Skocz do zawartości

Cola na tapecie


Welldone

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Artem napisał:

I gdzie tu jest najlepszy punkt wyjścia w takiej sytuacji? Bzyknąć ją? To powie dziewczynie że ją bzyknąłeś. Nie bzyknąć tez źle jak widać :D Cóż za ironia i tragizm tej sytuacji ;D Chyba lepiej być brzydkim i się nie podobać kobietom, wtedy ma się spokój ;D

 

Najlepszym wyjściem była ucieczka w momencie kiedy się dobierała do mnie, chociaż i tak mogłaby rozpowiedzieć COKOLWIEK na mój temat, a rycerze by uwierzyli jej na słowo. 

Gdyby nie nasze "femme society" to bym jej przynajmniej zajebał plaskacza za molestowanie ;) Jakoś bronić się trzeba, przed napastliwymi kobietami. Dodatkowo jeśli nie dostaną czego chcą to tworzą jakieś głupie intrygi żeby się zemścić. Kolejny podpunkt pod socjopatię, ale przecież kobiety pod tym kątem się nie ocenia.

 

Druga - za składanie fałszywych zeznań powinny też być ukarane, a tak mimo że

 

molestowała, napastowała seksualnie i psychicznie

kłamała, by mnie ukarać

interesowała się tylko swoim interesem, mimo "zasad" przyjaźni i mogła wbić potężny nóż w plecy przyjaciółce gdyby odbiła faceta (a nie sądze, po prostu chciała się ze mną przespać)

 

Nie dostała kary za to. Jak kobiety mają się dobrze zachowywać, jeśli tak dobrze manipulują i jeszcze wszyscy im wierzą? Bo kobieta to z miłości wszystko, bez sztuczek, wiecznie święta.

 

Trochę rozumiem @Welldone jeśli wiele razy był w takie sytuacje wrabiany, ale zrozumienie niewiele daje - tak się zachowywać nie można, bo reakcja głównie jest przesadzona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Brzytwa zablokował(a) ten temat
  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.