Skocz do zawartości

No nie wierze


Qsiorz

Rekomendowane odpowiedzi

ludzie demony , kołek osikowy w mordę obojgu 

 

 

temat straszny ale w większości połączony z  " sędzinami " to rak naszego państwa . Oglądałem kilka rozpraw na yt i z opisów w necie zawsze gdzieś musi być sędzina! i sprawa na korzyść kobiety albo państwa... Do tego sam miałem kontakt z takimi paniami bardzo zblazowane towarzystwo ... 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W grudniu ubiegłego roku do salonu fryzjerskiego, gdzie pracował Yehya Hussein al-Raghwah przyszedł 11-letni Hamdi al-Kabas. Fryzjer najpierw brutalnie zaatakował chłopca, a następnie pociął jego ciało na kawałki i wyrzucił poza miasto Sana.

Miesiąc później został skazany na karę śmierci.

 

pedofil_egzekucja_jemen_ap550.jpeg

 

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1348,title,Pedofil-rozstrzelany-na-oczach-setek-ludzi,wid,11294483,wiadomosc.html

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Matka nie przychodzi na rozprawy, pytałam się znajomej prawniczki, podobno z tą sędzią nie mają szans na wygranie, bo ma awersję do mężczyzn i ich nienawidzi. 

Jakaś żenada. To od stosunku osobistego sędziny zależne jest rozstrzygnięcie sprawy? 

Istnieje możliwość złożenia skargi na opieszałość sądu i rażące naruszenie procesowej zasady obiektywizmu. Nie wiadomo też, czy ojciec chłopca występuje jako strona w postępowaniu. 

Teraz jest bat na sędziów i ludzie nie powinni liczyć na jakieś animozje i sympatie lub antypatie sędziów i składać skargi. 

Przynajmniej u Arabów takie sprawy załatwiają bez zbędnej zwłoki. :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.