Skocz do zawartości

Ręczne Embargo


Obieżyświat

Rekomendowane odpowiedzi

Postanawiam i przyrzekam.. że rzucam nałóg onanizmu (sporządziłem nawet spis miesięczny... statystyka wygląda tak.. że robię to tak 5x w tygodniu 2 razy tego samego dnia a po 3 dniach kolejne dwa i gdzieś tam jeden)  

 

Spis będę nadal kontynuował.. a więc niechaj się stanie! :) 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robię tak: 

-Październik jest idealnym miesiącem do robienia bazy tlenowej (zamierzam biegać a potem wziąć udział z Runmargeddonie)  oraz robię ćwiczenia pod kalistenike a w domu skupiam się na słuchaniu twojej audycji,czytania forum oraz... GRANIU W SIMSY/HoI4/Strongholda crusader/SC Extreme/LS 17.Do tego chce się przygotować do matury.. którą będę zdawał  w 2019 :D (skupiam się na matmie i angielskim)  

-Planować dalej swoją przyszłość (nadal nie wiem na którą branżę mam do wyboru TSL,Kolej,Youtuber,Zawodowy sport tylko nie wiem jaki albo Polityka/Administracja(urbanista) 

-mam bujną wyobraźnie... wystarczy jedna myśl.. i się dzieje... więc muszę przestać ,,myśleć przy granicach seksualnych" 

-chce mi się Strzelać z działa? wychodzę na dwór albo do ludzi (ewentualnie robimy bazę/Dipy) :D 

 

Więc do działa 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.