Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

BydlakŚmierdziel

Użytkownik
 • Content Count

  152
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

136 Świetna

About BydlakŚmierdziel

 • Rank
  Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Muszę się zastanowić, zobaczę czy z czasem nie będziemy się nawzajem irytować, jeżeli do tego dojdzie to już to będzie chyba jednoznaczny znak do zerwania.
 2. @Kleofas Mówisz, że tyle wystarcza? Pytam się, bo ja serio nie mam pojęcia o tym, a nie chcę się obudzić na 5 lat i stwierdzić, że to jednak był stracony czas.
 3. @Kleofas @Toranaga Nie wiem tylko dlaczego, kiedy myślę o rozstaniu to mnie to po prostu boli.
 4. Napisałeś "Tak", tylko nie wiem odnośnie czego? Co mogę z tym zrobić?
 5. No mało, haju nie było tak jak wcześniej mówiłem, znaczy być może był ale mały.
 6. Z tego co pamiętam to na początku nie miałem jakiegoś mega haju, nawet byłbym skłonny powiedzieć, że go wcale nie było. Oczywiście wtedy kiedy się nie widzieliśmy parę dni ciągnęło mnie do niej, ale też nie w jakiś sposób graniczący z obsesją, nie było tych słynnych "motyli". No i nie jesteśmy ze sobą jakoś specjalnie długo, będzie jakiś rok.
 7. Siema. Mam pytanie do bardziej doświadczonych, ode mnie, ludzi z forum. Od jakiegoś czasu zastanawiam się, czy to co mnie łączy z moją dziewczyną to coś więcej czy tylko przyzwyczajenie. Mamy mało wspólnych tematów do rozmów, zainteresowań, kiedy ona wyjechała na jakiś dłuższy czas - mam na myśli 2 tygodnie - nie odczułem za bardzo tego, że jest nieobecna, tzn. nie czułem tęsknoty. Kiedy jednak myślę o zerwaniu to nie mogę do siebie tego dopuścić, czuję autentyczny żal/smutek. Może któryś z braci mi powie o co chodzi?
 8. A co jeśli np. zaprzestał bym walenie gruchy, tylko robiłbym to żeby skończyć podczas seksu? Czy to w ogóle ma sens? Bo jeśli nie, to pozostaje mi brak seksu przez kolejny miesiąc :d
 9. @Raivo W gumie, widujemy się z 3-4 razy w tygodniu. @balin Ale jak wytrzymać w tym nie waleniu konia, jakieś sposoby które zmniejszają chęć do tego może są? Albo cokolwiek innego.
 10. @Pytonga Aha, dzięki za pomoc, świetna rada, dzięki tobie zmieniło się wszystko. Już lepiej mogłeś nic nie pisać...
 11. Wiem, że mam problem, niekoniecznie z pornolami, bardziej z masturbacją. Więc może, by się ktoś podzielił jakimś swoim doświadczeniem jak sobie z tym poradzić?
 12. A jak mam sobie poradzić bez fapania 30 dni? Przecież po 3 dniach będę mieć jajca jak kule do kręgli.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.