Skocz do zawartości

Polska elita polityczna na imprezie


Assasyn

Rekomendowane odpowiedzi

Ale swego czasu mieli 10% poparcia ,nie wiem kto na nich glosowal...Chyba przepaleni zielskiem mlodziki spod budki u Janusza...Palikot chcial dostac sie do sejmu (zreszta jak wszyscy) Dobro Polski ma gleboko w dupie(zreszta jak wszyscy) Podobnie z Korwinem...Zreszta Korwin to taki numer przejsciowy czyli; Oby nie na PiS i PO ...Aczkolwiek niektore jego uwagi trzymaja sie kupy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście. On też jak najbardziej manipuluje. Podobnie jak Mariusz Max Kolonko. Tylko poprzez używanie retoryki dalekiej od obecnej nowomowy lewactwa i prezentowanie poglądów i postaw nieco innych od tych promowanych w mediach głównego nurtu, (które choć zbliżone są do prawicowych, to jednak daleko im do konserwatywnego liberalizmu) zbiera obfity narybek ludzi którzy myślą, że oto jakiś powiew świeżości, inności czy nadziei i dają się złapać jak ryba na haczyk. Kuce reprezentują tutaj taki sam mechanizm ślepej, bezgranicznej ufności wobec swojego guru jakim jest JKM, jak mohery wobec Kościoła Katolickiego, czy lemingi wobec PO i TVN24. Inny tylko jest obiekt kultu.

 

Niemniej gdybym został postawiony pod ścianą i miał wybierać, to zawsze wybiorę KNP zamiast PO=PiS=PSL=SLD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SLD to taka typowa komunistyczna brigada z Panem Millerem ktorego nie cierpie...Oni pracuja dla obcych panstw i nie zdziwilbym sie jak po wszystkim wszyscy siadaja do stolu i pija wodke.Maxa Kolonko kiedys ogladalem i nie ukrywam ze tez mi przypadl do gustu,ale On mowi to co ludzie chca uslyszec i tyle na ile mu pozwola jego przelozeni :) Kazdy chce sie wybic,niestety kosztem Polski ktora jest tak zniszczona i rozgrzebana jak w czasie zaborow...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto na niego głosował, że miał 10%? kurde stary to czasy technikum jeszcze to cała moja klasa zagłosowała na niego bo zielsko chciał legalizować i jechał po kościele :D hehehe beka dobra z nich była. Młodzi postępowi na niego głosowali (uważający się za młodych i postępowych) ja przyznaję się, że poleciałem po bandzie i na drugiego Janusza skurwina głosowałem, podniecałem się niewidzialną ręką wolnego rynku i prywatyzacją będąc oczywiście na garnuszku rodziców. Późniejsze życie pokazało mi realia.. Czyli na mnie tez nie zostawiajcie suchej nitki bo całkowite zaufanie ideologiom to zuoooo największę :D wiem to ja bo przez to przechodziłem. Nawet keidy myślałem inaczej to trzymałem się kurczowo tych bredni bo tak mój mentor mówił a nie inaczej. Na szczęście troszkę dorosłem i stałem się ostrożniejszy. Przeszedłem ten etap i wiem, że był mi on potrzebny w drodze do NIEJ (wolności)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Assasyn zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.