Jump to content

trop

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  2,958
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  170.00 PLN 

Community Reputation

3,499 Świetna

2 Followers

About trop

 • Rank
  Podporucznik

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

5,313 profile views
 1. Są fajne Karyny, są fajne "normalne" kobiety. Są zjebane Karyny, są i zjebane "normalne" kobiety. Życie.
 2. Jeśli ocena jakiś lampucer wpływa na Twoje szczęście, pewność siebie i ocenę samego siebie co w powyższym wpisie dokonałeś to bardzo źle z Tobą. Uzależniasz swoją ocenę od kobiet. Od ich posiadania. Wybacz Bracie ale wieje mi tu desperacją. Z takim podejściem to daleko nie zajedziesz.
 3. Konsekwencja że wybaczyleś pierwszą zdradę. Dla niej po Twoim wybaczeniu jesteś słaby, cieńki i facet bez jaj. Że tak się to skończyło to normalka. I dlatego facet nie powinien wybaczać zdrady. WYBACZYĆ to jej mogłeś po kopnięciu jej w dupe ale tylko dla spokoju swojej podświadomości. Bez jakiegokolwiek powrotu.
 4. Na bank Twoja ex coś chce od Ciebie. Jedno Ci powiem i weź to do serducha. Jeśli byłeś zaangażowany bardzo emocjonalnie gdy byliście w związku odwołaj to spotkanie. Nie będę pierdolił jakiś kocobołòw że dwa razy się do tej rzeki nie wchodzi czy innych chujni ale wierz mi że choć jedno spotkanie z ex może rozwalić Ci wszystko nad czym pracowałeś jeśli ją że tak trywialnie powiem- kiedyś kochałeś.
 5. Panie, z takimi zarobkami to wynajmij profesjonalistów z agencji detektywistycznej i będziesz miał problem z bańki.
 6. Jesteś mistrzem @Niepoprawny Biję Ci pokłony 😁😁😁😁
 7. To nie ma nic wspólnego z religią. Po prostu "przejadleś " się żonie i Twój kindybał budzi w niej wstręt.
 8. A co tu tłumaczyć? Chyba to jasne. Ale dobra... W skrócie dla mniej rozumiejących. Zawodnik spotyka się z taką samotną matką. Po jakimś czasie angażuje się w tą relacje. Ma w okresie promocyjnym oczywiście dobry sex, ochy, achy, trzymanie się za ręce, patrzenie w oczy itd... Zamieszkują ze sobą i z bąbelkiem. Po jakimś czasie, rok, góra 2 zaczynają się kłótnie, jazdy o nic. A najwięcej że mało kasy do domu przynosi, mało łoży na bąbelka etc. I teraz clu sprawy. Dużo facetów, szczególnie tych o niskiej samoocenie uzależnia się od takiej partnerki. Uzależnia emocjonalnie.
 9. Taaaa... Akurat. Czyli rozumiem że duża większość by nie powiedzieć prawie wszyscy którzy się związali z samotnymi matkami, po czasie, żałują tego wyboru i nie wiedzieli czego chcą, byli nieuczciwi, nie sprawczy i nie stanowczy wobec partnerki? Granic też nie stawiali i nie komunikowali normalności w związku? Szanuję Cię Bracie nie tylko za wiek, pewnie dużo przeżyłeś, ale powiedz mi z iloma samotnymi matkami, z małym bąbelkiem byłeś w związku? Bo ja akurat byłem i kilka osób, bliższych i dalszych też było i kończyło się to zawsze tragedią ( zazwyczaj hucznym rozstaniem)
 10. Czytając ze zrozumieniem 😂😂😉
 11. Takie to i ja znam. Ale post jest o innym wiekowo "bąbelku". Ale wtedy też czasem musisz dołożyć do samodzielnych, nie swoich bąbelkòw. Bo to potrzeba na studia, a to do samochodu, do chałupy itd,itp.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.