerskie włażenie w dupe by zaliczyć. Albo faza wahania się. To od niego zależy czy ją wyrwie czy będzie trząsł się bo może trafić na orbite. Moim zdaniem ma spore szanse ale nie może być redpillową cipą bojącą się odezwać do kobiety bo w necie napisali że może być wykorzystany. A takich sporo. Zamiast trzymać ramę, rozwijać się narzekają i zwalają wszystko na feminizm niczym grubaski obarczające patriarchat winą za brak powodzenia. Po co robić prawo jazdy jak można mieć wypadek, po co inwestować jak można stracić? Zdejmij zbroję i zwiej z białą flagą. Tak najłatwiej i najmniej ryzykownie. Tak można cale życie. Z bety awansować na omegę.
 14. Nie wiemy ile są razem. Czy ta praca nie implikuje ldr. Bo jeśli tak to ta relacja jest tymczasowa. Teraz och i ach i zachwyty, za jakiś czas dojdzie do niej że taka relacja jest do dupy. 5 miesiący temu znajomej w podobnym układzie zależało na chłopaku. Teraz jest singielką.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.