Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

trop

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  1630
 • Donations

  170.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1717 Świetna

About trop

 • Rank
  Starszy chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

2771 profile views
 1. Kto by się przejmował pierdoleniem białych rycerzy, Januszów, atencjuszek i samotnych matek. Lachę na nich kładę. Jeszcze się przekonają kto tu ma rację. A lekcja będzie bolesna 😁😁😁😀
 2. @camel987 Nie obrażaj się jak baba. Bracia po prostu tak reagują bo u nas na forum jest mnóstwo wątków o samotnych matkach i ani jedna historia nie skończyła się dobrze. Rozumiesz już? Dalej nie wiesz z czym się wiąże związek z taką Panią? Osobiście nie mam nic przeciwko samotnym matką, nawet cenie jaki trud muszą ponieść wychowując same dzieciaki ale to nie jest materiał na związek, małżeństwo. A teraz praca domowa dla Ciebie. Wpisujesz w naszą wyszukajke słowa "samotna matka" i czytasz. Jeśli jesteś inteligentny i masz instynkt przetrwania będziesz wiedział co zrobić.
 3. To że jest praktykującą katoliczką nic absolutnie nie znaczy!!! Coś Wam opowiem. Spotykałem się że skrajną katoliczką. Praktycznie codzień do kościoła, uczestniczyła w Oazach, organizowała w kościele jakieś spotkania etc. Zresztą cała rodzina była taka.Non stop kościół. To co wyprawiała jak byliśmy na wyjeździe to masakra!! Nie będę tu zdradzał aż za bardzo pikantnych szczegółów, powiem tylko że np. uwielbiała jak napierdalam ją bolcem po gębie gdy robiła mi laske. Byliśmy nawet parą. I wiesz co ta katoliczka zrobiła? Zdradziła mnie😀😀😀😀😀😀 Kiedyś w przypływie szczerości opowiadała mi że zanim zaczęliśmy się spotykać lizała się z księdzem. Wątpię że to było tylko lizanko. Klecha ją pewnie wyrychał na wszystkie sposoby. Tako to historia...
 4. @camel987 Odpowiedź na Twoje pytanie znajduje się w ostatniej audycji @Marek KotońskiNieźle trafiłeś bo to ostatnia audycja z dzisiaj. I proszę pisz poprawnie. Bez błędów.
 5. Nie wiedziałem. Pewnie dlatego że nie używam FB ponieważ uważam że to samo zło o zabarwieniu lewackim.
 6. Też ją usuń z fejsa i zamiast rozkminiać babskie zachowania których notabene nie zrozumiesz, znajdź sobie inne "ruchadło"
 7. Małżeństwo... Największy błąd mojego życia. Co mną kierowało? A chyba to że wszyscy żonaci a ja taki singiel. Nawet sprawy sobie nie zdawałem jak głupi byłem. Po rozwodzie poczułem się jak więzień który wyszedł z obozu koncentracyjnego. Teraz wiem że żyje. Nigdy, przenigdy żadnego małżeństwa. A teraz... Jestem w związku LAT i jest po prostu bajka.
 8. @Skyrt Prosto,krótko i na temat Ci powiem. Jesteś uzależniony emocjonalnie od tego toksycznego babska i tworzycie toksyczny związek.
 9. @leto Ty nie wiesz po co osiedlają się u nas Ukrainki? No... Pomyśl.
 10. Nie jesteś żadnym przegrywem. Tak sobie wbijasz do podświadomości tą głupotę a ona Cię prowadzi. Czytałem Twój nie jeden post. Jesteś całkowicie normalnym facetem tylko że z niskim poczuciem wartości. Niesłusznie. Da się nad tym popracować.
 11. Są już ustroje, państwa gdzie zdrada małżeńska jest karana znacznie gorzej ze śmiercią włącznie.
 12. @Maninblack Wydrukuj powyższe słowa i przypnij magnesem na lodówkę.
 13. A ja tam lubię rąbać laski w tyłek. Tylko warunek. Musi to być tyłek ładniutki i nie za duży Prucie w wielką dupę jest ohydne.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.