Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Arrinera

Samice
 • Content Count

  109
 • Donations

  300.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

34 Świetna

About Arrinera

 • Rank
  Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Kobieta

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Panie Marku proszę mnie usunąć. Powodem jest po prostu brak czasu i chęć skupienia się na czymś innym, a nie to, że się obrażam czy nie popieram (mniej więcej) idei forum. Powodzenia życzę, nie kłóćcie się nadto i nie załamujcie ludzie.
 2. Taa stosowano to do XIX w., dopóki nie weszły tabletki, a potem zmniejszono normy ciśnienia krwi, żeby ludzie je częściej łykali. xD Sorry, ale tkwię przy swoim, oddawanie krwi nie szkodzi, a jak przy tym jeszcze krew się "oczyszcza" to tym lepiej, najlepsze metody to te najprostsze i najtańsze.
 3. Jak nie to samo jak tak samo zmniejsza się ilość krwi w organizmie? Skoro nie pomaga to po co był kiedyś stosowany w wielu krajach? Nie likwduje nadciśnienia, ale sprawia, że nie prowadzi do zawału.
 4. Krwiodawstwo. Kiedyś ludzie upuszczali krew w celach leczniczych (zapobiegało to nadciśnieniu). Co ciekawe na wikipedii to jest opisane jako "zabieg pseudoleczniczy" pfff!!! Bo oczywiście "lecznicze" jest tylko łykanie tabletek na nadciśnienie, a nie jakieś tam darmowe upuszczanie krwi.
 5. Taka chęć by ludzie kierowali się czymś innym niż egoizmem to też jest egoizm haha :). Chęć korzystania z bezinteresownej dobroci innych. No bo łatwiej korzystać z dobroci jak jest bezinteresowna... Fajne rzeczy wychodzą jak się podrąży w tym wszystkim.
 6. Ja też wybierałam najkrótsze filmy tego typu, kto prościej i krócej potrafi coś wyjaśnić ten według mnie lepiej to rozumie.
 7. Wpiszcie na glównej wyraźniej, że wstawienie awataru jest obowiązkowe. Chyba, że wolicie do końca świata o to upominać. ;D
 8. Czy się zwróci to się jeszcze okaże... intercyza była? W przypadku rozwodu zwracają pieniądze rodzicom?
 9. Mam, murzyni to badboye i opanowali tylko pędzenie bimbru albo recykling. Chyba dopiero po dostaniu Nobla. Skąd wiadomo kim Schrodinger był na początku, jak ożenił się już w '20 roku, Nobel dostał w '33 i dopiero po nim miał kilka bab? A skąd, 80% to 4/5 wszystkich kobiet.
 10. Trzeba go nosić częściej niż jest zalecane (wg mnie 3x15 min. w ciągu dnia to trochę za mało), a trochę ściska ramiona. Skuteczny tylko jak się mocno garbisz. Reasumując jeśli masz czas i garbisz się tylko trochę to chyba zostań przy chodzeniu z książką na głowie. :> Nie wiadomo czy taka krytyka działa. Nie możesz sama stwierdzić, bo chyba nie można być sędzią we własnej sprawie. :> Ale ok.
 11. Widocznie od zawsze byli białymi rycerzami, kobieta nie chciała z nimi sypiać, więc musieli się skupić na czymś innym, a kobiety dzieliły wspólnych kochanków badboyów (stąd to słynne, że rozmnażało się 40% facetów i 80% kobiet).
 12. Ja słucham ostatnio The Gathering i Mazzy Star: I do znudzenia tą piosenkę :>
 13. Najfajniejsi ludzie z mojej pracy to kulturysta i laska, która regularnie odwiedza siłownię, ona ma świetne wyniki, a on (wyższe stanowisko) daje wiele luzu w pracy, są pogodni i mają przyjazną aure, to znaczy przebywając z nimi nie czuć żadnych napięć czy problemów umysłowych. Zauważyliście to samo u znajomych?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.