Jump to content

trop

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  3,013
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  170.00 PLN 

Community Reputation

3,598 Świetna

2 Followers

About trop

 • Rank
  Podporucznik

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

5,823 profile views
 1. @Denzel Po pierwsze. Naucz się być sam i polub to. Takie bycie sam ze sobą. Po prostu pokochaj siebie. I zacznij siebie w końcu szanować bo to że Ciebie tak traktują wynika z jego braku do samego siebie. Czy to SM czy nie każda Cię w końcu wyczuje i zrobi z Tobą co będzie chciała. Najpierw ogarnij powyższe i wtedy dopiero coś zaczynaj działać z kobietami.
 2. To byłby właśnie reset. Jeśli wiesz co mam na myśli. Teraz masz już 200 tysięcy ofiar. Jak to ładnie mówią nadmiarowych zgonów, dlatego że służba zdrowia praktycznie nie działa. A żadnej wojny niby nie ma.
 3. Trzeba było wyjść z tego sklepu i nigdy tam nie wracać. Tak to sam się sklasyfikowaleś.
 4. Wojna by te wszystkie problemy rozwiązała. A najbardziej problem plandemiczny.
 5. Chłop się dzieli spostrzeżeniami i sam pisze że już mu przechodzi. Gdzie tu widzisz u niego użalanie się? 😂😂 Przecież ją zostawił. To jest właśnie dumą i honor.
 6. Taaa... A najpotężniejszą armie świata w czasie 2 wojny czyli Wehrmacht to pokonał ksiądz proboszcz wraz z Aliantami.
 7. Ja pierdziele chłopie... Spierdalaj z tego "czegoś" jak najszybciej. A swoją drogą dziwi mnie jak ktoś chce sobie zjebać życie, które ma się tylko jedno.
 8. Powoli się kończy nasz kraj. I nie tylko nasz... Przykre to ponieważ ludzie idą w kagańcach jak barany na rzeź.
 9. Sposób z pachołkami bardzo dobry jak pisze kolega wyżej. I rób to do bólu... Aż będą Ci się pachołki śniły.
 10. Jeśli ma 36 lat to bardzo możliwe 😂😂😂
 11. Witajcie Bracia. W moim życiu pojawił się następny Milf😁 W sumie to nie wiem czy chce się pożalić czy prosić o radę. Otòż Milf ten jest szczupły, atrakcyjny i sex to bajka. Spotykamy się na wyjazdy weekendowe w wiadomym celu. A że chłopczyna ze mnie uczuciowy to możliwe jest zaangażowanie emocjonalne. Już pisze w czym problem... Otóż Pani ta klnie jak najęta!!! Sam czasem używam wulgaryzmów ale jak ona rzuci słowem to aż mi jaja siwieją!! Przy mnie ogranicza klnięcie bo ją zjebalem. Ale wiadomo... U niej to nawyk więc czasem się wymsknie. Ostatnio rozmawiała
 12. Nie gadasz głupot tylko właśnie tak jest jak piszesz. Tylko pytanie... Jak to zrobić? Jak okiełznać ten popęd?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.