Jump to content

trop

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  3,079
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  170.00 PLN 

Community Reputation

3,760 Świetna

2 Followers

About trop

 • Rank
  Podporucznik

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

9,387 profile views
 1. W ogóle człowiek chorujący na depresję nie powinien myśleć o takim czymś. Niech najpierw wyzdrowieje. Pytanie w wątku powinno brzmieć np.- "Co zrobić by jak najszybciej wyjść z depresji?" A tu znów u wszystkich stawianie kobiet na piedestał i myślenie o cipie. Jak w końcu zrozumiecie że Wy i Wasze zdrowie są na pierwszym miejscu to może jakoś wyjdziecie na ludzi a nie spermiarzy, Januszy i cucoldòw...
 2. Dla mnie tam każdy jest człowiekiem. Podam rękę i osobie biednej, "robolowi" itd...oraz i osobie bogatej z wszelakimi kontaktami. Trzeba żyć tak by nikt o nas nie płakał.
 3. Wszystko zależy ile ma się lat. Dla 45 latka kobieta mając 35 lat będzie ok. Ale dla 27 latka, dziewczyna 17 lat to już gorzej. A tu i tu 10 lat różnicy. Wszystko kwestia wieku drodzy forumowicze.
 4. Zapamiętaj jedno. Gdy kobietę kręcisz, gdy jesteś jej najlepszą opcją, gdy wiąże z Tobą plany... To pojedzie i 300km autobusem by opierdzielić Ci knage.
 5. Moim zdaniem bardzo dobrze to rozegrałeś. Tylko pamiętaj... Od teraz zasada "ZERO KONTAKTU" z nią.
 6. Jest zasada jedna jeśli chodzi o ilość partnerów seksualnych. To co mówi kobieta mnoży się przez 3 a to co mówi facet dzieli przez 2.
 7. Mój plan taki... Wypije 0,7l z milfem a później będę ją "tłukł" aż zwieracze będą trzeszczeć. Zaznaczam że Sylwester to jedyny dzień w roku w którym pije alkohol.
 8. @Alex76 Zarąbisty post. Ująłeś w nim wszystko.
 9. Dokładnie. Świetny post. O to w tym wszystkim chodzi. Brawo @SzatanK
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.