Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Arrinera

Samice
 • Ilość treści

  109
 • Donations

  300,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

34 Świetna

O Arrinera

 • Ranga
  Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Kobieta

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Panie Marku proszę mnie usunąć. Powodem jest po prostu brak czasu i chęć skupienia się na czymś innym, a nie to, że się obrażam czy nie popieram (mniej więcej) idei forum. Powodzenia życzę, nie kłóćcie się nadto i nie załamujcie ludzie.
 2. Arrinera

  Małe gesty, wielkie czyny

  Taa stosowano to do XIX w., dopóki nie weszły tabletki, a potem zmniejszono normy ciśnienia krwi, żeby ludzie je częściej łykali. xD Sorry, ale tkwię przy swoim, oddawanie krwi nie szkodzi, a jak przy tym jeszcze krew się "oczyszcza" to tym lepiej, najlepsze metody to te najprostsze i najtańsze.
 3. Arrinera

  Małe gesty, wielkie czyny

  Jak nie to samo jak tak samo zmniejsza się ilość krwi w organizmie? Skoro nie pomaga to po co był kiedyś stosowany w wielu krajach? Nie likwduje nadciśnienia, ale sprawia, że nie prowadzi do zawału.
 4. Arrinera

  Małe gesty, wielkie czyny

  Krwiodawstwo. Kiedyś ludzie upuszczali krew w celach leczniczych (zapobiegało to nadciśnieniu). Co ciekawe na wikipedii to jest opisane jako "zabieg pseudoleczniczy" pfff!!! Bo oczywiście "lecznicze" jest tylko łykanie tabletek na nadciśnienie, a nie jakieś tam darmowe upuszczanie krwi.
 5. Arrinera

  Małe gesty, wielkie czyny

  Taka chęć by ludzie kierowali się czymś innym niż egoizmem to też jest egoizm haha :). Chęć korzystania z bezinteresownej dobroci innych. No bo łatwiej korzystać z dobroci jak jest bezinteresowna... Fajne rzeczy wychodzą jak się podrąży w tym wszystkim.
 6. Ja też wybierałam najkrótsze filmy tego typu, kto prościej i krócej potrafi coś wyjaśnić ten według mnie lepiej to rozumie.
 7. Arrinera

  Zmieniajcie i kształtujcie, to Wasze miejsce

  Wpiszcie na glównej wyraźniej, że wstawienie awataru jest obowiązkowe. Chyba, że wolicie do końca świata o to upominać. ;D
 8. Arrinera

  ?

  Cześć!
 9. Czy się zwróci to się jeszcze okaże... intercyza była? W przypadku rozwodu zwracają pieniądze rodzicom?
 10. Mam, murzyni to badboye i opanowali tylko pędzenie bimbru albo recykling. Chyba dopiero po dostaniu Nobla. Skąd wiadomo kim Schrodinger był na początku, jak ożenił się już w '20 roku, Nobel dostał w '33 i dopiero po nim miał kilka bab? A skąd, 80% to 4/5 wszystkich kobiet.
 11. Arrinera

  Nawyki

  Trzeba go nosić częściej niż jest zalecane (wg mnie 3x15 min. w ciągu dnia to trochę za mało), a trochę ściska ramiona. Skuteczny tylko jak się mocno garbisz. Reasumując jeśli masz czas i garbisz się tylko trochę to chyba zostań przy chodzeniu z książką na głowie. :> Nie wiadomo czy taka krytyka działa. Nie możesz sama stwierdzić, bo chyba nie można być sędzią we własnej sprawie. :> Ale ok.
 12. Widocznie od zawsze byli białymi rycerzami, kobieta nie chciała z nimi sypiać, więc musieli się skupić na czymś innym, a kobiety dzieliły wspólnych kochanków badboyów (stąd to słynne, że rozmnażało się 40% facetów i 80% kobiet).
 13. Ja słucham ostatnio The Gathering i Mazzy Star: I do znudzenia tą piosenkę :>
 14. Najfajniejsi ludzie z mojej pracy to kulturysta i laska, która regularnie odwiedza siłownię, ona ma świetne wyniki, a on (wyższe stanowisko) daje wiele luzu w pracy, są pogodni i mają przyjazną aure, to znaczy przebywając z nimi nie czuć żadnych napięć czy problemów umysłowych. Zauważyliście to samo u znajomych?
×

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.