Skocz do zawartości

Sila oczu


Assasyn

Rekomendowane odpowiedzi

Pikaczu a co twoim daniem moze sugerowac deliktny dotyk  w ramie badz reke od znajomych kolezanek z pracy?? Sa ta panie zamezne jedna ok 30 lat druga ok 40 obie fajne :) Czy taki dotyk znaczyc moze to samo w pracy w kosmosie na imprezie i w kuchni? Czy to tylko kolezenski dotyk nieswiadomy? czytalem troche o mowie ciala ale chcialbym sie poradzic specjalisty;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kobiety ogólnie lubia dotykac i być dotykane.po za tym dotykiem moga nawet zaakcentować coś.typu 2 lale gadaja i nagle jednej cos wpada do głowy to jak gdyby kładzie łape/szturcha druga w ramie z hasłem"musze ci cos powiedzieć" pewnie nie raz to widziałeś albo wykonuje ruch łapa jak by chciała ją dotnac ale w połowie zatrzymuje łape

liczy sie kontekst jezeli stoisz i mija cie kolezanka szturchajac z usmiechem to wiedz ze cos sie dzieje.
jezeli szefowa gada cos do ciebie i dotyka ciebie znaczy ze cie po prostu lubi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie lubie dotyku obcych ludzi jakoś tak się źle czuję w tedy,co innego jak robi to ktoś kogo znam albo mi się podoba to w tedy jakiś dotyk np w ramię czy dłoń jest ok a kobiety często dotykają kogoś kogo lubią albo im się podoba nawet przyjaciólki nie stronią od dotyku tylko nie każdy to lubi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tlumaczyles mi jak sie zachowac w takiej sytuacji, krotko i bez pierdolenia takze to zalapalem...Ale wiem ze jak pojde dalej to bedzie kiks :P , haha podobnie z anglica ktora ma faceta a chce sie spotkac w piatek w hotelu :P Dlaczego musze trafiac na takie lalki.?..mezatki, rozwodki i zareczone jak bym chcial moglbym komus rozpierdolic zycie w sumie z drugiej strony jak nie ja to ktos inny to zrobi ,zawsze sobie znajdzie kola do ruchania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pikaczu......ja jestem za tym zeby wprowadzic na rynek maskotke PIkaczu dla  niesmialych facetow. Maskotka zrobiona byłaby z pluszu, duza na pol metra a w tylku ukryłbym tajny przycisk. Po wciśnięciu go z oczu Pikacza leci laserowy promień i hipnotyczna muzyczka, jak skierujesz maskotke na laske i popatrzy ona w oczy Pikacza to zyskujesz nad nią władze na pol godziny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w robocie jest kilku takich maczo i w konsekwencji dymania na boku wszystkiego co popadnie zapłacili i płacą! całkiem spore ceny. Jeden złapany wywieziony nad wisle spalowany bejsbolem przez prawowitego właściciela samicy. Drugi ma rozwód i nienawiść wielu lasek bo bywał z trzema na raz :-).

Nie wspominam o dzieciach bo oni sami nie wiedza ile ich maja.

Jak umawialem się z laskami z pracy na tance to gdy spotkało się kogoś z roboty to lasce się oczka normalnie świeciły, w takich chwilach zmieniałem nastawienie z "szacunek" "spontaniczna radość" na "od teraz ty też będziesz wykorzystana w końcu gramy w twoja grę" a ja chciałem tylko milo spędzić noc, i tak to się komplikuje. Ale Assasynowi nic nie doradzam, zakochanie to przyjemny stan :-P

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę chujowa sytuacja tak komuś związek rozwalić, ale z drugiej strony sam widziałem co odwalają lale, które mają normalnych chłopów. Chłop zapierdala gdzieś w robocie a jego lala bawi się w klubie na studiach z koleżankami i wyrywają je jacyś kolesie.. i ty taki nieświadomy tego wyrywasz takie laski i później dowiadujesz się pewnych faktów i czujesz, że komuś zapaskudzasz żony, dziewczyny, narzeczone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kumpel załatwia to tak. Miał niedawno czarna sunie. A ta poszła tango.

oklamalas mnie, ktoś cię widział na dyskotece...

-laska. ale, ale skad wiesz...

- kumpel. Wypierdalaj!

-Grzesiek jak ty do mnie mowisz

-Wypierdalaj!!!

Koniec. A po jakima czasie nowy związek, sprawdzanie lojalności i zazwyczaj kończy się to na

- Wyp...laj! :-)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pikaczu......ja jestem za tym zeby wprowadzic na rynek maskotke PIkaczu dla  niesmialych facetow. Maskotka zrobiona byłaby z pluszu, duza na pol metra a w tylku ukryłbym tajny przycisk. Po wciśnięciu go z oczu Pikacza leci laserowy promień i hipnotyczna muzyczka, jak skierujesz maskotke na laske i popatrzy ona w oczy Pikacza to zyskujesz nad nią władze na pol godziny. 

mówisz masz.

internets-greatest-virgins-29-pics_4.jpg

 

 

Trochę chujowa sytuacja tak komuś związek rozwalić, ale z drugiej strony sam widziałem co odwalają lale, które mają normalnych chłopów. Chłop zapierdala gdzieś w robocie a jego lala bawi się w klubie na studiach z koleżankami i wyrywają je jacyś kolesie.. i ty taki nieświadomy tego wyrywasz takie laski i później dowiadujesz się pewnych faktów i czujesz, że komuś zapaskudzasz żony, dziewczyny, narzeczone

bo sprawa wyglada tak.laski lubia byc podrywane.dodaja tym sobie do zajebistosci.jak bede miał babe to ustale granice.jesteś ładna podobasz sie multum kolesiom.beda cie podrywali?git majonez.zaczniesz dawać sie podrywać to wypierdalaj

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak bede miał babe to ustale granice.jesteś ładna podobasz sie multum kolesiom.beda cie podrywali?git majonez.zaczniesz dawać sie podrywać to wypierdalaj

 

Ciekawostka o stawianiu granic partnerce.

Ale miałem też relację, gdzie została mi dana wolność
„rób, co
chcesz, jak chcesz sypiać z innymi kobietami to Twoja sprawa”
.
Podczas tej trwającej ponad
dwa
lata relacji nawet nie pomyślałem
o tym, aby kochać się z inną kobietą. Zakaz tworzy napięcie,
napięcie potrzebuje rozładowania. Bez zakazu nie ma napięcia
więc nie ma potrzeby rozładowania. Brak zakazów to
rozluźnienie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.