Skocz do zawartości

Celebryci i inne zjeby


Tarnawa vel Lancelot

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie w domu są trzy telewizory, więc chcąc nie chcąc coś tam się od czasu do czasu zerknie, ale ja osobiście unikam TV, bo jak dla mnie media absolutnie nic pozytywnego do mojego życia nie wnoszą. Zewsząd tylko negatywne informacje, albo reżyserowane programy, które tak biją głupotą, że nie raz zastanawiałem się kto pisze do nich scenariusze i przede wszystkim jak ludziska mogą coś takiego oglądać.

 

Nie dziwi mnie niski poziom intelektualny wśród kobiet, skoro do obiadu oglądają sobie trudne sprawy, czy inne pielęgniarki.

 

Zero wiadomości o dobrych wydarzeniach, zero konkretnych programów, które realnie czegoś uczą, liczy się tylko ogłupianie ludu i zbijanie ciężkiej forsy na robieniu ze społeczeństwa idiotów.

Edytowane przez Przemek1991
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie mam TV od ponad 6-7 lat, wiadomości w necie nie przeglądam od prawie roku. Czasami tylko google news odpalę, żeby zobaczyć nagłówki. 

 

Kiedyś jak do jednej znajomej wpadałem to zawsze miała tv włączony, momentalnie się wyłączałem i nie byłem w stanie prowadzić z nią rozmowy, więc kazałem jej wyłączać tv jak mam wpadać.

 

Tam gdzie chodzę na saunę jest TV, ludzie odpoczywają po seansie na leżaczkach i 90% wpatrzonych w TV. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie oglądam TV od kilku lat, chociaż posiadam dwa, ale służą mi do grania na konsolach tylko i wyłącznie.  

 

Pamiętam, że jak oglądałem jeszcze TV to czułem się poddenerwowany, coś mi nie pasowało, jakby coś chciało wpłynąć na mnie mimo mojej woli. 

 

Zauważyłem wśród kobiet ekscytację życiem jakichś ludzików z TV, ten się rozwiódł z tamtą, a tamta wpadła w alkoholizm, tamten się naćpał, a tamtej torebka zginęła...

 

Ja pierdolę. Serio? To jest aż takie fascynujące? Większość ludzi siedząc przed TV wyłącza myślenie, ot jest kolorowo i ,,wesoło'' więc trzeba to oglądać, a jak jeszcze uśmiechnięty pan w garniturze coś mówi, to to na pewno musi być prawda absolutna.

 

To wszystko służy tylko do ogłupiania ludzi i jak widać skutecznie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.