Skocz do zawartości

Jak wyjść ze złotej klatki?


Rekomendowane odpowiedzi

Większość ludzi myśli, że największą przeszkodzą w ich życiu do tego żeby być szczęśliwi to są pieniądzę, status, kobiety.

Większa cześć społeczności sądzi, że kobiety pojawią się w twoim życiu jeżeli przyjdzie - wygląd, kasa, status. Faktycznie tak może się stać. Nie trzeba być geniuszem, że wokół pięknych i popularnych kręci się cała masa zainteresowanych żeby dołaczyć do ich świata. 

Jednak nie z tego powinna płynąc umiejetność nawiązania, rozwoju i budowania relacji z kobietami. Status i piękna sylwetka powinna Ci trochę pomóc, ale to jaki jesteś i to czy posiadasz ten charakter zdefiniuje meżczyznę, którego chcą kobiety.

 

Zmierzam do tego, że mimo na przestrzeni lat osiągnąłeś bardzo dużo ale nadal zadajesz sobie pytanie dlaczego ja jestem nieszcześliwy. 

Szczęście to tak na prawdę wewnętrzy spokój ducha, który osiągasz gdy się nie boisz, nie musisz wiecznie walczyć, konkurować, jesteś pewny siebie. Z opisu tego co napisałeś jesteś w świecie który jest przepełniony tym.

Siedzi w tobie dokładnie ten sam mały ludzik co się bał jak chodził w "biednych ubraniach i był otyły" Zrobiłeś wszystko, żeby odmienić swój los ale wewnętrzenie nadal im jesteś. Mózg jest elastyczny w czasie, możesz mieć mental jednocześnie 10latka, 40sto i 80cio w zależności od tego jakie masz wzorce i nawyki. 

 

Ze spokojem ducha i szczęściem jesteś nadal w szkole podstawowej gdy się bałeś. Jeżeli to zrozumiesz i przepracujesz jakość twojego zycia się zmieni. Myslę, że wszystko się zmieni - spojrzenie na świat, wartość dóbr i pieniędzy, patrzenie na kobiety itd.

Trzymam kciuki za Ciebie, przechodziłem to samo, tylko z małą różnicą, że robiłem dużo w kwestii kobiet jak byłem gruby >130kg i bez kasy. 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.