Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

paazik

Użytkownik
 • Zawartość

  58
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

16 Dobra

O paazik

 • Tytuł
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. Kamera samochodowa DUAL (dwie kamerki)

  @Tomko Jaki masz budżet i na czym Ci zależy? Osobiście polecam kamerki DOD, korzystają z przetworników Sony i nagrywają rewelacyjnie nocą. Niestety swoje kosztują.
 2. GIS pisze teraz dla rządu projekt ustawy o obowiązkowych szczepieniach dla dorosłych. Kilka kwiatków które wyciekły. W przypadku epidemii rząd ma obowiązek zakupić lub mieć zapas szczepionki dla całek populacji kraju. Jakiś czas temu WHO zmieniło zasady i w tej chwili wystarczy kilka przypadków choroby do ogłoszenia epidemii. Osoby które się nie zaszczepią mają być karane, nie wiadomo jakie to kary mają być. W ostatnim czasie brukowce grzeją informacjami o epidemii groźnej odmiany grypy oraz o rozwijającej się u nas epidemii choroby brudnych rąk czyli żółtaczki. Tak a propo robienia nas w konia.
 3. Półki we wnękach z płyt karton-gips

  Siedzę ponad 1000 km od domu a planowy powrót za dwa miesiące. Niewiele zobaczysz, wszystko ogipsowane i pomalowane ale nie ma sprawy.
 4. Półki we wnękach z płyt karton-gips

  @kryss Nie pytałem tylko podrzuciłem pomysł. Wyraziłeś swoją opinię i skomentowałem, że nic takiego nie zauważyłem. Nie twierdzę, że to jedyna słuszna metoda. Pokój Bracie.
 5. Chemia w jedzeniu

  Z racji logistycznych muszę korzystać z gotowych dań i ostatnio zaliczyłem małego zonka w Tesco w Anglii. Gotowe dania są słodzone cukrem muscovado, nie ma zwykłego cukru, słodzików i innych śmieci. Co ciekawe to nie ma ani jednego E.
 6. Półki we wnękach z płyt karton-gips

  Przez ostatnie pięć lat nie zauważyłem nic takiego, osobiście jestem zadowolony.
 7. Półki we wnękach z płyt karton-gips

  Rozważyłbym również bloczki z betonu komórkowego. Prostsze w obróbce i można to samemu zrobić.
 8. Friedrich Hebbel, garść cytatów

  Do mnie najbardziej trafiają dwa. "Jeśli nie spełniam twoich oczekiwań, nie obrażaj się. Przecież to są twoje oczekiwania, a nie moje obietnice." Walczę z pewną przypadłością. "Właściwą rzeczą głupców jest przyglądanie się wadom innych i zapominanie o własnych." Czasami to robię.
 9. Panie rwą się do pracy

  @SennaRot Mówimy o tym samym. Powiem inaczej. W Polsce nie masz darmowej służby zdrowia, jest płatna poprzez składkę na ubezpieczenie zdrowotne. Zarejestrowanie w UP daje Ci ubezpieczenie zdrowotne ale musi to być tymczasowe inaczej ludzie zaczną pracować na czarno bo będą mieli ubezpieczenie zdrowotne.
 10. Panie rwą się do pracy

  @SennaRot Dlatego, że tworzysz wtedy patologię która będzie dożywotnio żyła z zasiłków. UP ma być okresem przejściowym i jeśli w danym miejscu nie możesz dostać pracy w swoim fachu to albo tracisz świadczenia albo zmieniasz kwalifikację na takie z którymi znajdziesz pracę.
 11. Panie rwą się do pracy

  @SennaRot Mieszasz dwie różne rzeczy. Ubezpieczenie zdrowotne przysługuje osobom które pracują i opłacają składkę na to ubezpieczenie. Osoby zarejestrowane w pośredniaku mają opłaconą składkę z podatków. Twierdzisz, że należy im się to świadczenie bo płacą podatki kupując w sklepach itp. W takim razie ja pracując i kupując w tych samych sklepach płacę te same podatki ale chcąc mieć ubezpieczenie muszę opłacić składkę.
 12. Panie rwą się do pracy

  Tylko czy jeśli Pani nie chce się przekwalifikować to mamy ją utrzymywać dożywotnio?
 13. Skupiacie się na efektach, wynikach i przyczynach sytuacji Legii. Mnie zaintrygowało bardziej wychwalanie pewnych środowisk przez pewne grupy. Gloryfikowanie ich jako patriotów, bronienie i przyzwalanie które doprowadza do takich zachowań. Dzisiaj Pan Roman Sklepowicz, znana i szanowana persona w środowiskach prawicowych, stwierdził publiczni, że to wydarzenie było słuszne. Skoro piłkarze zapomnieli jak grać to kibice (nie kibole, pseudokibice) przypomnieli im co powinni robić. Ci "kibice" są często określani jako ci co obronią nas przed "emigrantami" itp. Osobiście zaczyna mnie to martwić.
 14. Poddaję pod rozwagę pomysł z garsoniery. Nowy użytkownik ma dostęp tylko do jednego tematu. Po spełnieniu wymagań dostaje dostęp do całej reszty, jeśli nie spełni w określonym czasie z automatu dostaje bana.
 15. @MoszeKortuxy pełna zgoda. To był przytyk do słów pewnych polityków.
×