Skocz do zawartości

Przeniesione z działu "Pytania do Marka"


Petrus

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem Marku jaką filozofię wyznajesz i w co wierzysz (nawiasem mówiąc bardzo chciałbym się tego dowiedzieć), ale nie sądzisz, że do rozpoczęcia przygody z innymi kulturami potrzebny jest nam solidny fundament czerpany z tradycji europejskich? Może wówczas, budując na nim nasze kolejne doświadczenia, nie narobimy sobie mętliku w głowie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeniesione, ponieważ prosiłem by się tam nie wpisywać.

 

Bardzo przepraszam i dziękuję za korektę ;)

 

Myślę że warto poznać swoją kulturę, ale to nie stanowi o sukcesie, za jaki rozumiem znalezienie swojej drogi w życiu.

 

Jaką receptę na odnalezienie ów drogi polecasz? 

 

Sorry, za off-top, ale jakie znaczenie ma opakowanie dla właściwości produktu w środku pudełka? Żadne. Kultura taka czy kultura siaka, to wszystko inne opakowania tej samej 'rzeczy'.

 

Ale przyznasz Brzytwo, że znacznie chętniej je się dobrze wyglądające i przyjemniej pachnące jedzenie, choć te dwa czynniki wcale nie gwarantują "odlotu" naszych kubków smakowych ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.