Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

trop

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  1413
 • Donations

  170.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1396 Świetna

About trop

 • Rank
  Chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

2376 profile views
 1. @yezdziec_apokalipsy Ty Bogu podziękuj że trafiłeś na to Forum. Jeśli wyciągniesz wnioski co Bracia piszą, a piszą samą prawdę, to nie spierdolisz sobie życia. A Twoja historia przyprawia mnie o odruch wymiotny, nie rozumiem jak można się dawać tak szmacić. Niesłychane. Typowy i schematyczny TOKSYCZNY ZWIĄZEK już abstrahując że Twoja pożal się Boże partnerka jest zaburzona. Kopni to "coś" w dupe jeszcze dziś.
 2. @nesq Tam jest Matrix. Ludzie nieszczęśliwi, udający szczęśliwych. Wniknij w temat to się przekonasz. Weź oddech, podziekuj Bogu że masz co jeść, pić, wyrób w sobie nawyk wdzięczności i do przodu.
 3. Czyli uzależniłeś się od jej cipki. A za tym poszło uzależnienie emocjonalne i toksyczny związek jak w 100% takich wypadków. Mam rację?
 4. No to ja już nic nie rozumiem... Albo masz zjebaną samoocenę, problemy z dzieciństwa etc.. że spotykasz się z dzieciatym szlaufem. Nie rozumiem. Zabijcie ale nie rozumiem.
 5. @panicz74 Jesteś tyle na forum i płaszczysz się przed madką z nie Twoim dzieckiem? Nosz kurwa... Trzymajcie mnie... Nie widzisz że coś jest nie tak? Oczy Ci pizdą zarosły czy jak? Jeszcze dziś wypierdziel to "coś" ze swojego życia.
 6. Zapanowałaby w końcu normalność w tym obozie koncentracyjnym i oprócz zielonego Foxa w kaburze byłby powiedzmy Glock 17 od pachą...
 7. Zgadza się w 100%. I bardzo trafne porównanie. Niech Bracia czytają ten wątek bo jest dużo informacji co robi alkohol gdy się nad nim nie panuje.
 8. Piłem co weekend przez może 2 lata. Wiesz... Dyskoteki, imprezy, kobiety. Czasem chlanie do odcięcia. Na tygodniu w 99% byłem trzeźwy. Bo studia, robota itd. Ale w weekendy nadrabialem z nawiązką. I któregoś pięknego dnia wstałem i powiedziałem DOSYĆ. I słowa danego samemu sobie dotrzymalem. Teraz nawet zdarzają się takie sytuacje że jestem z jakąś kobietą na weekendzie, jeśli jest jakiś alkohol, to one piją same 😀
 9. Kurde @Turop MEGA SZACUN!!
 10. Gratulacje @Turop U mnie też wsio zaczęło się układać jak rzuciłem w pizdu alko. W tym roku będzie coś koło 8 lat
 11. A więc patologia w domu i zapewne podejrzenie DDA "czytając" jej zachowanie. PATOLA.
 12. Idź się odlej bo chyba nie widzisz tysiąc chorągiewek ostrzegawczych w tym czymś co zwiesz "związek" To zwykła patologia. Kim są jej rodzice? Kto nosi spodnie w domu?
 13. A chuj Cię to powinno obchodzić.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.