Skocz do zawartości

Witam


Epsilon

Rekomendowane odpowiedzi

Zafascynowały mnie przedstawiane tutaj poglądy. Szczerze mówiąc,  z większością z nich przynajmniej w jakiejś części się nie zgadzam. Jednak jestem wielką zwolenniczką poglądu, który wydaje mi się kluczowy dla przedstawianych tutaj przekonań: mężczyzna nie powinien uzależniać swojego szczęścia i życia od kobiety. Jedną z najgłupszych rzeczy jaką można moim zdaniem zrobić jest podporządkowanie swojego życia zdobycia partnera/partnerów. Na wysokie stanowisko pracuje się żeby mieć pieniądze dla siebie i satysfakcję z pracy, na siłownię chodzi się dla zdrowia i zadowolenia z siebie, a nad silną osobowością pracuje się po to żeby mieć trochę łatwiej w życiu. Robienie tych rzeczy "bo panny na to lecą" jest kompletnym idiotyzmem.

PS Jeśli ktoś jest otoczony tylko mało inteligentnymi kobietami o wątpliwej moralności to jest dokładnie tak, jak większość forum mówi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bracia właśnie wymyśliłem taki dowcip:

 

Jedno zdanie , dwa kłamstwa kłamstwa i fatamorgana?

 - Mądra kobieta o wysokiej moralności. -

 

tak na marginesie ......

 

Witam Nową Forumowiczkę :)

 

Edytowane przez SennaRot
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka :)

 

16 godzin temu, Epsilon napisał:

PS Jeśli ktoś jest otoczony tylko mało inteligentnymi kobietami o wątpliwej moralności to jest dokładnie tak, jak większość forum mówi.

 

Podobno w bibliotece są lepsze ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Terteus, 24 lata. Zdecydowanie nie jestem typem stereotypowej kobiety określającej się jako "silna i niezależna". A biorąc pod uwagę dosłowne znaczenie określenia, to staram się taka, w miarę możliwości być bo życie ludzi słabych i zależnych jest ciężkie (źli ludzie istnieją i są gotowi cię wykorzystać). Co do kota, to niestety nie mam i co gorsza zapowiada się, że nawet starą panną nie zostanę ;) 

Większość kobiet jakie znam nie jest głupia i zła, ale obracam się w dość charakterystycznym gronie ludzi, co może zaburzać moją ocenę całej populacji. Jestem "poważną panią inżynier" i właśnie kończę magistra na kierunku związanym z biologią i fizyką. Większość moich znajomych ma intelektualno-filozoficzne podejście do życia milion pasji i hobby. Mam nadzieję, że to wyjaśnia mój punkt widzenia wystarczająco. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Milion pasji? To tak jak 2 miliony fanów pewnego dohtóra! Niby są ale ich ni ma. Cuda!

 

Uważanie się za lepszą od innych wręcz napiernicza po oczach w powyższych postach.

 

W każdym bądź razie witaj. Może wytrzymasz tutaj trochę dłużej niż twoje poprzedniczki.

Edytowane przez HORACIOU5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.