Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

trop

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  1471
 • Donations

  170.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1508 Świetna

About trop

 • Rank
  Chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

2525 profile views
 1. U mnie w domu zdejmuje się buty. Może to dziwne i nie bątą ale to jest mój dom i ja ustalam zasady. A gdzie my jesteśmy? No zgadnij. @Marek Kotoński znosi szykany już tyle lat, a nawet są podejrzenia że uniknął śmierci( sprawa zdjęcia Marka z kulą w glowie). Utrzymuje forum z własnych pieniążków, służy radą na strimie, tyle robi dla społeczności a ktoś przychodzi i go opierdala że w tym miejscu są złe zasady. Nosz kurde, Panowie... Wy naprawdę tak? Mnie się to w palę nie mieści. Marek i tak reaguje spokojnie bo inny właściciel by zbanowal takich gości natychmiast. Bez skrupułów. Mamy wszystko podstawione pod nos, mamy wiedzę konkretną. Za darmo. I jeszcze przypierdalanie się do właściciela. Nigdy tego nie zrozumiem. Zamiast pomagać Markowi, czy dotacją, czy słowem, czy nawet nie przypierdalaniem się to wychodzą takie "kwiatki". Przykro mi trochę bo wszystko już szło w kierunku większego szacunku...
 2. @Marcin81 Już wszystko chłopaki napisali. Ja tylko spytam. Długo się jeszcze będziesz pierd... z tym toksycznym związkiem? Niska samoocena aż "bucha" od Ciebie.
 3. A swoją drogą zastanawiam się czy słowo "Niemcy" w naszym kraju, nie powinno być pisane z małej litery za to co nam zrobili w czasie wojny i w dodatku nie poczuwają się do reparacji i zadośćuczynienia. Wymordowali nam inteligencję, zburzyli miasta, rozkradli zabytki, wymordowali zwykłych ludzi i palili nami w piecach.
 4. A ja uwielbiam listopad i jesień Te piękne liście, ten las jesienią... Zresztą... Zimę, wiosnę, lato też uwielbiam
 5. A ja uważam że nasze forum ewoluuje w dobrą stronę. Dużo Braci dostało pomoc lub zaświecilismy im czerwoną lampkę. Zaznaczam–za darmo. Co mnie bardzo cieszy, a co zauważyłem jest coraz mniej ludzi którzy czepiają się naszego Marka odnośnie rozmów o hejterach. Chyba zrozumieli że tak trzeba robić w tej sytuacji. I tak jakby poziom "złej krwi" między niektórymi Braćmi się obniżył. Cieszy mnie to.
 6. Tu jest problem Karmazyn. Reszta to tylko konsekwencja.
 7. Posłuchaj jak to naprawdę wygląda z perspektywy kobiety. https://www.youtube.com/watch?v=OGNy_oxGw8k&t=77s
 8. Nie naprawisz tego chłopie!!!! Nie ma takiej opcji. Masz być tylko dostarczycielem dóbr, czasu itd... Ty się dla niej nie liczysz. Najważniejsze jest jej dziecko. Ty nie jesteś nawet ojcem. Za chwile będziesz słyszał takie słowa od samotnej matki- "Nie wpierdalaj się nie jesteś jego ojcem". A od dziecka- " Wypierdalaj nie jesteś moim ojcem" Chcesz się założyć? Ale chcesz sobie życie spierdzielić na własne życzenie. Otrzeźwiej!!!
 9. @Marcin81 Wpisz w forumowej wyszukiwarce "samotna matka". Historia Twoja jedzie schematem. Uciekaj chłopie póki czas, póki nie masz z nią dziecka. Jeszcze jedno... Opisz nam sytuacje tej samotnej matki gdy była dzieckiem, nastolatkiem? Chodzi mi o sytuacje domową. Czy był ojciec, kto "nosił spodnie" w rodzinie itd...
 10. "Nasze" dziewczyny zastanawiają się co napisać by nie wyjść na... Nie hamujcie gadzich mózgów i piszcie
 11. Dokładnie tak jak pisze @Vstorm A do tego jeszcze Fox Labs w kieszeni i jest git.
 12. trop

  Jak ją odblokować?

  A jak wiesz @Still na 1 stronie się nie skończy
 13. trop

  Jak ją odblokować?

  Chłopie, nie masz w ogóle kręgosłupa moralnego...
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.