Skocz do zawartości

Ezo Pan


Specter

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Znalazłem stronę takiego Ezo pana który dużo obiecuje i wprowadza w różnego rodzaju inicjacje ,pomaga duchowo w prowadzeniu firmy :) oczyszcza karmę itp. Nie mam jednoznacznej opinii na jego temat ,czy to ktoś pokroju Ezo babci z tataraka ,vismay czy może facet rzeczywiście ma trochę racji ? . link do jego strony http://whitedevas.eu/ .Świat jest pełen ezo oszołomów xD  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tego Pana znam, tzn. nie osobiście, ale czytałem. Najpierw spójrz na zdjęcie tego Pana - duża nadwaga, może na coś chory. To go nie dyskwalifikuje, ale mocno powinno zastanowić. Poza tym kiedyś stosowałem z ciekawości to co polecał, i nigdy to nie zadziałało.

 

Likwidacja czakr? Nic nie dała. Przedmioty z miedzi? Nic nie zadziałało. Nosiłem to na łbie jak ostatni kretyn dwa dni z ciekawości, bez efektów.

 

Na Twoim miejscu dałbym sobie spokój z nim, ale poczytać można, bo fajnie pisze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Farbowana Kita niehabilito napisał:

A ja tego Pana znam, tzn. nie osobiście, ale czytałem. Najpierw spójrz na zdjęcie tego Pana - duża nadwaga, może na coś chory. To go nie dyskwalifikuje, ale mocno powinno zastanowić. Poza tym kiedyś stosowałem z ciekawości to co polecał, i nigdy to nie zadziałało.

 

Likwidacja czakr? Nic nie dała. Przedmioty z miedzi? Nic nie zadziałało. Nosiłem to na łbie jak ostatni kretyn dwa dni z ciekawości, bez efektów.

 

Na Twoim miejscu dałbym sobie spokój z nim, ale poczytać można, bo fajnie pisze.

 

Marek ostatnio właśnie zainteresowałem sie czakrami tzn odblokowaniem ich poprzez częstotliwości w dźwiękach..., próbowałeś pracować więcej coś na odblokowaniem czakr?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Grizzly napisał:

 

Marek ostatnio właśnie zainteresowałem sie czakrami tzn odblokowaniem ich poprzez częstotliwości w dźwiękach..., próbowałeś pracować więcej coś na odblokowaniem czakr?

 

Nie znam się na tym.

 

11 minut temu, Specter napisał:

Jeszcze jedna kwestia ten pan proponuję oczyszczanie cykli inkarnacyjnych ,linii czasu ze wszystkich obciążeń karmicznych .Zastanawia mnie jak to  działa i czy działa? a jeśli tak jakie ma konsekwencje karmiczne ? 

 

Pieprzenie o szopenie. Wyczyścić to możesz zwracając się ku Bogu, rezygnując z pychy, nadmiernych potencjałów, pracując nad samooceną, wypieprzając wzorce poczucia winy i niegodności - nikt za Ciebie tego nie zrobi. Szukanie frajerów, nic więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.