Jump to content

trop

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  2,861
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  170.00 PLN 

Community Reputation

3,289 Świetna

2 Followers

About trop

 • Rank
  Podporucznik

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

5,082 profile views
 1. @Analconda Musisz iść do dobrego psychologa. Bardzo dobrego. My tutaj ile byśmy nie napisali w takiej sprawie jak Twoja "głowa" nie pomożemy. Masz problem ze sobą. To się normalnie leczy i nie jest to wstyd.
 2. Typowy przykład zaślepienia cipą. Wszystko wiesz a chuja wiesz. Nic nie zrozumiałeś.
 3. Nie zgadzam się. Wolność to nie żadna iluzja. Wolność to właśnie nie robienie tego co jest do zrobienia lub zrobienie tego kiedy ja będę miał na to ochotę.
 4. Powiem Ci tak chłopie i niech to da Ci do myślenia. Już abstrahując od jej papierosów i innych nazwijmy to "niedoskonałości". Gdy kręcisz kobietę, przyjdzie do Ciebie nawet 5 km o 2 w nocy.
 5. Ja mam tak że walne patelnię tylko kobiecie z którą jestem związany emocjonalnie i mnie kręci. Dawniej "za łebka" jak jeszcze piłem alko to lizalem wszystko co mi pod język podeszło... Cipe, dupę, bandziochy. Nawet raz plery wylizalem. I nie uważam to za uległość... Zresztą co to za uległość jak po patelni dajesz jej do dzioba a później tryskasz jej w gardziel.
 6. Ze Słowacją graliśmy dużo lepiej. Edit. Żartowałem 😂😂😂
 7. Dokładnie. Nabijacie atencję jakimś nie pierwszej urody karynom i narzekacie że tak chujowo z kobietami. Zmianę zacznijcie od siebie. Zasięgi, chujęgi, macze, chujacze... Ech...
 8. I do przodu chłopak... Pracuj też nad sobą. Praca ciężka ale satysfakcja murowana. Będzie dobrze 🙂👍
 9. A przepracowałeś w głowie swój ostatni związek @Tajski Wojownik?
 10. Bo tak jest w tym naszym obozie koncentracyjnym. A Ty się broń i przeczytaj z 20 razy co chłopaki piszą.
 11. Dokładnie!!! Babsztyl Cię szmaci a Ty nic. Dalej słowotok i opisy... Niedługo walnie Ci z bańki, poprawi kopem a Ty pięknie opiszesz tą sytuację.
 12. Myślałem że ja miałem pojebaną babę najbardziej na świecie. Po Twojej historii zmieniam zdanie. Ty masz przy gardle większego zjeba. Szok historia. Bracia Ci napisali co masz zrobić. Podpisuję się pod tym nawet jajami.
 13. Tylko i wyłącznie długa terapia pod okiem dobrego psychologa.
 14. Związek z taką "osobą" to trauma. Porównywalna z Zespołem Stresu Pourazowego. Skoro już weszłaś w ten nowy związek to trudno. Nie powinieneś wchodzić w żaden związek po traumie z borderką nie przepracowywując go. Ale skoro to już się stało idź do dobrego psychologa, koniecznie faceta i zacznij terapię. Bez tego ten i każdy inny nowy związek skończy się klapą. Każda borderką ryje banie maxymalnie!
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.