Jump to content

trop

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  3,048
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  170.00 PLN 

Community Reputation

3,655 Świetna

2 Followers

About trop

 • Rank
  Podporucznik

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

6,435 profile views
 1. Może po prostu matka nie przekazała. Wiesz... Kobiety 😉
 2. W moim regionie na ulane kobietki mówi się "Maciek"😁
 3. Tutaj to potrzebny dobry psycholog. I wtedy ewentualnie wątek w którym będziesz opisywał wychodzenie na mentalna prostą...
 4. @mac Trzymam kciuki. Jakbyś czegoś potrzebował to pisz.
 5. Ale to nie ma nic do rzeczy 🙂 Jakość jestem dobrze wykarmiony i oddycham pełną piersią 🙂I naprawdę nie żartuje. Jestem szczęśliwy w Polsce.🙂
 6. To o mnie 😁 Uwielbiam te moje "mentalne kajdany". Mieszkam sobie w kraju nad Wisłą, obok domu mam las który kocham, a i na urlop sobie pojadę kiedy chcę. Nie chcę jechać na stałe do jakiś Włochów, Hiszpanów itd... Jest mi tak cholernie dobrze w moim kraju który kocham, że chyba musieli by mi giwere przystawić do głowy bym zamieszkał w jakimś "dziwnym" miejscu obcym kulturowo. Mamy swoją kulturę ( i nie mówię o osobistej bo z tym różnie bywa) która wręcz uwielbiam, mamy piękne kobiety, piękna przyrode🙂 Więc zakładam te "mentalne kajdany" z uśmiechem na ustach i zaciskam je
 7. Bo tak jest. I jeśli "wybaczysz" wkrótce się o tym przekonasz. Wiem Bracie że chciałbyś aby były inne rady ale niestety tak to działa. W szczególności gdy w grę wchodzi córcia samotnej matki.
 8. Czas drogi Bracie. To trzeba przeżyć i nie uciekać od tych emocji.
 9. Pamiętajcie Drodzy Panowie że ex bohatera wątku to już praktycznie babcia. Jeszcze z dwa lata i będzie się sypać jak śnieg w górach. U mnie w pracy jest kobieta lat 44 która ma już troje wnucząt.
 10. @Marek Kotoński Może dasz radę zrobić jakiś krótki lajw majòwkowy?😉
 11. Ale pier... Wyparcie poziom master. A prawda taka że tylko by zadzwoniła i chciała wrócić to byś zapierdalał do ulańca z szybkością światła. Ale spokojnie. Tak czasem działa nasz umysł.
 12. Powiem Ci jak będzie @OstryCienMgły A tak będzie na 100%. Gdy ten Twój "ulaniec" się wyszaleje, zadzwoni, napiszę do Ciebie. A Ty wrócisz do niej w podskokach. I po jakimś czasie znów dostaniesz po dupie. Tylko wtedy będzie dużo bardziej boleć. Ty się z niej wyleczyłeś? Raczysz waćpan żartować. Działa u Ciebie teraz mechanizm wyparcia. Tak to działa. Mówisz że ulaniec nie chciał Ci opierdolić knagi i nie miał orgazmu? Wiesz co to znaczy? No? Myśl!!!!
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.