Skocz do zawartości

Co do Żydów...


Rekomendowane odpowiedzi

Co do żydów, akurat zostałem wychowany w takiej rodzinie, która interesuje się kulturą żydowską, sztuką, literaturą, kuchnią i nie podzielam wielu Waszych poglądów antysemickich. Polska ludność ma jedną zaletę, która jest wadą, jest zbyt honorowa i kiedy żydzi chcieli się odwdzięczać, polacy mówili, że nie chronili ich, za nic w zamian. Poza tym mam wielu kolegów, którzy jak Wy na tych żydów cały czas wrzucają "spalić ich" to bym kurwa złapał za morde, dał zapalniczke, benzynę i żyda i pal go kozaku... Pokaż mi kurwa, jak się pali żyda.

 

Kompletnie źle interpretujesz nasze (a przynajmniej moje zapatrywanie) na kwestię żydowską.

 

Czy wiesz ile było przypadków denuncjacji ludności polskiej  przez Żydów zamieszkałych w II RP do NKWD po 17.09.1939? Setki, jesli nie tysiące. Mase ludzi pojechało przez te donosy na Syberię... A witanie kwiatami RKKA we wrześniu 1939 na Kresach przez młodzieżówki żydowskie (podobny przypadki były notowane w roku 1920 w czasie Wojny Polsko-Bolszewickiej) ? A jaki był odsetek Żydów w samych organach represji ZSRR? A po wojnie, w Polsce? W UB, KBW, PPR? Poczytaj sobie, niemal cała wierchuszka partyjna w latach 1944-1956 była nadreprezentowana przez żydostwo. Są na to odpowiednie materiały archiwalne.

 

A mordy polskich patriotów, tzw. Żołnierzy Wyklętych? Kto wykończył Rotmistrza Pileckiego? Niejaki Józef Rożański (przepraszam Goldberg), który przed wojną był członkiem wielu organizacji syjonistycznych. A Helena Wolińska, pochowana, nie poniósłszy żadnej odpowiedzialności za swe uczynki, w Anglii w żydowskim obrządku.

 

A polskie obozy śmierci? Kto to wymyslił? I wprowadza w błąd cały świat mówiąc że Polacy są największymi antysemitami, a AK mordowała Żydów? A skąd takie paszkwile jak "Złote Żniwa" Tomasza Grossa, czy "Pokłosie" Pasikowskiego?

 

A skąd wieczne szantażowanie Polski przez Izrael, że jak nie spełni jego roszczeń majątkowych, to będzie notorycznie ośmieszana na arenie międzynarodowej?

 

A wypłaty po 100 euro miesięcznie od tego roku na każdego obywtela żydowskiego który mieszkał w Polsce przed wojną? I niby ZUS nie ma pieniędzy na emerytury dla Polaków?

 

A muzeum Historii Żydów Polskich za 320 mln złotych (180 mln wkładu własnego)? Kto za to zapłacił i zapłaci za utrzymanie? Jak zawsze - polski podatnik?

 

Spójrz na Palestynę co Żydostwo wyrabia z tamtejszą ludnością. Zamykają ich w gettach, terroryzują, zupełnie jak III Rzesza. Przejeli jej metody, a świat, a w szczególności USA milczy i biernie się temu przygląda. Masz jeszcze jakieś wątpliwości kto tutaj pociąga za sznureczki?

 

A czy Twoja rodzina, skoro tak się interesuje kulturą żydowską, mówiła coś Tobie kiedyś o narodzinach i rozwoju syjonizmu w XIX wieku? O partiach Poalej Syjon, Cejren Syjon, Bund, które zamierzały zbudować autonomiczne Państwo Żydowskie w Palestynie i w pewnej części utworzyć Judeopolonię na Ziemiach Polskich? Na to też są odpowiednie materiały źródłowe. A o związkach żydostwa z bolszewizmem coś wiedzą? A o masowym mordowaniu Słowian przez agentów NKWD/WCzK/NKGB w Rosji?

 

A wiesz coś może o procentowym odsetku ludzi pochodzenia żydowskiego w Komunistycznej Partii Polski przed wojną? Nawet mój dziadek, Polak, ideowy bolszewik, należacy do KPP w latach 30-tych do czasu jej rozwiązania w roku 1938, kiedyś w przypływie szczerości wygadał mi się, że struktury kierownicze KPP były w dużej mierze obsadzone przez Żydów. Tylko że mój dziadek (nie usprawiedliwiam go absolutnie za poglądy) wierzył szczerze w komunizm, nienawidził Pańskiej Polski, bo wychowywał się w okropnej nędzy na wsi i niemal głodował jako dziecko. W II RP jak sam mówił, nie miałby szans na żaden awans, najwyżej krowy wypasać do końca życia. Poniekąd miał rację. Stąd nadzieję upatrywał w bolszewiźmie. Żydzi natomiast wykorzystywali ideologię leninowsko-marksistowską instrumentalnie, dla osiągnięcia własnych korzyści. Pewne jest, że gdyby opanowaliby w 100% stołki władzy w ZSRR, wyniszczyliby ten kraj i zamieszkujących ich Słowian doszczętnie.

 

Żydzi to element w swej masie ideologicznie wrogi niemal całemu światu. Element niemal w całości nieasymilujący się z nikim, z żadną nacją (nieliczne przypadki - Leopold Tyrmand, Grzegorz Braun, Julian Tuwim, Jan Brzechwa tylko potwierdzają tą regułę). Spójrz na II RP, jaki był odsetek Żydów w naszym kraju? NIEMAL 10%. To jak pisał sam Studnicki, świadczyło dobitnie o słabości Państwa Polskiego, gdyż jeśli Żydzi osiągają przewagę ilościową w strukturach władzy, administracji, gospodarki danego kraju, to systematycznie dążą do zniszczenia go od wewnątrz. Głównie na drodze ekonomicznej anihilacji.

 

Temat wydzielony z:

 

http://braciasamcy.pl/index.php/topic/1311-czy-islam-jest-nadzieją-dla-polski/

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vincent, pieknie to wszystko opisałeś, nic dodać nic ując...Zastanawiam sie czemu żydzi upatrzyli sobie Słowian do mordowania przecież są potężna siłą także w krajach Germańskich i czemu znęcają sie nad Polska? Przed i po wojnie aż do dziś...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas już zrozumieć ciemna maso (proszę nie żywić urazy :D), że syjonizm stanowi ogromne zagrożenie dla świata. 

 

Ale pewnych procesów już nie cofniemy.

 

 

"Ruszyła maszyna, już nikt nie zatrzyma 

Kto wejdzie pod koła ten uciec nie zdoła" (...)

 

Czemu się znęcają? Bo nas nienawidzą. Organicznie. Żyd nie jest w stanie odczuwać czegoś takiego wdzięczność. Nie mieści się ta wartość w jego talmudycznych przekonaniach i dogmatach. Potrafi tylko nienawidzieć, oszukiwać, kombinować.

 

Odnośnie Wojny polsko-Bolszewickiej - wspomnienia Wincentego Witosa są doskonałą relacją świadka kolaboracji Żydów z sowietami w 1919 i 1920 roku. Przywódca PSL Piast opisywał jak w Siedlcach wszyscy Żydzi zaangażowali się w tworzenie sowieckiej administracji, wsparli zbrojnie działania Armii Czerwonej, manifestowali nienawiść do Polaków. Zdaniem Witosa w całej Polsce Żydzi uchylali się od wstępowania w szeregi Wojska Polskiego, nie chcieli bronić Polski przed sowiecką agresją. Zarabiali kosztem polskich chłopów na dostawach do wojska.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety, ale ''dzieki' temu opanowali swiatowe finanase i powoli stopniowo rozpierdalaja świat od środka, nikt im w tym nie przeszkodzi. Teraz widzimy jak ogromna siła sa przekonania i wiara w nie...Talmud? Czytałem...Szatańska księga..

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chce przytoczyć pewną statystykę,

 

W 1917 (rząd ZSRR) Rada Komisarzy Ludowych licząca 22 komisarzy składała się z:

 

-18 żydów [82 proc.],

- 2 Rosjan [9 proc.],

- 1 Niemca [4,5 proc.]

- 1 Ormianina [4,5 proc.].

 

W (ministerstwie) Komisariacie Wojny wśród 43 pracowników było:

 

- 34 żydów [80 proc.],

- 8 Łotyszy [17 proc.],

- 1 Niemiec [3 proc.]

- ani jednego Rosjanina.

 

Komisariat Spraw Wewnętrznych składał się z 61 pracowników:

 

- 43 żydów [70,5 proc.],

- 10 Łotyszy [16,4 proc.],

- 3 Ormian [4,9 proc.],

- 1 Polaka [1,6 proc.],

- 2 Niemców [3,3 proc.] 

- 2 Rosjan [3,3 proc.].

 

„The Times” z 1917 podawał, że 556 najwyższych przywódców ZSRR 447 było Żydami [80,4 proc.].

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co przytoczyłem, to są fakty niezaprzeczalne. A może nie zrozumiałem ironii, jeśli jakaś była Martino?

 

Ja się nie emocjonuje, czasami mi nie wychodzi. Staram się przekazać prawd

 

 

Jest w mojej wypowiedzi przekaz, ale nie ironiczny. Nie chcę wchodzić w dyskusję, bo wyglądałoby to tak, jak moja dyskusja z bacą czy Ambrożym w tematach o ateizmie czy racjonalizmie. Chcę tylko żebyście wiedzieli, że jestem w opozycji do Waszych poglądów na niniejszy temat.

 

 

Fakty, owszem, wymieniłeś. Tylko z wnioskami na temat tych faktów się nie zgadzamy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś się tym wszystkim nie przejmuje. To nie żydzi są zagrożeniem dla świata, to ludzie sami dla siebie są zagrożeniem. Jeśli jest jakaś sekta, która dąży do opanowania swoją władzą całego świata, to żeby jej struktura przetrwała to musieliby mieć bardzo skuteczną metodę prania mózgu, aby wciągać młodsze pokolenia. Mi się bardziej widzi scenariusz, że po prostu na poziomie społeczności zyskali przewagę i ją wykorzystują, wytworzyli kulturę, która jest wstanie się rozwijać i oprzeć się wpływom z zewnątrz. (to w sumie dobra cecha) Potrafią wyprodukować lepiej przystosowanych ludzi i to siłą rzeczy zapewnia im te stanowiska, pieniądze itd. A mogą dorwać się do władzy (i ewentualnie tam się deprawować) dlatego, że system im na to pozwala, z czasem wyczuli pewnie o co chodzi i też zaczęli kształtować ten system. Zawsze chodzi o człowieka i władzę (pieniądze). Jeśli nie żydzi to pewnie jakaś inna społeczność się wybiła.

Cygani też ostatnio dostają milionowe dotacje, mimo, że kulturę mają jakby to najlżej powoedzieć.... hmmm sami dopiszcie... może się zakumplowali z żydami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz na myśli NWO?

 

Polecam książkę - "Finansowy Potwór z Jekyll Island. Prawdziwa Historia Rezerwy Federalnej."

 

http://www.wydawnictwowektory.pl/product.php?id_product=19

 

Czyżby to Rezerwa Federalna stała za wszystkim?

 

Tak czy inaczej, lektura obowiązkowa. Wiele ta książka wyjaśnia o tym kto zakulisowo kręci lody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja! Ludzie sa tak oglupieni ze kompletnie nie wiedza co sie dzieje...Zydostwo nas wyprzedalo, zreszta nie tylko nas. Zastanawiam sie jaka jest rola Zydów obecnie w takich krajach jak Rosja, UK, Chiny? Bo USA to wiadomo ze specjalnie stworzony twór Żydowski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie od dziś wiadomo ze Zachodnie kraje sa pod okupacja żydowskich bankierów juz od 200 lat albo i wiecej :) Ale zastanawialem sie jak to dokladnie wyglada od srodka...Zastanawiam sie nad Japonia i Chinami...Tam nie sadze aby Żydostwo mialo cos do powiedzenia...Tu taki artykul znalazłem

 

http://alexjones.pl/pl/aj/aj-nwo/aj-gmo/item/21723-wojna-wielkiego-syjonu-z-rosj%C4%85-o-ukrain%C4%99

 

http://www.radioislam.org/protocols/index-polish.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę wchodzić w dyskusję, bo wyglądałoby to tak, jak moja dyskusja z bacą czy Ambrożym w tematach o ateizmie czy racjonalizmie.

 

Cieszę się, że dyskusje ze mną zapadają w pamięć.

 

 

Mam tu jednak pytanie do osób mocno zainteresowanych tematem Żydów, i sięgających do różnych źródeł:

Czy ich religijne księgi wprost nakazują inną moralność w stosunku do współwyznawców, a inną - w stosunku do pozostałych? Czy może jest to jakiś tam element ich kultury, przez żadną księgę nie nakazywany?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

„Tylko Żydzi są ludźmi, nie-Żydzi nie są ludźmi, tylko bydłem” (Goyim –ludzkie bydło) – (Kerithuth 6b s. 78, Jebhammoth 61a)

„Nie-Żydów stworzono by służyli Żydom jako niewolnicy” – (Midrasch Talpioth 225)

„Nie-Żydów należy się wystrzegać, nawet bardziej niż chore świnie” – (Orach Chaiim 57, 6a)

„Spółkowanie z nie-Żydami jest jak spółkowanie ze zwierzętami” – (Kethuboth 3b)

„Wskaźnik urodzeń nie-Żydów musi zostać znacznie obniżony” – (Zohar II, 4b)

„Wszędzie gdzie oni (Żydzi) sie pojawią, będą książętami panów” – (Sanhedrin 104a)

„Ja (Jahwe) czynię was (żydostwo) przodkiem narodów, czynię was wybranymi spośród narodów, czynię was królem narodów, czynię was kochanymi pośród narodów, czynię was najlepszymi pośród narodów, czynię was zaufanymi pośród narodów” – (Schabbat 105a)

„Żydzi zawsze próbowali oszukać nie-Żydów” – (Zohar I, 168a)

„Każdemu Żydowi wolno wykorzystywać kłamstwa i krzywoprzysięstwo, by doprowadzić do ruiny nie-Żyda” – (Babha Kama 113a)

„Dobytek Goyim jest jak pustynia bez właściciela, i każdy (Żyd) który go przejmie, posiadł go” -(Talmud IV/3/54b)

„Kiedy przyjdzie Mesjasz, wszyscy będą niewolnikami Żydów” – (Erubin 43b)

itd

„Wszystkie nieżydowskie dzieci są zwierzętami (Yebamoth 98a)

„Tylko Żydzi są ludźmi, goje nie są ludźmi, tylko bydłem” (Keritot 6b)

„Goje zostali stworzeni, by służyć Żydom jako niewolnicy” (Midrasz Talpioh 225)

„Goje są poza ochroną prawa i Bóg „wystawił ich pieniądze Izraelowi” (Baba Kamma 37b)

„Jest w porządku oszukać gojów” (Sanhedryn 57a)

„Żydzi mogą użyć kłamstw („wybiegów”), by oszukać goja.” (Baba Kamma 113a)

„Stworzył ich (Bóg) w kształcie ludzi na cześć Izraela, nie są bowiem stworzeni akum w innym celu, jak dla służenia im (Żydom) dniem i nocą; i nie można im dać nigdy spoczynku od tej ich niewoli. Nie przystoi bowiem synowi króla (Izraelicie), by mu służyły zwierzęta we własnej postaci, lecz zwierzęta w postaci ludzkiej” (Midrasz Talpioh 255b)

„Żyd może obrabować i zamordować goja. Za zamordowanie goja nie może być kary śmierci” (Sanhedryn 57a).

„Jeżeli poganin (goj) uderza Żyda, goj musi być zabity. Uderzyć Żyda to jest to samo, co uderzyć Boga.” (Sanhedryn 58b)

„Przekazywanie gojowi wiedzy o naszej religii oznacza skazywanie na śmierć wszystkich Żydów, ponieważ zapoznanie gojów z tym co my uczymy o nich, może spowodować jawne zabijanie nas” – Libre Dawid 37

„Trzyletnia dziewczynka goja może być gwałcona przez Żyda” – Aboda Sarach 37a.

„ Żyd może gwałcić dziewczynę nie-Żydówkę, ale nie może ją poślubić” – Gad. Sachs. 2,2.

„Żyd może gwałcić, oszukiwać i fałszywie przysięgać, ale musi to tak robić, aby jego czyny nie wyszły na jaw i aby Izrael przez to nie ucierpiał.” – Schulchan AR. Ch. Hamishapt 343.

„Jeśli goj zabije goja lub Żyda, jest za to odpowiedzialny. Ale jeśli Żyd zabije goja nie jest za to odpowiedzialny” Tasefta, Aboda, Zarta 8.5.

„na dom goja należy patrzeć jak na pomieszczenia dloa bydła” – Tosefta Rubin III.

„Wszelka własność innych narodów należy do narodu żydowskiego. Naród żydowski jest uprawniony do zabierania dóbr innych narodów bez skrupułów. Może postępować wbrew moralności jeśli to jest korzystne dla niego lub dla Żydów w ogóle” – Schulchan Aruch Choszen Hamiszpat 348.

„Wszystkie nasze przyrzeczenie, przysięgi obietnice uważajmy za nieważne, nieistniejące. Nasze przysięgi i przyrzeczenie na mają żadnej mocy wiążącej nas” – Schulchan Aruch, Edit I 36

„Zabronione jest Żydom oszukiwać swoich braci. Odnosi się to tylko do Żydów. Natomiast wolno oszukiwać gojów. Biblia mówi: Nie będziesz oszukiwał twojego brata. Ale nie-Żydzi nie są twoimi braćmi. Jak wyżej powiedziano, są gorsi niż psy” Aruch Choszen, Himiszpat 227

Tak że widzicie.że main kampf było cieńkie w porównaniu do talmudu

Już nie mogłem edytować.Vinc prosze o doklecenie tego do postu wyżej.

Perez ty spiskowcu,przecież w polsce nie ma żydów ani waszych interesów :D

ciiiiiiiiiiihoooooooooooo spiskowcy.........

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zupełnie nie czaje o co Wam chodzi. Nie pasuje Wam to ich odstrzelcie, mówię serio, wtedy bym zobaczył tą waszą nienawiść gdybyście mieli człowieka i broń w ręku i mogi byście strzelić mu w łeb, wtedy bym patrzył kto jest spójny ze swoimi poglądami. Wolę się zająć sprawami, które bezpośrednio mnie dotyczą.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uk to pierwszy syjon.żydzi stworzyli komunizm, stalin był żydem lenin był zydem więc maja tam swoje łapki w interesach. Chiny nie wiem

 

Mała poprawka. Józef Stalin był Gruzinem.

 

Włodziemirz Lenin był z kolei Żydem i to w dodatku na pasku niemiecko-żydowskiej finansjery. Mówiąc wprost: niemiecki agent, którego zadaniem było doprowadzenie do przewrotu i zniszczenia Rosji od wewnątrz, żeby Niemcy mieli wolne ręce na Froncie Zachodnim i przerzuciwszy wszystkie swoje siły do północnej Francji, mieli tym samym teoretyczną możliwość ostatecznego rozgromienia Aliantów. Jak wiemy Lenin osiągnął ogromny sukces, już w marcu 1918 Bolszewicy podpisali w Brześciu separatystyczny pokój z Niemcami, a Ci mogli w końcu zaatakować pełnymi siłami na Zachodzie. Niestety (dla Polaków stety), wiosenna ofensywa Ericha Ludendorffa utknęła w martwym punkcie, po czym poniosła fiasko, Niemcy zmuszone zostały do odwrotu, aż nie mogąc sprostać przewadze materiałowej i liczebnej połączonych sił Aliantów, sromotnie przegrały I Wojnę Światową i 11.11.1918 poprosiły o zawieszenie broni.

 

Tym samym, obydwaj nasi ciemiężcy zostali położeni na łopatki, a Monarchia C.K się rozpadła, co paradoksalnie umożliwiło odtworzenie polskiej państwowości po 123 latach niewoli. Niemcy upokorzone Traktatem Wersalskim, pokonane i rozbrojone (nie na długo), a Rosja pogrążona w chaosie i wojnie domowej.

 

Ogromny łut szczęścia dla Polski.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to problem chyba jest w Talmudzie, a nie w Żydach jako ludziach. To jest ich indoktrynacja., tak jak nasze dzieci indoktrynuje się po katolicku. Tak samo jest z muzułmanami. Większość z nich to normalnie żyjący ludzie, a tylko stosunkowo nieliczni to zatwardziali islamiści.

Ja na przykład byłem ochrzczony i kościół katolicki wlicza mnie do swoich wiernych. A wcale nie utożsamiam się z religią katolicką i bandą oszołomów broniących krzyża pod Belwederem czy moherowymi legionami Radia Maryja.

W mojej grupie na studiach była polska Żydówka. Normalna dziewczyna, właściwie to nawet dawała przykład koleżeństwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.