Skocz do zawartości

A mnie właściwie nic nie wkurwia:)


Eleanor

Rekomendowane odpowiedzi

 kierowcy, którzy nie zatrzymują się przed pasami, tylko wściekle pędzą :)

 

 

to są właśnie statystyczni sprawcy większosci wypadków, nie  pijani ani dresy w beemkach...

 

 

 

a mnie generalnie nic nie wkurwia poza pewnymi nie mądrymi działaniami  ludzi i złodziejskie cygańskie pijawki. (Dajcie kałacha)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może trochę drażnią mnie kierowcy, którzy nie zatrzymują się przed pasami, tylko wściekle pędzą :)

Ale tak to w sumie za mocno się nie wkurwiam :)

 

Wychodzę z założenia, że każdemu może się spieszyć, dlatego dopasowuję swoje zachowanie jako kierowcy do sytuacji na drodze. Widząc pieszego zbliżającego się do przejścia, jeżeli widzę ciągnący się za mną sznurek samochodów, to przepuszczam. Jeżeli jadę sam, lub jadą za mną jeden czy dwa samochody, to wtedy wściekle pędzę. Czasem zdarzają się wyjątki w postaci takiej Sylwii, gdy nawet jadąc sam zatrzymam się i kulturalnie przepuszczę i wtedy piękny uśmiech jest wystarczającą zapłatą za mój dobry gest  B)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.