Skocz do zawartości

Dieta kefirowa około 1500 kcal


Rekomendowane odpowiedzi

1.Na śniadanie jem co chcę - zazwyczaj około 500 kcal

2. Na drugie śniadanie jem co chcę - też zazwyczaj około 500 kcal

3. Na obiad pół kefiru ( 0,5 litra- 220 kcal)

4. A potem co godzinę łyka kefiru - razem z obiadem wypijam 1 litr kefiru (440 kcal)

 

Bilans dnia zazwyczaj koło 1500 kcal, czasami więcej jak mam dzień treningowy. Rezultaty - około 0,5 - 1 kg na tydzień na minusie. Aktualnie 96 kg, docelowo 85kg przy 182cm. Zrzucone 7 kg na tej diecie

Na weekendy trochę grzeszę i to lekko spowalnia, zazwyczaj w sobotę wypijam z 5 piw i zjadam jeden fast food, gdyby nie to to pewnie byłoby o wiele więcej zrzucone

Na mnie ta dieta działa świetnie, zero efektów ubocznych, ale ja jestem nabiałowym maniakiem od dziecka. To nie jest dieta dla osób, które nie lubią mleka czy nie trawią laktozy. W kefirze laktozy jest dużo mniej niż w mleku

 

Edytowane przez castillo20
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz ujemny bilans, jesteś konsekwentny i schodzisz z poziomu 30kg nadwagi, więc idzie dobrze. Krzywdy sobie taką dietą nie powinieneś zrobić, chociaż ja pewnie skondensowałbym to do 4 posiłków na początku, aby organizm miał czas odpocząć od trawienia i przełączać się na spalanie tłuszczów (taki pseudo intermittent fasting) oraz rozdzielił ilość spożywanego białka między posiłkami.

późne pseudo śniadanie - kefir - 220kcal

II śniadanie - pełnoprawny posiłek 500 kcal

obiad - pełnoprawny posiłek 500 kcal

podwieczorek/kolacja - kefir/ inne białko z kazeiną - 220 kcal

 

Jak schodzisz ze 104 kg na 85 kg, to uważaj na skórę, bo niestety potem już nic nie da się z tym zrobić poza operacją.

Powodzenia i wytrwałości. Nie zrażaj się jak trafisz na plateu, bo organizm potrafi zaprotestować po utracie ~10% masy ciała w krótkim czasie i uznać, że go głodzisz.

Edytowane przez TomZy
  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.