Skocz do zawartości

Perfumy - co polecacie?


GluX

Rekomendowane odpowiedzi

Lepszego działu w moim rozsądku nie znalazłem a szukałem czegoś typu "Men's stuff".

 

Otóż od kilku miesięcy nie szczędzę pieniędzy na dbanie o siebie - jeśli chodzi o garderobę i rozrywkę (wyjście do klubu, kino) oraz relaks (basen, sauna, masaż).

Przyszedł czas nad wyborem perfum dla mnie. Wszystkie, które mam są od mojej kochanej mamy poza XS od Pacco, który sobie zafundowałem rok temu. Byłem w Sephorze nie raz i mega mi się spodobał One Milion od Pacco Rabane.

Czy ktoś mógłby polecić również jakieś inne dobre perfumy? Chcę po prostu męskiej opinii, od ludzi którzy są w temacie niż laski, która chce mi to wcisnąć bo dostanie premię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klasyka: Hugo Boss Bottled No 6 tzw. szary - na co dzień oraz Dior Fahrenhait - na tzw. odświętne wyjścia.

 

One Milion wąchałem ale jakiś taki landrynkowy mi się wydawał - oczywiście to subiektywna opinia :)

 

 

Edytowane przez Subiektywny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.