Skocz do zawartości

Witajcie


Johannes

Rekomendowane odpowiedzi

   Moja droga sprowadziła mnie na tą stronę, bo doszedłem do wniosku, że każdy wilk potrzebuje kiedyś watahy. Przynajmniej na jakiś czas. Uznałem, że kując swoją osobowość potrzebuję wzorców, osób mi podobnych, starszych, doświadczonych. Szczególnie teraz, gdy kolejne zdarzenia kształtują mnie w ogniu, gdy podnoszę się raz jeszcze silniejszy niż wcześniej. To przypomina hartowanie stali. Nie potrafię sam ukuć się tak, by miecz był giętki i jednocześnie twardy, ostry jak brzytwa, a zimny jak lód. Potrzebuję doświadczenia i wiedzy. 

   Świadomość, że staję się mężczyzną daje o sobie znać. Jakaś pierwotna siła łamie wszelkie prawa, których uczono mnie od lat. Dużo złości i niepokoju jest we mnie. Chcę to ukształtować i zbalansować, by mieć poczucie, że stanowię całość. Wiem co chcę w życiu osiągnąć. Pytanie tylko, jak godnie do tego dążyć, będąc spokojnym w duszy?

   Zamierzam się uczyć na waszych doświadczeniach, ale nie będę tego robił w postawie bezosobowego, biernego obserwatora. Stąd moja rejestracja i powitanie. Podzielę się też tym, co już zdobyłem.

 

   Raz jeszcze - witajcie. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj. Nie giętki, ino udarny. Zajmujesz się metalurgią?

Nie. Bliżej mi do pisarza. 

Zajmuję się twórczością ogólnie ujmując. Głównie z dziedzin grafiki aktualnie, ale metalurgia... Może kiedyś? Warunki mam dobre.

To ciekawe założenie, by w swoim życiu wykuć miecz. Prawie jak tradycyjnie posadzić drzewo.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegę po fachu (no może lekko naciągam). Masz gdzieś w necie swoje prace? Jak tak to wyślij na priv.

 

ED: Zapraszam do działu hobby, jest tam wątek o grafice 3D

Zaraz po obronie zamierzam składać portfolio i wrzucić je do internetu. Na razie mam luźno rzucone prace gdzieś w folderach. Z miłą chęcią podzielę się moimi zmaganiami z pracą w trójwymiarze, może wrzucę też coś na forum.

A dział odwiedzę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.