Jump to content

trop

Starszy Użytkownik
 • Posts

  3,126
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  220.00 PLN 

2 Followers

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

12,431 profile views

trop's Achievements

Podporucznik

Podporucznik (13/23)

3.9k

Reputation

 1. A ja zauważyłem jedną prawidłowość. Im bardziej porąbany babsztyl( narcyzm, sm-ki ze zjebanym czerepem etc.) tym większa szansa że się nie odezwie. Normalne zawsze się odzywały. Jedna nawet po 11 latach a rąbniete w baniak milczą jak grób. Dziwne... Ale takie mam obserwacje.
 2. @DenisBędzie boleć długo. Ale przestanie. A takie rozdrapywanie rany jak Ty czynisz oddala od Ciebie dojście do siebie. Weź to na klatę jak facet i nie rozkminiaj "coby było gdyby" Przejdziesz żałobę i z każdym dniem będzie coraz lepiej. A na razie musi boleć. Wytrzymaj.
 3. trop

  Dacia Duster 2024

  Nawet najgorszy samochód spalinowy jest lepszy od "najlepszego" elektrycznego gówna.
 4. trop

  Na śpiocha

  Mnie tam ciekawi co wpisał w wyszukiwarce forumowej że mu wyskoczył ten wątek 😂😂😂😂
 5. Tyle lat na forum a rozkminiasz jak małolat. Karanie ciszą? Kto tak robi? Przekręcanie kota ogonem? Kto tak robi? Jakieś chore akcje na imprezach itd,itp ... Tu jest tyle czerwonych flag że prawie Las Vegas. Twój problem jest taki że zaangażowałeś się emocjonalnie a ona ma Cię w kancie cipy... Następny związek który w wypadku ślubu zakończy się rozwodem. A wiesz czemu? Ano temu że te wszystkie jak złe cechy przybiorą na siłę jak zamieszkacie razem i zalegalizujecie związek.
 6. Szukacie w kloace to czego się spodziewacie?
 7. Wąsik i Kamiński temat zastępczy by ludzie się tym zajęli. I jak widać im się udaje.
 8. To jest clu sprawy... Gdy panna się zakocha i wiąże z Tobą przyszłość to nawet PKS-em przyjedzie do Ciebie na drugi koniec Polski...
 9. Tylko że oni nie podkładają bomb, nie organizują zamachòw by zginęło jak najwięcej ludzi i nie wbijają się w tłum rozpędzoną ciężarówka.
 10. trop

  Benzyna E10

  Mogłbyś rozwinąć jeśli to nie klopot? Pytam bo widzę całe te absurdy eurokołchozowe które z normalnością nie mają nic wspólnego. I czemu ludzie "śpią"?
 11. trop

  Benzyna E10

  Czyli znów Polak ładowany jest w dupę. Ile jeszcze tych upokorzeń aż nasz Naród się obudzi...
 12. trop

  Benzyna E10

  Eurokołchoz "zaszczycił" nas tym syfem bez możliwości wyboru. Oczywiście można tankować E98 ale jest dużo droższa... Co myślicie Szanowni Forumowicze o tym biosyfie? I prosiłbym o potwierdzenie czy to prawda że np.w Niemczech jest wybór? Tzn.możesz zatankować normalnie E95.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.