Skocz do zawartości

Dziwne uczucie.


ABCDE

Rekomendowane odpowiedzi

Laska z którą chodziłem na przełomie grudnia / stycznia, która po 2 tygodniach, które spedzilem z nią niemal tylko w łóżku, planowała już przyszłość, chciała mnie przedstawiać rodzinie i odcinać od mojego życia! A ja po pierwszym fochu uciąłem kontakt, bo wydawało mi się, że miała coś z głową. Na pewno DDA + na 99% borderline, zaręczyła się jakimś białym rycerzem. I tak dziwnie się czuje teraz. Bo niezwykłej urody była. Odnowiłbym kontakt ale z drugiej strony chyba dla urody nie warto...

Edytowane przez ABCDE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Uroda nie jest wieczna, tym bardziej w przypadku kobiet.

2. Ładnych lasek jest mnóstwo, a wtopić i zmarnować sobie życie dla jednej z nich jest... no właśnie.

3. Co Ci z tej urody, gdy reszta jest taka, jak opisałeś? Chciałbyś mieszkać w willi z basenem, która w środku jest pełna syfu, sypiącego się tynku, brudu, smrodu itp.? Podobna analogia. 

 

Nie potrzebna Ci chyba laska na pokaz? Lepiej mieć sprawnego Forda czy Peugeota niż popsutego Astona Martina. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem ile z tym gościem się spotyka.

Nie wiem czy się męczyła czy nie - tak jak mówiłem kontakt został urwany, nie czułem, aby coś dobrego z tego mogło wyniknąć.

Na fejsbuku mi "mignęła" teraz.

Ale pare tygodni przed naszym "płomiennym" romansem zerwała zaręczyny z kimś innym, (chyba z kims innym) :D

Edytowane przez ABCDE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, ABCDE napisał:

Nie wiem ile z tym gościem się spotyka.

Nie wiem czy się męczyła czy nie - tak jak mówiłem kontakt został urwany, nie czułem, aby coś dobrego z tego mogło wyniknąć.

Na fejsbuku mi "mignęła" teraz.

Ale pare tygodni przed naszym "płomiennym" romansem zerwała zaręczyny z kimś innym :D

 

Czerwona lampka Ci się nie pali w głowie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.