Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

BydlakŚmierdziel

Użytkownik
 • Content Count

  136
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

136 Świetna

About BydlakŚmierdziel

 • Rank
  Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dawno nie widziałem tak bardzo stronniczej, sugerującej "prawidłową" w mniemaniu autora odpowiedź. Chyba, że to troll, wtedy wszystko jasne.
 2. @Szwagier88 Olej ją, chyba że sama zacznie się ubiegać o spotkania i "orbitować" wokół ciebie.
 3. @Meg4tron Jak to kto? Naziści, których kulturę i ziemie po wojnie przejęli Niemcy
 4. Dzięki wszystkim za odpowiedzi Z ruchem nie mam problemów, ćwiczyłem 2 lata kalistenikę, teraz głównie rower - szczególnie że jest tak ciepło. Co do słodzenia herbaty itp. Herbaty nie pijam, tak samo jak kawy, piję prawie wyłącznie wodę i to od bardzo dawna. Tylko te pieprzone batony i czekolady mi spać nie dają No, ale inne Wasze porady wypróbuję
 5. Siema. Tak jak w temacie. Jest to mój nałóg, którego nie mogę się pozbyć mimo wielu prób. Miał ktoś podobnie i mu się udało? Jeżeli tak, to w jaki sposób?
 6. @Słowianin Też jestem zdania, że twierdzenie iż dbanie o wygląd jest robione dla "siebie" to oszukiwanie samego siebie.
 7. To jest, powiedzmy, moja pierwsza. Już widzę, że wyrok już niektórzy wydali, a ja nawet nie mam zamiaru jej zdradzać, nie mógłbym tego zrobić, ponieważ jest ona dobrym człowiekiem, gdybym chciał czegoś z inną to najpierw bym zerwał z tą. Żeby nie było jakichś najazdów znów na mnie, konto na tinderze usunąłem.
 8. Już od paru miesięcy mam, trochę się pomyliłeś
 9. Nie wiem, czy by miała coś więcej do zaoferowania, ponieważ jej nie znam
 10. Siema. Mam taki lekki problem, otóż jestem w związku, a ciągnie mnie do innych panien. Zalożyłem sobie nawet tindera - żeby z jakimiś poflirtować i nie wyjść z wprawy - za każdym razem, gdy odpalam apkę i widzę te panienki, to myślę tylko o jednym. Oczywiście, nie mam zamiaru zdradzać mojej dziewczyny, ale nie wiem co robić, tindera na pewno usunę, za bardzo kusi. Ale poza tym, co mogę jeszcze uczynić? Dodam jeszcze, że jest to dla mnie o tyle dziwne, że w związku jest nam obu dobrze, nie mogę mu nic zarzucić.
 11. @Morfeusz Ja bym olał. No chyba, że szczególnie dobrze ci się z nią spędzało czas, wtedy na orbitę.
 12. @party Pokaż jaja człowieku, masz tam coś jeszcze? Następnym razem wygarnij jej wszystko co cię dręczy, opierdol ją od góry do dołu i po prostu przestań się odzywać po tej akcji. Sama zacznie przepraszać.
 13. Strzel mu liścia wychowawczego i daj do przeczytania forum. To zakrawa o skrajny debilizm...
 14. W samo sedno. Też nigdy nie rozumiałem tej presji uczestniczenia w tego typu imprezach z osobą towarzyszącą. Muszę przyjść z kimś, bo co? Ciotka Grażyna będzie szeptać do wuja Janusza, że ja to jakiś dziwny jestem? Szczerze powiedziawszy, koło chuja mi to lata
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.