Jump to content

trop

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  2528
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  170.00 PLN 

Community Reputation

2811 Świetna

1 Follower

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

4177 profile views
 1. Otworzyć dla @arch dział- "Wynajem kawalerek i ruchanie dziwek do 300 zł" 🤣🤣 A poważnie pisząc @mac ma wielką rację. Taki dział by się przydał. Ja np.nie nadążam z blokowaniem czy tam multikont archa czy innych troli. A żeby nie utrudniać za bardzo nowym, wartościowym użytkownikom, starczyło by 50 postów.
 2. Nie lepiej pogadać o "dupie Maryni" niż o tym gościu?
 3. Bracia, mam pytanie. Jak jest teraz z wynajęciem pokoju w hotelu? Wiem że jeśli jesteś w podróży służbowej to można jak najbardziej. I chyba "medycy" też mogą. Ale co to takiego ten "medyk"? Wszystkie zawody medyczne? A "zwykły śmiertelnik"? Da radę coś wynająć?
 4. Dokładnie tak jest. Potwierdzam w całej rozciągłości. Moja któraś tam ex zrobiła dokładnie to samo co Twoja a później okazało się że piszę sobie z gachem i wyznają sobie miłość. Tzw. zdrada emocjonalna.
 5. Oj chyba nie do końca...Ja dziękuję Bogu np. że zjadłem pyszną kolację, że mam nogi, ręce. Że mam gdzie spać, że mam spokój ducha, że świeci słońce, etc... Dziękuję po prostu za takie piepszoty. Naprawdę nie lepiej tak? Po co wizualizować jakieś złe rzeczy czy też sytuacje które się nam przytrafiły.
 6. A nie lepiej przywoływać te dobre chwile w modlitwie i odczuwać za to wdzięczność do Boga?
 7. Jasne że kumam. I domyślam się kto jest za ten syf odpowiedzialny i jakie mają w tym cele. Wiem też że prędzej czy później poniosą karę. A ja i tak zostanę. Ktoś musi tu być kiedy przyjdzie "czas rozliczeń".
 8. Niektóre z tych rzeczy przechodzilem. I paradoksalnie dobrze wspominam.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.