Jump to content

trop

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  2,829
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  170.00 PLN 

Community Reputation

3,203 Świetna

2 Followers

About trop

 • Rank
  Podporucznik

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

4,713 profile views
 1. I już @Mosze Red ma Cię na oku.
 2. @mac Bo zaraz posądze Cię o "wybór nie nakaz'😁😁😁
 3. A ja kochając mój kraj, mimo jego niedoskonałości, mentalności niektórych ludzi, wszechobecnej nielojalności będę tu budował swój dom bo być może dołoże choć małą cegiełkę by kraj był normalny, bogaty i by nasze dzieci mówiły- "Jestem dumny z bycia Polakiem".
 4. Bez przesady.... Życie to nie "M jak miłość".
 5. Ja pomagam chłopakom. Czemu? Bo kilka osób z tego forum, Marek, bardzo mi pomogli i spłacam dług wdzięczności. Niedługo będę robił przerwę od forum ale oczywiście wrócę 😉
 6. @Tajski Wojownik Wybacz Bracie ale w ogóle Ci nie współczuję. Twoje pierdolenie się z tym toksykiem trwa lata, dostałeś setki mądrych i dobrych rad od doświadczonych Braci i miałeś je w chuju. I dalej masz. Nie minie parę dni znów będziesz się babrał z nią i w jej a w sumie waszym toksycznym łajnie. Ty potrzebujesz terapii. Wydaje mi się że tu już nawet psycholog nie pomoże. Chociaż najpierw udaj się do niego. Najlepiej w Polsce. Więcej rad Ci nie dam bo masz je centralnie w dupsku. Bracia dali tyle mądrych sugestii i wskazówek a Ty jeszcze głębiej w gównie.
 7. Tak zrób @Oversize Jak jest ogarnięty detektyw to w mig zadziała. Ale najlepiej daj mu z dwa dni na przygotowanie.
 8. Akurat temu gościowi nie powinno się w nic wierzyć. @Oversize, czemu się tak bronisz przed tym detektywem?
 9. Zapewniam Cię Bracie że gdyby w latach trzydziestych w Niemczech powstała taka partia jak powiedzmy SLD, Biedroń itd.i głoszące takie poglądy jak dziś, to wszyscy w najlepszym wypadku byli by "pensjonariuszami" obozu Dachau.
 10. Dlatego unikam tych gównianych portali jak tylko mogę. Ja mam trochę łatwiej bo mam zawód gdzie co tydzień poznaje nowych ludzi w tym kobiety. Ale nawet gdybym nie miał wolałbym polerować torpedę w domu lub iść na zdziry niż babrać się w tym szambie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.