Skocz do zawartości

Sauna


Gość Dr Caligari

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Dr Caligari

Chodzicie na saunę? Ja miałem przerwę ponadroczną, dzisiaj wreszcie wybrałem się. Powodem było solidne przeziębienie, które męczy mnie od czwartku, dzisiaj rano zaś sięgnęło apogeum - naprzemienne uderzenia gorąca i zimna, uczucie, ze mnie "mrozi", pocenie się, suchy kaszel, ból w klatce piersiowej... Krótko mówiąc, wszystko zmierzało do zapalenia płuc. Spędziłem dwie godziny w suchej saunie, z przerwami na zimne prysznice i zanurzanie się w lodowatej wodzie. Efekt - ustąpiły wszystkie sypmtomy przeziębienia, a ja czuje się za-je-biś-cie :)

 

Swoją drogą - zaskoczyła mnie wstydliwość Pań na saunie. Podczas, gdy mężczyźni nie mieli problemów z nagością i każdy przebywał w saunie nago (czyli tak, jak to powinno się odbywać, i nie chodzi o aspekty naturystyczne, tylko zdrowotne), to 70% Pań spędzało czas w saunie zakutane w ręczniki od ramion po kolana. Kurde, równie dobrze mogą tak siedzieć ze stopami w misce z gorącą wodą w domu i na jedno im wyjdzie.... No, ale wtedy nie mogłyby powiedzieć, że "w czwartki chodzę na saunę z koleżankami"... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.