Skocz do zawartości

Nie chcę żyć w ciotowatym świecie.


Rekomendowane odpowiedzi

Kolejny odcinek "Czasu patriotów" z mojej ulubionej telewizji.

Odcinek powstał na bazie niedawnego cytatu Clinta Eastwooda.

Poruszane są tematy zniewieścienia mężczyzn i skąd się to wzięło. Dużo jest elementów, które poruszane były na forum. Polecam ten odcinek. Marian ma podobne obserwacje jak wielu z nas.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie chcę żyć w świecie, w którym baba na chłopa się zasadza jak jakaś modliszka. Kurde, no co ta walka ciągle... wojna w zasadzie... Wojny jak wiadomo niczego dobrego nie przynoszą. Czy nie lepiej współpracować i się wspierać? Uzupełniać itd. Kurde, no co za planeta... Podobno kiedyś była też trzecia płeć jako swego rodzaju łącznik między chłopem a babą... Nie jestem sobie nawet w stanie wyobrazić jak by to miało funkcjonować, ale chyba coś w tym musi być, bo tak jak teraz to autentycznie jest jakoś nienaturalnie. Gdzieś coś czytałem albo oglądałem na ten temat, jakaś taka teoria (ale mądra) dotycząca przeszłości Ziemi. A może to było w Biblii... że przed grzechem pierworodnym... i że za karę chłop z babą się teraz non-stop mocować musi. Ktoś coś wie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.