Jump to content

deleteduser45

Starszy Użytkownik
 • Posts

  1,570
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2
 • Donations

  0.00 PLN 

deleteduser45 last won the day on July 4 2019

deleteduser45 had the most liked content!

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

8,517 profile views

deleteduser45's Achievements

Starszy chorąży

Starszy chorąży (11/23)

787

Reputation

 1. Mewing czyli o tym jak ułożenie języka wpływa na rysy twarzy.
 2. Nikogo nie wkręcam. Jutro pójdę na inną komendę w innym mieście i dam znać. Sytuacja się uspokoiła i od tego czasu nic do mnie nie wypisywała. Dzięki tym, którzy mi pomogli a tym, którzy mają z tego bekę zlewam ciepłym moczem, elo.
 3. On powiedział, że będzie tylko pamiętał. Nawet żadnych papierów nie podpisałem. Jak zarejestrowana?
 4. Właśnie wróciłem z Policji. Nic z tym nie mogą zrobić. Zostałem przesłuchany w poczekalni, opisałem sytuację, pokazałem smsy, jej zdjęcie i dane gdzie mieszka. Policjant powiedział, że gdyby tam napisała, że jutro mnie zabije to mogli by wszcząć postępowanie a tak to nic nie mogą zrobić. Policjant powiedział, że po 2 dniach by mi umorzyli to. Mam ją zablokować albo zadzwonić do niej i powiedzieć, że nie życzę sobie takich smsów i aby dała mi spokój bo złożę wezwanie na policje. Jeśli by pytała po znajomych gdzie mieszkam itd. to mogę złożyć postępowanie, że mnie stalkuje. Aha, czyli jak coś mi się stanie to wtedy zareagują.
 5. Mam jej wszystkie informacje bo prowadzi własną działalność gospodarczą, wiem, gdzie pracuje i u kogo bo sama mi to napisała na fb. Także Policji mógłbym podać wszystkie dokładne dane. Mam nawet jej zdjęcie, które mi wysłała na fb.
 6. To, że wrzuciłem na swoją oś czasu zdjęcie, które sobie sam zrobiłem samowyzwalaczem, że niby jakaś dziewczyna mi je zrobiła.
 7. Oszukany to w tej sytuacji jestem ja, gdy przekładam moje sprawy aby znaleźć czas by się z nią spotkać. Ona oszukana? To ona odmówiła spotkania poprzez SMSa 2 godziny przed spotkaniem.
 8. Ok, opiszę w skrócie sytuację. Napisała do mnie na fb, że szukała mnie cztery lata bo pracowaliśmy razem w jednym z największych sklepów w Polsce. Twierdzi, że jej zaimponowałem moją osobą. Umówiliśmy się na spotkanie i dwie godziny przed spotkaniem napisała wiadomość, która jest wklejona na początku tematu, pisała, że nie da rady bo ma coś pilnego do zrobienia i chciała przełożyć. Ja odpuściłem i od tego momentu nic się do niej nie odezwałem aż tutaj nagle takie wiadomości dostaję.
 9. Od tego czasu nic się nie odezwałem a nagle przychodzi od niej SMS. Czy ona mi zaczyna grozić?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.